• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

lütfen yardım

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• lütfen yardım

sayın next 5000 kullanıcıları;ben 5000 xcı 474 newf cpa cihazıma k.e.y dosyası ve sonrada cihazıma uygun en son yazılım dosyasını yükledim ama işlem bittikten sonra ön paneldeki gösterge ışıkları yanmaz oldu ama kumanda işliyor ve cihaz çalışıyor neden panel ışığı söndü anlamadım sayın bilgi sahibi olanlardan yardımlarını rica ediyorum ne yapmam lazım bana bilgi verirseniz sevinirim
    BU VATAN HEPİMİZİNDİR VE HEP BÖYLE KALACAKTIR

EĞER İNSANIM DİYORSAN ÖNCE SEVMEYİ ÖĞRENİN
    ÇÜNKÜ SEVGİ ANAHTARI TÜM KÖTÜLÜK KAPILARINI KAPATIR İYİLİK KAPILARINI AÇAR

günceldir sayın arkadaşlar yukarıdaki mesajıma cevap bekliyorum

Yorum yap

2500x dpc plus

yanlış yazılım atılmıştır saygılar

Yorum yap

uyducubabanın yanlış yazılım atacağına ihtimal vermiyorum fakat bu olay benimde bir defa başıma geldi aynı yazılımı tekrar yükledim eski haline geri döndü sanırım yükleme esnasında farketmediğin olağandışı bir durum oldu aynı yazılımı tekrar yükle derim saygılar

Yorum yap

arkadaşlar öncelikle ilginize teşekkür ederim ben değişik modellerde 3 adet next cihaz kullanıyorum tüm yazılım ve *** dosyalarınıda kendim yüklüyorum o yüzden son derece dikkatliyim ama tahminim ekektriğe takılan fiş biraz gevşekti sanırım yükleme anında bir anlık temassızlık olablir ondan kaynaklandığını düşünüyorum ve bu yüzden arkadaşın dediği gibi tekrar yeniden yükleme yaptım ama ne yazıkki normale dönmedi onun için bilenlerden yardım istiyorum

Yorum yap

eski tarihli bir yazılım yükleyip denese

Yorum yap

yıldırım58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              eski tarihli bir yazılım yükleyip denese
              sayın dostum eski yazılım bulamadım ama en son *** dosyası yükledim bir şey değişmedi ayrıca ön paneldeki tuşların hiç birinin çalışmadığınıda yeni farkettim tüm işlemler ancak kumanda ile yapılıyor.

Yorum yap

Merhaba..

uyducubaba Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                arkadaşlar öncelikle ilginize teşekkür ederim ben değişik modellerde 3 adet next cihaz kullanıyorum tüm yazılım ve *** dosyalarınıda kendim yüklüyorum o yüzden son derece dikkatliyim ama tahminim ekektriğe takılan fiş biraz gevşekti sanırım yükleme anında bir anlık temassızlık olablir ondan kaynaklandığını düşünüyorum ve bu yüzden arkadaşın dediği gibi tekrar yeniden yükleme yaptım ama ne yazıkki normale dönmedi onun için bilenlerden yardım istiyorum
                dnupman 5.5 veya mühendis mod kullanarak cihazın fişini takmadan yazılım dosyasını gösterin START çıktığı zaman com 1 gösterip waiting your receiver yazısı çıkınca fişi takın almadımı ? fişi çekin com 4 de kadar ayni işleme devam yazılımı alıp yükleme bitene kadar dikkatlice ön paneli takip edin cihazın ön panelinde resetlenme olacak --:-- cihaz kapanıp açılmadan fişi kesinlikle çekmeyin bu çok önem taşıyor** yazılım esnasında ön panel ışıkları yanıyorsa fişi çekmede acele ediyorsunuz diye düşünüyorum yok cihazın ön paneli hiç çalışmıyorsa ön panele ait göz arızalandı yazılım atmadaki ince detayları verdim elektronik bilgim yok kolay gelsin...dunkes:

Yorum yap

tüm ilgilenen arkadaşlara teşekkürlerimi sunuyorum yazdığınız önerileri aynen uyguladım ama durum değişmedi yani tuşlarıyla ışığıyla ön panel çökmüş durumda ne yapacağımı şaşırdım istanbulda olsam ana servise götürürdüm ama tokattan gönderip geri dönüşü 1 ay sürer o yünden bir çaresini bilen varsa lütfen yazsın

Yorum yap

uyducubaba Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    tüm ilgilenen arkadaşlara teşekkürlerimi sunuyorum yazdığınız önerileri aynen uyguladım ama durum değişmedi yani tuşlarıyla ışığıyla ön panel çökmüş durumda ne yapacağımı şaşırdım istanbulda olsam ana servise götürürdüm ama tokattan gönderip geri dönüşü 1 ay sürer o yünden bir çaresini bilen varsa lütfen yazsın
                    Cihazın içini açıp bir bak, belki ön panele ait jaklar çıkmıştır.

Yorum yap

@uyducubaba Cıhazınızı RF Kablosu ile TV'ye bağlayip cıhazınıza reet cekınız.

Yorum yap

sayın tasarım hocam ilgilendiğiniz için teşekkür ve saygılarımı sunarım.

sayın alfa73 teknik konularda acemiyim yazdığınız öneriyi biraz daha açarmısınız.ben yazınızdan sanırım iyi anlayamadım

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                        X