• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 9000 Ultra 25.6.2008 Yazılımı

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

ellerine sağlık abi ....
    MACH1 HOCAM SAĞOLSUN

Yorum yap

yeni yazlımı atığımz zaman kanallar resetleniyor mu?ben yazılımı yükledm ama sotfcam yükleyemiyorum bağlantı hatası diyo kabloyu kontrol edin stand by konumuna alın diyor ben de cihazı saat konumuna aldım attım olmadı

Yorum yap

arkadaşlar yazılımın içeriği newcamd alanında iyileştirmeler yapıldı kesinlikle donma sorunu yok ben kaç haftadır test ettim *** atılabiliyor kanal bilgisi atılıyor keylerdeki xxx sorunu düzeltildi.birde yazılımı bir daha yüklediğinizde server bilgileri gitmiyor...saygılar

Yorum yap

arkdaslar tps veya polsat oto oldumu zaten hotbird de acabildigimiz ne kaldiki
          yukleyen arkdaslar soyleyebilirmi acaba acabiliyorlarmı

Yorum yap

yasal dıgtürk kartında cıhaz sapıtıyo devamlı cryptoworks yazısı gelip gidiyor *** atılıyor hiç bir şey auto değil newcamd kanallarından çıkınca bilgi yazısı gelyor deneme devam ediyor

Yorum yap

Hasret25 Nickli Üyeden Alıntı
              ustadlar bizlere yokmu yeni yazılım bekliye bekliye canımız cıktı next2000xCIS Plus kullanıcıları.Bizleri iyice unuttunuz sayın üstadlar bari bir açıklama yapın gelmiyecekse gidip yeni bir cihaz alalım.teşekkür ederim umarım bir açıklama gelir sayın üstadlardan
              Arkadaşım size her ay yeni yazılım çıkmakta ve olabilecek herşey en ince ayrıntısına kadar eklenmekte. Bize ise 1 senedir TPS auto fixleme dışında hiçbir ayrıntı eklenmedi. Ayriyetten siz polsat auto, show time, art auto, premier, premier star auto, Orf pakedi ile tanıştınız. Biz bırak auto'sunu daha yazılımın alt yapısına fixlenmedi bile. Biz elle girmeye bile razıyız güldürme bizi allah aşkına.
              Arkadaşım ayıptır söylemesi ama daha ne istiyosun ben anlamadım. Bizim yerimizde olsan ne yapacan acaba Newcamd olayı olmasa FTA cihazdan farkı yok. Azı bilmeyen çoğu hiç bilmiyo galiba.

Yorum yap

teşekkürler
                DM 520 HD

Yorum yap

mezor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  Arkadaşım size her ay yeni yazılım çıkmakta ve olabilecek herşey en ince ayrıntısına kadar eklenmekte. Bize ise 1 senedir TPS auto fixleme dışında hiçbir ayrıntı eklenmedi. Ayriyetten siz polsat auto, show time, art auto, premier star auto, Orf pakedi ile tanıştınız. Biz bırak auto'sunu daha yazılımın alt yapısına fixlenmedi bile. Biz elle girmeye bile razıyız güldürme bizi allah aşkına.
                  Arkadaşım ayıptır söylemesi ama daha ne istiyosun ben anlamadım. Bizim yerimizde olsan ne yapacan acaba Newcamd olayı olmasa FTA cihazdan farkı yok. Azı bilmeyen çoğu hiç bilmiyo galiba.
                  cevap budur işte.... :bravo::helal:

Yorum yap

selam yazılımdan sonra cihazı resetlyelımmı?

Yorum yap

mezor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      Arkadaşım size her ay yeni yazılım çıkmakta ve olabilecek herşey en ince ayrıntısına kadar eklenmekte. Bize ise 1 senedir TPS auto fixleme dışında hiçbir ayrıntı eklenmedi. Ayriyetten siz polsat auto, show time, art auto, premier, premier star auto, Orf pakedi ile tanıştınız. Biz bırak auto'sunu daha yazılımın alt yapısına fixlenmedi bile. Biz elle girmeye bile razıyız güldürme bizi allah aşkına.
                      Hay diline sağlık, Cevap dediğin budur.
                      Yeni yazılımda emeği geçen tüm dostlara teşekkür ederim. İnşallah Avrupa Kupasından sonra tps ve diğerleri insafa gelip işi biraz serbest bırakırlarda bizde rahatça seyredebiliriz.
                      KARSIYAKA(35½)

Yorum yap

senn ağzına sağlık ya ne güzel konuştun mezor...bizde bunları anlatmaya çalışıyoz ama en güzel sen söledin.ne diyim tşkler

Yorum yap

yeni yazılım içın emeğı geçen herkese teşekkür...

Yorum yap

herkese teşekkürler açmaz yazılım şimdi yükledim

Yorum yap

az önce gördüm 2000 süper plus serisine polsat auto yazılımları verilmiş hocam 9000ultra ya verilmicekmi

Yorum yap

yazılımlar için çok teşekkürler emeğinize sağlık
                                bakıyorum birçok arkadaşımız bazı konuda karamsar arkadaşlar size sadece şunu söyleyeceğim belki bizim bu yazılımların üstüne 5 tane tps fixli yazlım gelmiştir diğer serilere ama ultraya gelmedi çünkü gerek yoktu tps vız geliyordu bizim cihaza açıyordu ama diğerleri en ufak bir oynamada tps çöküyordu autoları yani ama bizimkiler hiç sorun yapmadı
                                ben auto flan istemiyorum sadece softcam atılsın yeter benim için çünkü motorlu kullanıyorum ve amacım değişik uydularda ne var ne yok ilgilenmek ben bu uydu izleme işini hobi olarak yapıyorum ve tekrar söylüyorum ultra cihaz olarak diğer piyasadaki cihazlara her konuda fark atar özellik olarak ama ustalar biraz destek olsa yetecek başka birşey istemiyorum şahsi görüşüm
                                saygılarımla

"Eli ile çalışan işçidir, eli ve aklı ile çalışan ustadır; eli aklı ve ruhu ile çalışan sanatkardır.":efferin: :efferin:
                                ultra fan clup

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X