• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Emu K.e.y Files By Ekurel ARŞIV

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

usta dosya için teşekkürler
    next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

premier 00 Key

Yorum yap

C+France 19°E DCW

Yorum yap

üstad yokluğunda aradık valla
          Next Machina 3D

Yorum yap

help

ekurel hocam yaptığın key dosyalarının sitedeki koyduğun halinin kodunu bana gönderebilirmisin... (özel mesajla)

Yorum yap

dayıoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              ekurel hocam yaptığın key dosyalarının sitedeki koyduğun halinin kodunu bana gönderebilirmisin... (özel mesajla)
              anlamadım valla ne ıstıyorsun daha acık soylersen yardımcı olayım...

Yorum yap

zıplı değilde keylerin açılmış halinimi istiyor acaba?
                next ye 2000 cx süper plus usbsiz
                dreambox 500s

Yorum yap

key dosyalarınının yanına işararet giliyo sıkıştırılmış dosya halinde ben onun kodunu öğrenmek istiyorum nasıl yapıldığını bi kodu varmı key dosyalarının içine girebiliyor vede değiştirebiliyorum yenileriyle

bu hale nasıl geliyo hocam kodlamı yoksa başka bişeymi

Eklenmiş Dosyalar NEXT 5000-7500 EK_121207.zip (5.8 KB, 15 Görüntülenme)
                  NEXT_8000_DAT_EK 121207.zip (33.8 KB, 10 Görüntülenme)
                  NEXT 9000 SERIES EK_131207.zip (58.1 KB, 21 Görüntülenme)
                  NEXT X_SUPER_INF_PLUS SERIES EK_131207.zip (9.0 KB, 101 Görüntülenme)
                  NEXT_FMB SERIES EK_131207.zip (6.6 KB, 12 Görüntülenme)

Yorum yap

add to archıve de ondan sonra zıp mı , rar mı sec ok de hepsı bu...

Yorum yap

teşekkürler hocam ben başka bilgisayar oyunları sitesine dosyalar hazırlıyorum onun için istemiştim

Yorum yap

teşekkürler hocam ben başka bilgisayar oyunları sitesine dosyalar hazırlıyorum onun için istemiştim
                        www.winzip.com
                        Buraya gir ve zip programını indir bilgisayarına kur.

Yorum yap

Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          www.winzip.com
                          Buraya gir ve zip programını indir bilgisayarına kur.

tasarım hocam şimdi örnek verim not defterine keyleri yazdık bunu vinrarla sıkıştırdık.buraya kadarını biliyorum sonra bu dosyayı siz siteye verirken sitedeki duruş biçimini nasıl yapıyorsunuz

Yorum yap

tasarım hocam şimdi örnek verim not defterine keyleri yazdık bunu vinrarla sıkıştırdık.buraya kadarını biliyorum sonra bu dosyayı siz siteye verirken sitedeki duruş biçimini nasıl yapıyorsunuz
                            Normal üyelerde foruma dosya ekleme yetkisi yok. Siz dosyalarınızı başka upload sitelerine ekleyip buraya link şeklinde verebilirsiniz.

Yorum yap

Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              Normal üyelerde foruma dosya ekleme yetkisi yok. Siz dosyalarınızı başka upload sitelerine ekleyip buraya link şeklinde verebilirsiniz.
                              bilgilendirdiğin için teşekkür ederim

Yorum yap

ekurel hoca geldiğine ne iyi ettin en yeni keyleri senden alıyoruz teşekkürler

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X