• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Machina 3D V4.270 15-2-2013 TEST Yazılımı

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

ayazefe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sevgili dijitalici hocam,

yazdıklarına katılmakla birlikte yazdıkların içinde büyük harfle yazdığın "özürlü" kelimesi çok doğru olmamış. diyebilirsin ki devlette de özürlüler idaresi var ama devlette bunun düzeltilmesinin adımlarını attı (http://www.engellilersitesi.com/Deta...TALIMATI.aspx) sizden ricam yazınızı ve kelimenizi editlemenizdir.

çünkü bu kardeşlerimiz özürlü değil engellidir ve hepside bu engelleriyle barışık insanlardır.

konu dışına çıktığım için kusura bakmayın...
    Bir üst mesajı oku sevgili kardeşim umarım muradınıza erdiniz......
    MACHİNA - 3-D
    8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
    PHILIPS 7665 LED TV... PHILIPS ALTIN UÇLU HDMI KABLO.
    TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

dijitalci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Bir üst mesajı oku sevgili kardeşim umarım muradınıza erdiniz......

sevgili dijitalci, ben burda sizi kıracak birşey yada o amaçla bir yazı yazmadım sadece kırıcı olacağını belirtip sadece kelimeyi değiştirmenizi rica ettim ki açıklamasını da yaptım.

Yorum yap

ayazefe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        sevgili dijitalci, ben burda sizi kıracak birşey yada o amaçla bir yazı yazmadım sadece kırıcı olacağını belirtip sadece kelimeyi değiştirmenizi rica ettim ki açıklamasını da yaptım.
        eyerki düşünceniz iyi niyetli olsaydı ben sizin yerinizde olsaydım özelden mesaj atardım ve kırmadan lütfen yazınızda özürlü kelimesi beni çok üzmüştür diye uyarabilirdiniz dijitalci ustamızda inanınki yazdıkları mesajlarını düzenlerdi
        ben şahsen senin iyi niyetli biri olduğunuza inanamadım
        bende engelli biri olarak sayın dijitalci arkadaşın yazdığı mesajda kırılacak incitecek bir şey göremedim sayın dijitalci sizde hemen öyle kırılıp özülmeyin bence burası payalaşım yeri sizden daha çok öğrenecek bilgilere ihtiyacımız var herkese iyi günler
        VU+DUO TWİN LİNUX HDTV
        NEXT MACHINA 3D
        DİGİTURK CAM MODÜL FULL
        TİVİBU FULL PAKET
        120cm BİLSAT MOTORLU ÇANAK
        VESTEL 106 CM terenova 3D
        vestiyer 500 gb hdd
        D SMART MODÜL FULL

Yorum yap

syn digitalci büyükler affeder

dijitalci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Sn:Kardeşim maalesef üzülerek yazıyorum bu satırları nedenmi.? Bunca zamandan beri FORUMLARDA yazarım ve hiç bir zaman İNSANLARI incitecek yazılar yazmamaya gayret ederim.ÖZÜRLÜ kelimesinden bu kadar alınmanıza çok ama çok üzüldüm.Bunca şeyin içinde takılacak başka bir şey bulamayıp gidip bu yazdığıma takmanız beni ziyadesi ile ÜZDÜ.Bu mudur yani PAYLAŞIM adına yazdığım cümlelerin adeta CIMBIZLA çekilip bu şekilde beni HEDEF GÖSTERMENİZ hiç yakışık almamış.Burada elimden geldiğince bir şeyleri paylaşmaya çalışıyorum ama görüyorumki bazı İNSANLAR ne yazıkki işlerini güçlerini bırakmışlar ortalığı karıştırıyorlar.O halde artık ben bu kelime ile yanlış anlaşılıyorsam burda paylaşım yapmamın bir anlamı yok ne yazikki.Burada yazanların bir çoğu son kullanıcı ama oysa ben UYDUCUYUM yani ilerde belkide sizin sisteminizde oluşabilecek bir ÇÖZÜM sunabilecek kapasitem var ve her yerde bunu yaptım...Ama madem işimiz illaki birine hiç yoktan sarmak ise yapacak bir şey yok kendi adıma artık bu bölüme yazmayacağım.! Ayrıca yazdıklarımıda editleyeceğim merak etmeyin, hala insanların anlaşılamadığı tek amacımın PAYLAŞIM olup anlaşılamamın verdiği bir ülkede yaşadığım için kendimden utanıyorum.Hepiniz sağlıcakla kalınız.....
          sayın dijitalci pireye kızıp yorgan yakmayın ortada belki yanlış anlaşılmada olabilir biz sizden daha çok şey öğreneceğiz tecrübenüzden faydalanmk için bölümde yazılarınızı bekliyoruz kolay gelsin iyi günler

