• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Tudor defol git

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Tudor defol git

Tudorla birlikte YÖNETİMDE İSTİFA ETSİN yazıklar olsun.

Ben başka bir forumda dedim ki İlk yarı 2-0 yenik sonrasında 4'e kadar yer Galatsaray diye yazmıştım ve dediğim çıktı 4 yemedi belki ama daha fazla bile gol yiyebilirdi.

Hazırlık maçlarında kazandı ama ben o maçları izleyip yazım o yorumumu.Şimdi Fenerbahçe tüm hazırlık maçlarında yeniliyor mesela onlarıda izliyorum lşu maça Fenerbahçe çıksaydı bu takıma 4 -5 atardı bunu söylerdim.

Bu turu Igor Tudor Sniejder i kadrodan çıkararak kaybetmiştir.Bu takım Türke Telekom Stadında ok şaha kalkıp mı oynayacak sanıyorsunuz malzeme bu hocada bu bye bye UEFA.
    Modüllü üyelik özgürlüktür

Yorum yap

bu yazdıklarınızı haftaya saklasaydınız tahminim 5 atarız istanbulda

Yorum yap

tostos59 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        bu yazdıklarınızı haftaya saklasaydınız tahminim 5 atarız istanbulda
        Hocam sen takımı nasıl izledin ne gördün hani yenilirsin de bakarsın takım oynuyor şansızlık atamıyor dersin ama takım gibi bile oynamıyorlar.
        Sokakta gençleri topla oyna deyin bunlardan daha iyi uyum sağlayıp oynarlar.Bu ışığı vermediki Galatasaray. Fenerbahçe her hazırlık maçında yeniliyor ama bir ışığı var mesela Mehmet Ekici olsa yenilmezdi diyebiliyor ve hatta bir zaman sonra daha iyi olacak diyebiliyoruz mesela neden Aykut Kocaman bunu Yapar diyor herkes
        Tudor Basın toplantısında ne dedi haftaya turu geçen biz olacağız dedi 1 haftada sihirli değnek dokunacak sanki?
        Turu geçemezse istifa edecek mi var mı yüreği?
        Daha ilk turda neler konuşuyoruz diyelim haspel kader geçti turu diğer turda ne yapacak ışık yok ışık.

Yorum yap

Bu kadar transfer, bu kadar şişirme hepsi boşmuş. Sonu yine hayal kırıklığı. Geçen sezondan daha kötüyüz
          Mega 180 cm hareketli parabol anten, Sharp beyaz LNB. (30 batı - 105 doğu)
          DM 900 UHD 4K-Open ATV 6.4, DM 7080 HD, DM 8000 HD PVR

Yorum yap

bu tudordan hiç bir nane olmaz... kaprisli vede kapasitesi düşük bir teknik adam... bu takımın karşısına Çemişgezek spor çıksa inanın berabere kalırlardı.... yönetimde tudorda yol yakınken istifa etsinler yada en kötü olasılık 1 hafta sonra resmi olarak toplu istifa ederler... işallah ben yanılırım vede cimbom tur atlar ama bu tudor la iş yürümez orası kesin...

Yorum yap

Tudor basın toplantısında bu turu Galatasaray geçecek haftaya Belhanda geliyor dedi.
              Sanki adam sihirbaz ve bir tek bu adama güveniyor diğer 10 kişi iyi oynamıyor ki?
              Turdor un oynattığı oyun hiç ama hiç iyi değil.
              Diyelim bu turu geçti bir sonraki turda daha kaliteli takım gelecek takıma bence türk teknik adam gelmeli ama bu artık F.TERİM M.DENİZLİ filan demiyorum kazanmaya aç türk teknik adam lazım.

Yorum yap

Tudor bir kenara yaw oyunculurda ruh yok koşmaktan aciz Başkan biraz haysiyetli olsa Tolga Yasin carole Selçuk kadro dışı kalırdı
                NEXT MACHİNA 3D
                2000 UEFA KUPASI
                2000 SÜPER KUPA
                4 YILDIZLI TEK TAKIM

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                X