• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 Super Plus Premier Au Yazılımları

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

mehmetsunar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bu yazılımı attıktan sonra polsat auto yine çalışıyo değilmi
    Bir de premier denilen pakette hangi kanallar var
    Polsat otoda sorun yok yapar
    Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
    http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
    www.nextyazilim.com

Yorum yap

sernaz2 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      bende astra(ku) uydusu var.ama uydu listesinde ayrıcaastra-cd ve astra tvv(ku) uydusu var.kanal listem astra(ku) için ama diğer astralardada sinyal seviyesi iyi.bu yazılımı yükeyebilirmiyim? ve ayrıca yukarıda belirttiğim hangi astra uydusu için?şimdiden teşekkür ederim
      19 astra ku için yükleyebilirsin
      Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
      http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
      www.nextyazilim.com

Yorum yap

Yeni gördüm yazılımı daha yüklemedim ama yükleyeceğim umarım herzamanki gibi bizi şaşırtmaya devam eder elinize sağlık.

Yorum yap

hocam yükledim çok güzel çalışıyor selamlar

Yorum yap

yazılım ve emekleriniz için teşşekkürler

2000 cıs süperper epg ye girdikden veya atomatik kanal gezme açıldıktan sonra emu k.e.y bölmü girildiginde yine kitlenme oluyor.
            Next 2000 cıs Süper PLus + Next2071+Dreambox 500
            75ºE den 04ºW e kadar DiSEqC Motor

Yorum yap

emeğine sağlık hocam teşekkürler

Yorum yap

Hocam emeğinize sağlık teşekkürler.

Yorum yap

ellerine sağlık üstadım

Yorum yap

emeği geçenlere teşekkürler

Yorum yap

bende siyah cihaz var ama 30.06 yazılımda olduğu gibi yine bu yazılımı yüklemeyi düşünüyorum

mach1 hocam bu cihazlara aynı TP'deki 2 kanalı aynı anda canlı izleme özelliği kazandırma mümkün müdür? Böyle bir çalışma varmı
                      naçizhane düşüncem aynı tp'de bir kanal kayıt edilirken diğerinin izlenebilmesini sağladığınıza göre bu da teorik olarak yapılabilir

Yorum yap

hocam donmayı düzelttiniz sanıyodum emu *** bölümüne girince bende yine oldu da

Yorum yap

30.06 yazılımını yüklemedim. bunu yüklersem yine auto olayı yaparmı.kanal silinmesini göze alıyorum

Yorum yap

cihan3 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            30.06 yazılımını yüklemedim. bunu yüklersem yine auto olayı yaparmı.kanal silinmesini göze alıyorum
                            auto dostum yanlız büyük bir olasılıkla kanal tablonuz gider

Yorum yap

Ellerine sağlık mach1 ve emeği geçen üstadların...

Yorum yap

Teşekkürler üstadlar

Mach1 e emeği geçenlere çok teşekkürler...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X