• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Cimbom Baptista ile anlaştı

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Cimbom Baptista ile anlaştı

Lincoln'ü transfer ederek Avrupa'yı ayağa kaldıran Galatasaray, şimdi de Baptista'yı renklerine katarak 7 kıtayı sarsmaya hazırlanıyor. Sarı-kırmızılılar, Real Madrid'in geçen sezon Arsenal'e kiraladığı Julio Baptista'yı İspanyol kulübünden resmen istediler. Baptista ise "Ben Galatasaray'ın çok cazip teklifini kabul ettim. Eğer kulübüm de izin verirse Türkiye'ye gitmek istiyorum" dedi.

Real Madrid Sportif Direktörü Pedja Mijatovic ile yakın dost olan Galatasaray Futbol A.Ş. Genel Müdürü Adnan Sezgin, Brezilyalı forvet için yaptığı pazarlıklarda küçük pürüzler dışında anlaştı. Real'in yeni hocası Schuster'in, Baptista'yı kadroda düşünmemesi, Galatasaray'ın işini kolaylaştıran bir etken oldu. Real Madrid, 9 milyon euro'ya Baptista'yı vermeyi kabul etti.

Real Madrid, Baptista için Galatasaray'ın 'kiralama' teklifini kabul etmedi ve bu futbolcu için 9 milyon euro bonservis bedeli istedi. Bunun üzerine Galatasaraylı yöneticiler, sponsorları Ülker ile görüştüler.

Ülker, Baptista'nın transferi için Galatasaray'a 6 milyon euro vermeyi kabul etti. Kalan 3 milyon euro'luk kısmını da Galatasaray karşılayacak. Böylece 'dünya yıldızı' Baptista'nın transferi mutlu sonla bitecek.

sabahdan....
    C# Is Good Programming

Only C#

I Love C#

helal olsun galatasaraya çok güzel transferler yaptı ne diyelim bizim beşiktaşta bir hareket yok :S
    MACH1 HOCAM SAĞOLSUN

Yorum yap

Yakisir ASLAN,ima

Yorum yap

Hazırlanıyor...
      X