• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Herkese 100 Kontör reklam aldatmacası...

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Herkese 100 Kontör reklam aldatmacası...

Tv 'de her zaman goruyoruz bu reklamı ama alt yazıya kocaman dikkat ne yazıyor bakın:

Abonelik ücreti Turkcell kullanıcıları haftalık 25 std. SMS / 50 kontör, Avea ve Vodafone kullanıcıları 25 std.SMS / 50 kontördür ve otomatik yenilenir. Abonelik kapsamında tüm ürünleri limitsiz yükleyebilirsiniz. İptal için İPTAL yazıp 5151’e gönderin. Sisteme atılan her mesaj Avea ve Vodafone kullanıcıları için ücretsiz, Turkcell kullanıcıları için 1 Std. Sms / 2 Kontördür. Telefonunuzun Wap/Gprs ayarlarının eksiksiz olduğundan emin olun. Destekleyen telefon modelleri için müşteri hizmetlerimizden destek alabilirsiniz. Telefon ayarları için Avea müşteri hizmetleri : 4441500, Vodafone müşteri hizmetleri: 4440542, Turkcell müşteri hizmetleri: 4440532

Yani 2 ayda sizden tam 400 kontor alınıp 100 kontor veriliyor.Sitelerindeki tum içeriki limitsiz veriyorlar avantaj olarakta bunu görüyorlar lütfen dikkat edelim..

Tv deki reklam bu görenler görmeyenlere,bilenler bilmeyenlere iletsin...
    Next 2000X CIS Plus - Diseqc Motor
    Next 5000X CI - Turksat, Hotbird

"Eli ile çalışan işçidir, eli ve aklı ile çalışan ustadır; eli aklı ve ruhu ile çalışan sanatkardır."

"Nice insanlar gördüm, üstünde elbisesi yok; nice elbiseler gördüm, içinde insan yok." Mevlana

"Sevap kazanmak iyilik yaptığının hayır duasıyla, günah kazanmak zarar verdiğinin bedduasıyla olur."

[email protected]

www.konyahasanseyh.com (Lütfen tıklayınız!)

www.pagosking.com (Lütfen tıklayınız)

akıl var mantık var.adamlar durup dururken neden herkese 100 kontör dağıtsınlar.yoksa bunlar cok mu aptal,yoksa cokmu hayır severler....

Yorum yap

bu tür aldatmaca reklamlara nasıl izin veriyor reklam üst kurulu anlamsız arkadaşlar...
      MACH1 HOCAM SAĞOLSUN

Yorum yap

ergir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        akıl var mantık var.adamlar durup dururken neden herkese 100 kontör dağıtsınlar.yoksa bunlar cok mu aptal,yoksa cokmu hayır severler....
        Yokbe üstadım çok hayır severlerdir bunlar sonra fatura vatandaşa kesilir yine hep böyle olur..

Yorum yap

Yazık ya bunları inanıpta yapanlara
          Elbet bir gün bizimde çiçeklerimiz açacak.

Yorum yap

Bilgi ve paylaşımınız için teşekkürler,Toplum olarak her konuda araştırıp yeterli mücadeleyi birlik ve beraberlik içinde verebilsek, kimse böyle toplumu aldatma işlerine giremez.Sessiz kaldığımız sürece daha çok arkadaşımızın canı yanacaktır.Saygılar.

Yorum yap

Bu tür aldatmaca reklamlara nasıl izin veriyor hayret doğrusu milleti kandırmanın yollarını iyi bulmuşlar.

Yorum yap

Bende bir şey eklim yarışmalara dikkat edin ahmet çakarın son yarışmasında 757 li bir numara verdiler ama vermeleri ile yayına başlamaları bir oldu zaten yarışmacılarda belli oyuncu ajansından daha önce de görmüştüm ben bu kişileri.
                Ama 24 kontör alıyolar arama başı boşuna aramayın kimse denetlemiyo modern çağın dolandırıcıları bunlar senin kontörler gidiyo ama onlar ajanstan görsel ve dikkat çeken kişileri yarışmacı olarak çıkarıyorlar.

Yorum yap

dostlar bugüne kadar hep böyle olmuştur ve kimsede bunlara dur ne yapıyorsun dememiştir.
                  next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

insanlarımızı sömürmek için inanılmaz yöntemler geliştirmeye devam ediyorlar

Yorum yap

Bir ara yanlışlıkla bende yazdım,bir ay içerisinde hiç bir şey almadan Tlf. uygun değildi, 350 konturum gitti baktım her hafta gidiyor müşteri hizmetlerinden iptal ettirdim.
                      KANAT VARDIR DOĞANLARI PADİŞAHA GÖTÜRÜR.
                      KANAT VARDIR KUZGUNLARI LEŞE GÖTÜRÜR.
                      :tr:

Yorum yap

milleti nasil kandirabiliriz nasil somurebiliriz diye her seyi yaparlar

Yorum yap

bazı forum siteleri reklam geliri için bu dolandırıcılığa alet oluyorlar mesala siteye girdiğiniz zaman hemen hemen spot olarak yanıp sönen yazı çıkıyor sitemize uğrayan 10000 .kişisiniz bedava 100 kontur kazandınızyazısı çıkıyor kendinizi talihli 10000 . kişi sanıp kontur yüklenmesi için tel efon numarasını yazdığınız an dasiz bi servise üye olmuş oluyorsunuz daha sonra telefonuzdan konturler eksilmeye başlar

Yorum yap

hadi ben tlf nomu girmedim benim nomu bilen biri oraya yazarsa ne olacak veya rasgele yazarlarlarsa

Yorum yap

bu gibi reklamların tek cevabı vardır. (bayram deyıl, seyran deyıl, enıştem benı nıye öpuyör) dıye bir deyım vardır ya! her söylenın üzerine balıklama atlamanın süçü bızlerde deyılmı acaba???
                              optıcum pırıma HD 9600- next 19500-jameson hd 2017.. 46E.42E
                              .23,5E. 19,2'E_16E-13E. 9'E-7'E-4.8E 1w-4W.. http://www.satlex.de/de/image_window...com_t90&pic=53

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X