• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

S*x View 11.04.2006

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Arkadaşlar Next 8000 Xcam Plus'da cw bölümünde kopya yaparak verilen keyleri girdim.Ancak yinede açmıyor.Zaten keylerin kontrolü Irdetoda yapılıyor.Sanırım bu koşullarda açılması biraz zor görünüyor Next 8000 Xcam Plus ta...

Yorum yap

softcam key dosyasını sunsalar açılabılır belkı.elle olmuyor belkı
      GÜN GELİR BUGÜNLERDE GEÇER

Yorum yap

malesef açılmıyor boşuna ugraşmayın yazdıgın siliniyor sex wiew extra nın kını girebildim oda acmıyor keyleri yazarken sonuna harf gelince hepsini siliyor

Yorum yap

next8000xcamlar için de değerli ustalarımızdan ve mach1 üstaddan yardım bekliyoruz. saygılar

Yorum yap

evet sayın hocam bizler yardımlarınızı bekliyoruz

Yorum yap

arkadaşlar 8000xcamplus a nasıl atıcağımı biri tarif edermi
              lütfen beyler

Yorum yap

arkadaşlar acele etmeyelim ustamız yapılacakların en iyisini yapmaya çalışıyor gelişme oldukça mutlaka yayınlayacaktır lütfen biraz sabır edelim
                next machina 3d

Yorum yap

next8000xcamplus cihazı olanlar boşuna açmak için ugraşmasınlar açılmıyor.ustalarımızdan haber bekleyin
                  dün düşman ingiliz,fransız,anzaktı.bugün düşman cahillik,fakirlik,ayrımcılık.
                  ismail dönmez-yazar

geçebilirsin anadan,yardan,serden
                  seninde destanını okuyalım ezberden,
                  haberin yok gibidir taşıdıgın degerden,
                  elde sensin,dilde sen,gönüldesin baştasın
                  fatih'in istanbul'u fethettigi yaştasın.

arif nihat ASYA

Yorum yap

denenen cihaz next 8000 plus son key rakam olunca girilebilyor ancak harf olunca girilemiyor sadece sex view 247 son keyler rakam olduğundan girebildim ama kanal açmadı
                    bu konuda sevgili hocalarımızın ellerinden geleni yaptıklarını biliyoruz ancak bilgilendirmelerini bekliyoruz
                    çalışmalarda emeği geçen tüm hocalarımızın ellerine sağlık ..................

Yorum yap

@Arkadaşlar...
                      8000 xcam plus cihazlarda şu an için elle key girmekle o kanallar acılmaz...
                      Yarın nasip olursa sistemde çökmezse @mach1 yazılım verecek....
                      Bu gecelik sabredin....yarın ola hayrola....

Yorum yap

ne yapalım bari yarını bekleyelim
                        herkese iyi geceler

Yorum yap

8000 xcam neolacak. onlarada yeni bir yazılım vs verilecekmi.

Yorum yap

MACH! üstat belki süpriz yapıp gecenin ilerleyen saatlerinde yazılımı verir 8000 XCAM PLUSlar için.

Yorum yap

ben denedim birkere sonu harfle biten şifrelerin son harfi yazılamıyor
                              sonu rakamla biten şifreleri ise açmıyor yeniden silip sıfırdan yazdım gene olmadı

Yorum yap

önçelikle usdat elile saglık ben yini yazılımı attım sorunsuz çalıştı benim makina 8000xcam.TEŞEKKÜRLER ÜSTAT yeni çalışmalarını bekliyoruz

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X