• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

9000 ultrada adsl

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• 9000 ultrada adsl

selamlar ustacım benim modem tek çıkışlı.makinaya paralel bağlantı yapsam paylaşımdan yararlanabilirmiyim.makinaya bağlıyken internete girmemde sorun olurmu.yoksa çift çıkışlı modemmi almam gerekiyor.acil cevaplarsanız iyi olur dükkanda bekliyorum duruma göre bağlantı için kablo yada modem alcam.saygılar9000 ultra xcam.
      1. büyük güç büyük sorumluluk ister

doganacar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    selamlar ustacım benim modem tek çıkışlı.makinaya paralel bağlantı yapsam paylaşımdan yararlanabilirmiyim.makinaya bağlıyken internete girmemde sorun olurmu.yoksa çift çıkışlı modemmi almam gerekiyor.acil cevaplarsanız iyi olur dükkanda bekliyorum duruma göre bağlantı için kablo yada modem alcam.saygılar9000 ultra xcam.
    arkadaşım tek çıkışlı modemden ayrıca 8 baglantılar var onakadar getirirsen ondanda cihaza verebilirsin sorun olmaz ayrıca arkadaşım sana tavsiyem çift çıkışlı alman yazılım atarkaede lazım olacak internet çipi oluyor bazen onun için çiftli al ve kullan ben dörtlü kullanıyorum iki bilgisaray birbirine baglı ve ayriyeten iki adet9000 ultrayada bagladım sorunsuz oluyor

Yorum yap

sampiyon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      arkadaşım tek çıkışlı modemden ayrıca 8 baglantılar var onakadar getirirsen ondanda cihaza verebilirsin sorun olmaz ayrıca arkadaşım sana tavsiyem çift çıkışlı alman yazılım atarkaede lazım olacak internet çipi oluyor bazen onun için çiftli al ve kullan ben dörtlü kullanıyorum iki bilgisaray birbirine baglı ve ayriyeten iki adet9000 ultrayada bagladım sorunsuz oluyor
      ustacım çok sağol.4lü modem aldım. cihaz bilgilerim şöyle.s/w versyon 20111020-221c1410. h/w versıyon next ye 9000 ultra. n/w versiyon. v2.1(15/11/2006) yazıyor.yazılım atmam gerekiyormu.nasıl shareden yaralanıcam.neler yapmam gerekiyor.bu konularda çok yeniyim.yardımlarınızı bekliyorum.yanlış birşey soruyorsamda özürdilerim.lütfen yardım edin.saygılar

Yorum yap

cihazının tf 530 çipi güncel son güncel yazılımı at ve server bilgilerini gir izlersin arkadaşım...
        MACH1 HOCAM SAĞOLSUN

Yorum yap

ustacım çok sağol.4lü modem aldım. cihaz bilgilerim şöyle.s/w versyon 20111020-221c1410. h/w versıyon next ye 9000 ultra. n/w versiyon. v2.1(15/11/2006) yazıyor.yazılım atmam gerekiyormu.nasıl shareden yaralanıcam.neler yapmam gerekiyor.bu konularda çok yeniyim.yardımlarınızı bekliyorum.yanlış birşey soruyorsamda özürdilerim.lütfen yardım edin.saygılar
          arkadaşım burdan şuanki yazılımı at 1 nolu mesajdaki http://www.mach1digital.com/mach1for...=28301&page=17 sonrada yeni yazılımı at 12 mart olanı ve sırasıyla menuden ağ ayarlarına gireceksin 1973000 tuşla açılan menuden devre dışını newcamd1 yap yapılandırma ayarına gir server ekleye bas dns adresi url ye bunu yaz cardshare.mt2.cx
          save et sunucu bul de bu kadar...açan kanalar ŞUANKİ NEVCAND1 DURUM 10760 tps açık
          12360 ***view açık
          12207 freextler açık
          12245 spice KAPALI
          11681 absat açık
          11092 albania açık
          10892 cyfra açık
          12015 art açık
          12092 mct redlightlar açık
          12692 dorcel açık
          11283 cyfra KAPALI
          kolay gelsin

Yorum yap

arkadaşım burdan şuanki yazılımı at 1 nolu mesajdaki http://www.mach1digital.com/mach1for...=28301&page=17 sonrada yeni yazılımı at 12 mart olanı ve sırasıyla menuden ağ ayarlarına gireceksin 1973000 tuşla açılan menuden devre dışını newcamd1 yap yapılandırma ayarına gir server ekleye bas dns adresi url ye bunu yaz cardshare.mt2.cx
            save et sunucu bul de bu kadar...açan kanalar ŞUANKİ NEVCAND1 DURUM 10760 tps açık
            12360 ***view açık
            12207 freextler açık
            12245 spice KAPALI
            11681 absat açık
            11092 albania açık
            10892 cyfra açık
            12015 art açık
            12692 dorcel açık
            11283 cyfra KAPALI
            kolay gelsin
            deniyem takılırsam sizi gene rahatsız ederim.kusura bakmayın.yardımlarınız için sağolun.teşekkürler

