• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Humax 5400

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Humax 5400

Efendiler
    Bilgi Sahibi Olanizdan Yardim Istiyorum

Sorun Su

Son Zamanlarda Humax 5400'le Astra 19 E Premiere Paketini (betacrypt) Ne Oldugunu Bilmedigim Bir Kartla Acanlar Varmis Bu Kart Sayesinde 23 E Olan Türk Kanallarida Aciliyor Lig Tv Sinema Turk Show Vs. Cünkü Sifreleme Türü Ayni Betacrypt

Hem Bundesliga Maclari Hemde Süper Lig Maclarina Bakabilmek Mümkün:

Bilgisi Olan Varmi Yoksa Bu Konuyu Bu Islerden Anlayan Birisi Arastirsin Ve Bizlerede Nasil Oldugunu Söylesin:

Kanallar Bir Kart Sayesinde Aciliyor: Para Verip Astiranlar Oldu Baska Bir Sim Kart Almislar: Bu Kadar Biliyorum:

evet o tip bir kart var .fakat bu konunun yeri humax bölümü bence oraya açsan daha sağlıklı cevap alırsın yada görevli bir arkadaş konuyu uygun bölüme kaydırabilir...
    saygılar
    BEN UCUZ MAL ALACAK KADAR ZENGİN DEĞİLİM...

Yorum yap

Konu uygun alana kaydırıldı.

Yorum yap

Simitci61 kardes Premiere betacrypt sitemiyle degil nagra aladdin sitemiyle yayin yapiyor.Iki tane meshur kart var biri sitede kart ve dosyalar bölümünde soldan en asagidaki Ce. ve digeride didem kart bununla pr.ve 23,5 deki pr mirenin kabel yayinindaki turk kanallarini ve lg tv yi sattan aliyorsun ve 19 derecedeki alman paketini dikkat et Alman paketinde xxl kaanallar var.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
        X