• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

OpenELEC 8.0 Test WeTekPlay/OpenELEC Box

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Ok.Uydu ayarlarında sorun yok onlar düzgün çalışıyor ama kanal listesi no name olarak çıkıyor.
    BeeLink GT King Pro-TBS5520SÊ-WETEKPLAYER 2,-120 cm Ofset çanak-İNVERTO 0.2 LNB-USALS Motor

Yorum yap

crazyturk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Ok.Uydu ayarlarında sorun yok onlar düzgün çalışıyor ama kanal listesi no name olarak çıkıyor.

Denedim sorun yok.

Yorum yap

İnternetten seyredilen filmlerdeki ses senkron sorunu icin sesi 5 sn geri aldım sorun duzeldi. Şimdilik böyle devam.

Yeni 8.0 ile enigmayi bırakacağım.

Kanal değişim hızı tatmin edici seviyelere geldi.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum yap

Bu çok iyi oldu.

Bilgi için teşekkürler dostum.

Sevgiler...

Yorum yap

pro_dufa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            İnternetten seyredilen filmlerdeki ses senkron sorunu icin sesi 5 sn geri aldım sorun duzeldi. Şimdilik böyle devam.

Yeni 8.0 ile enigmayi bırakacağım.

Kanal değişim hızı tatmin edici seviyelere geldi.

Ses sekron sorunu verilen update ile giderilmiş.Update ettikten sonra fabrika ayarlarına dönülüyor ve düzeliyor.Ben 8.0 kullanıyorum.
            BeeLink GT King Pro-TBS5520SÊ-WETEKPLAYER 2,-120 cm Ofset çanak-İNVERTO 0.2 LNB-USALS Motor

Yorum yap

Ses sekron sorunu verilen update ile giderilmiş.Update ettikten sonra fabrika ayarlarına dönülüyor ve düzeliyor.Ben 8.0 kullanıyorum.

Ben fabrika ayarlarına donmemistim update sonrası. Tesekkurler.

Yorum yap

pro_dufa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                Denedim sorun yok.
                Çalışan imaj üzerine update mi yaptın yoksa sıfırdan mı kurdun?

Yorum yap

Çalışan imaj üzerine update mi yaptın yoksa sıfırdan mı kurdun?

Çalışan librelec üzerine update ettim. Tvheadend service unofficial repo üzerinden update edip libreelec 8.0 icin verilen tvheadend servisi üzerine kopyaladım. Official oe repodanda tvheadend client update ettim.

Yorum yap

Ok.Bendeki no name sorununun nedeni sıfırdan kurmak.TVH beta sürüm olduğu için 4.0.9 ile uyum sağlamıyor onun için yeniden taratmak gerekiyor.LibreElec üzerinde buradaki TVH kurulu.

Yorum yap

Senkron sorunu düzelmesi iyi oldu güzel haber eline sağlık crazyturk.
                      Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                      http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                      www.nextyazilim.com

Yorum yap

Ok.Bendeki no name sorununun nedeni sıfırdan kurmak.TVH beta sürüm olduğu için 4.0.9 ile uyum sağlamıyor onun için yeniden taratmak gerekiyor.LibreElec üzerinde buradaki TVH kurulu.

Fabrika ayarlarına alıp deneyeceğim.

Yorum yap

OpenELEC 8.0 Test WeTekPlay/OpenELEC Box

Fabrika ayarlarına alınca nand da yüklü imaj bozuldu.

Kendini repair etti ve su an fabrika ayarlarında cihazım acildi. Nand da 8.0 olarak test ediyorum senkron ve no name durumunu.

Ben sıfırdan sd karta oe 8.0 kurduğum halde noname sorunu yasamadım. Bilgilerinize...

Yorum yap

Yukarıda belirttiğim gibi ben kararlı sürüm Jarvisde beta sürüm olan TVH(tvheadend42-4.1-2052) kullanıyorum no name yazmasının sebebi onlar olabilir.
                            8.0 sıfır üzerinde ise kararlı sürüm olan 4.0.9 var.Aralarında özellik olarakda bir fark var.Birde Jarvise göre yapılandırılmış.

Yorum yap

Fabrika ayarları sonrası senkron sorunu duzeldi. Tesekkurler. Tvh ile ilgili 4.0.9 is görüyor. 4.1 ise sonra denerim artık.

Yorum yap

Eski TVH kanal listesini yükledim no name düzeldi.Tekrar taratmadan oluyor.Yeni sürüm TVH kanal listesinde no name oluyor.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X