• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

BOTECH 7300 XFTA USB Almayı düşünüyorum Sorularım olacak

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• BOTECH 7300 XFTA USB Almayı düşünüyorum Sorularım olacak

1-Usb flashdisk ile yeni yazılım, kanal listesi v.s. *** yüklemeleri yapabilirmiyiz?
    2-Sitede verilen yeni yazılımlar usb'den yüklemeler içinde geçerlimi? yoksa onlar için yazılımlar farklımı? veriliyormu?
    3-Kendimiz kanal listesini bilgisayarımızda hazırladıktan sonra bunu usb flashdisk ile alıcıya yükleyebilirmiyiz? Bu işlemler için programları bulabilirmiyiz?
    4-Usb flashdiske kaydettiğimiz tv yayınlarını bilgisayarda seyredebilir ve convert edebilirmiyiz?
    5-Usbye kayıt etmek için fat32 formatı haricinde başka bir formata ihtiyaç varmı (mesela şimdi kullandığım redline 18500 çok farklı bir formatta kayıt yapıyor)
    6-Sizin memnun olmadığınız yönleri varmı? başka hangi ürünleri inceleyeyim.

rs232 kablo kullanmayı bir türlü başaramadığım için usb üzerinde bu kadar çok duruyorum. teşekkürler...

gel sana red line rl 100 csx veriim uydudan yazılım yüklersin.kabloya falan gerek yok.sen kapat o uyduya baglanır uydu üzerinden alır yeni kanalları

http://www.sahibinden.com/redline_rl...XQQdisplayitem incele o benim cihaz

Yorum yap

Bi zahmet bilgisi olanlar yazarsa sevineceğim. Teşekkür ederim şimdiden

Yorum yap

Cevap verenlere çok teşekkürler.

Yorum yap

1 flash bellek ile sadece yazılım atabilirsin
          2 aynı şekilde flash bellekle tüm yazılımları atarsın
          3 Şimdilik kanal listesini atamazsın
          4 Evet Yapabilirsin
          5 Bunlar ts. Formatında kayıt yapar
          6 Next 2000 Usb arada fazla fiat farkı yok herşey yapabilirsin