Yorum yap

deniyem takılırsam sizi gene rahatsız ederim.kusura bakmayın.yardımlarınız için sağolun.teşekkürler
              burda herkes bir birine yardımcı oluyor arkadaşım sen takıldıgın yerde yaz birileri mutlaka yardımcı olur sana kolay gelsin

Yorum yap

12360 ***view açık
                12207 freextler açık
                12245 spice KAPALI
                11681 absat açık
                11092 albania açık
                10892 cyfra açık
                12015 art açık
                12692 dorcel açık
                11283 cyfra KAPALI
                kolay gelsin
                ustacım çok sağolun.verdiğin linkte 1nci mesajda nisan yazılımı var önce bunu yükleyip sonra mart yazılımını yüklicem ama bunları rs232 kabloylamı yükliycem yoksa int.bağlantısıylamı.chipli yazılım da varmış.kafam çok karıştı.bide hangi loadı rı kullanıcam.saygılar.desteklerinizden dolayı minnettarım

Yorum yap

rs232 ile 12 nisan yazılımını atsan yeterli
                  Next 9000 Ultra
                  Next 9000 cı
                  Next 9900 cıs
                  SkyStar 2

Yorum yap

ustacım çok sağolun.verdiğin linkte 1nci mesajda nisan yazılımı var önce bunu yükleyip sonra mart yazılımını yüklicem ama bunları rs232 kabloylamı yükliycem yoksa int.bağlantısıylamı.chipli yazılım da varmış.kafam çok karıştı.bide hangi loadı rı kullanıcam.saygılar.desteklerinizden dolayı minnettarım
                    pardon ya karıştırmışım nisan yazacagıma mart yazmışım kusura bakma birde siteye baglanamadım şimdi gene *evet arkadaşımın dedigibi rs232 il internet çipin yeni ona gerek yok sadece yazılımı at birde yazılımı atr madan önce ve sonra mutlaka cihazı resetle kanalları yeniden tarat sonrada burdaki key dosyasını at enson 3 nolu mesajdaki http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=21996 kolay gelsin

Yorum yap

pardon ya karıştırmışım nisan yazacagıma mart yazmışım kusura bakma birde siteye baglanamadım şimdi gene *evet arkadaşımın dedigibi rs232 il internet çipin yeni ona gerek yok sadece yazılımı at birde yazılımı atr madan önce ve sonra mutlaka cihazı resetle kanalları yeniden tarat sonrada burdaki key dosyasını at enson 3 nolu mesajdaki http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=21996 kolay gelsin
                      eyvallah ustacım.çok sağol.nisan yazılımını atıcam.şimdi.daha sonrası kolay heralde.serverler için ayrıca rahatsız ederim gene.çok sağolun

Yorum yap

menüde fabrika ayarlarını bulamadım cihazı nasıl resetliycem.yazılım atmam gerekiyor.lütfen yardım.saygılar

Yorum yap

menüde fabrika ayarlarını bulamadım cihazı nasıl resetliycem.yazılım atmam gerekiyor.lütfen yardım.saygılar
                          ARKADAŞIM HAFIZA YÖNETİMİ YAZAN YERE OK YAP ORADA ÜST SIRACA FABRİKA AYAR YAZAR

Yorum yap

ARKADAŞIM HAFIZA YÖNETİMİ YAZAN YERE OK YAP ORADA ÜST SIRACA FABRİKA AYAR YAZAR
                            selam usta resetledim 12 nisan yazılımını attım.cihaz bilgisinde 2.1c ile başlayan15.11 2006 değişmedi yükleyemedimmi acaba.birde yazılımdan sonra atılacak olan reset kanal tarattıktan sonramı yoksa.yazılımdan hemen sonramı resetliycem.key atmamada gerek varmı.senden allahrazı olsun ençok sizyardımcı oldunuz

Yorum yap

selam usta resetledim 12 nisan yazılımını attım.cihaz bilgisinde 2.1c ile başlayan15.11 2006 değişmedi yükleyemedimmi acaba.birde yazılımdan sonra atılacak olan reset kanal tarattıktan sonramı yoksa.yazılımdan hemen sonramı resetliycem.key atmamada gerek varmı.senden allahrazı olsun ençok sizyardımcı oldunuz
                              arkadaşım sistem bilgilerine gel kumandadan ok yap sonra i tuşuna bas orada eyer 2007.4.11.15.48 yazıyorsa yeni yazılım tamam yazılımdan sonrada reset at key atarken reset atma birde kanalları yeniden tarat

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X