Yorum yap

toyota22 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            sayın dijitalci pireye kızıp yorgan yakmayın ortada belki yanlış anlaşılmada olabilir biz sizden daha çok şey öğreneceğiz tecrübenüzden faydalanmk için bölümde yazılarınızı bekliyoruz kolay gelsin iyi günler
            Aynen katılıyorum.Saygılar.

Yorum yap

yeni yazılım hakkında

herkese iyi geceler biliyorum saat biraz geç ama bu yeni yazılımı yükledim hiç bir sorun çıkmadı ekranda success yazdı ve restart etti ama şimdi 3d booting yazıp kalıyor hiç bir şekilde açılmıyor ne yapmam lazım

Yorum yap

serkany2 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                herkese iyi geceler biliyorum saat biraz geç ama bu yeni yazılımı yükledim hiç bir sorun çıkmadı ekranda success yazdı ve restart etti ama şimdi 3d booting yazıp kalıyor hiç bir şekilde açılmıyor ne yapmam lazım
                Arkadaşım boot modunda yazılımı tekrar yükle usb bellekte sadece yazılım dosyası olsun...
                Next Minix HD
                Next 2000 HD
                Next MACHINA 3D SUPER
                Next 64

Yorum yap

usta tekrar yüklemeye çalıştığımda bu hatayı alıyorum ERROR 06
                  Usb bellek yada hdd içine yazılım yok

ancak herşey söylediğin gibi

Yorum yap

Usbni formatla ve sadece yazılımı açık olarak at görür
                    Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                    http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                    www.nextyazilim.com

Yorum yap

Arkadaşım diski formatla (fat 32) tekrar dene, yine olmazsa başka bir bellek kullan ..makinenin ön tarafındaki usb slotunu kullan..
                      Next Minix HD
                      Next 2000 HD
                      Next MACHINA 3D SUPER
                      Next 64

Yorum yap

serkany2 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        usta tekrar yüklemeye çalıştığımda bu hatayı alıyorum ERROR 06
                        Usb bellek yada hdd içine yazılım yok

ancak herşey söylediğin gibi
                        Sevgili arkadaşım seninle farklı bir varyasyon deneyeceğiz...Şöyleki bu yazılımı bende BOOOT modunda atamadım ki bundan önceki tüm yazılımları BOOT modunda atmıştım.O yüzden bu yazılımdan bir önceki yazılımı indir.Masaüstüne at ,snra USB belleğin içindeki şimdiki yazılımı çıkart ve masaüstüne indirdiğin BİR ÖNCEKİ yazılımı USB ye al.Yalnız Dosyayı zipten çıkartmayı unutma sakın BİN DOSYASI gibi olanı alacaksın USB ye.Ardından cihazı arka anahtardan kapat elini BOOT yükleme modu için ön paneldeki ÜST teki tuşa basılı tut ve cihazı arka anahtarını aç.Cihazın önünde DOWLAND yazdığında elini çek cihaz muhtemelen yazılımı alacaktır ve normale dönecektir...
                        MACHİNA - 3-D
                        8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
                        PHILIPS 7665 LED TV... PHILIPS ALTIN UÇLU HDMI KABLO.
                        TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

altyazı sorunu

machina3d böyle bir cihazda altyazı değiştirme özelliği standart olması gerekirdi bu konuyla ilgili birbirinizide üzmeye değmez en kısa zamanda düzeleceğine inanıyorum herkese selam

Yorum yap

ustalarım ilginiz için çok teşekkür ederim benim usb de sorun varmış sağlun

Yorum yap

bu yazılımdan sonra cihazımda biraz kasılmalar oluyor özelikle ıp tvlerde aynı sıkıntıyı yaşayan varmı acaba

Yorum yap

kevser27 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                bu yazılımdan sonra cihazımda biraz kasılmalar oluyor özelikle ıp tvlerde aynı sıkıntıyı yaşayan varmı acaba
                                Bu sorunu anlayabilmek için bir önceki yazılıma dönün ve tekrar test edin. Eğer bir önceki yazılımda kasma olmuyorsa demekki yeni yazılımla ilgili bir sorun var demektir.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X