• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

cccam 2.0.3 yardım

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• cccam 2.0.3 yardım

arkadaşlar bu cccam nasıl yüklerim yardım flasfxp programıyla nereye atıcam bende 3.60gemini yüklü ve içinde-empty-bim .keys.etc.lib.log .mnt.scam.script.tmp.run.scce.share.tuxbox.ininsta ll bunların hanhisine daha doğrusu bunların içinemi yüklenecek yardım tşk.

tomas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bu cccam nasıl yüklerim yardım flasfxp programıyla nereye atıcam bende 3.60gemini yüklü ve içinde-empty-bim .keys.etc.lib.log .mnt.scam.script.tmp.run.scce.share.tuxbox.ininsta ll bunların hanhisine daha doğrusu bunların içinemi yüklenecek yardım tşk.
    selam arkadasım cccam 2.0.3 çihazdan addons bölümüne geliyorsun ok
    ondan sonra download an ınstall ok sonra cıkan menude cam ve cam config cccam mi buluyoırsun hangini yuklemek istersen ok basıyorsun
    tüm işlem bitince mavi tuşla ccam 2.03 veya hangini indirdinse onu secip yeşile basıyorsun
    saygılar
    www.silam-fm.net.tc

Yorum yap

Ya da şöyle yapabilirsin.
      Cccam 2.0.3 emuyu
      http://www.dreamboxworld.com/dbw/main.htm
      buradan indir. var/temp içine hiç aömadan zipli olarak yapıştır. Manuel download bölümüne gir, manuel olarak yükle.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
      X