• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Machina 3D Alanlar Buraya-II

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• muye16 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şifre
    Ne yazikki sizin resminiz görünmüyor arkadaşım.
    MACHİNA - 3-D
    8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
    PHILIPS 7665 LED TV... PHILIPS ALTIN UÇLU HDMI KABLO.
    TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

• şifre lütfen
      http://hizliresim.com/Jp1ypE
      ''Sevdiklerinize gül verin,gülünüz yoksa gülüverin,,Mevlana

Yorum yap

• [QUOTE=muye16;523382]şifre lütfen

Evet şimdi oldu cihazınızı güle güle kullanmanızı dilerim.Şifreniz en kısa sürede size gönderilecektir. kay:
        MACHİNA - 3-D
        8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
        TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

• @mupa19
          @muye16

- VİP bölümü şifreleriniz gönderildi.

Yorum yap

• Hocam kolay gelsin şifre,
            http://hizliresim.com/n75dRV

Yorum yap

• Mc Clayn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              Hocam kolay gelsin şifre,
              http://hizliresim.com/n75dRV
              - VİP bölümü şifreniz gönderildi.

Yorum yap

• şifre ricası

Yorum yap

• 2. Cihaz

Merhaba,

benim yazlığımda kullandığım 2. Machina 3D cihazım var. Onu da bu hesabımdan şifre alarak aktifleştirebilir miyim, yoksa yeni bir hesap/profil mi oluşturmalıyım?

Teşekkür ederim.

Yorum yap

• CFUNAL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    Merhaba,

benim yazlığımda kullandığım 2. Machina 3D cihazım var. Onu da bu hesabımdan şifre alarak aktifleştirebilir miyim, yoksa yeni bir hesap/profil mi oluşturmalıyım?

Teşekkür ederim.
                    Selamlar bunun için yeni bir hesap almanıza gerek yoktur zaten iki nick kullanmak forum kuralları gereği ihraç sebebidir.Siz sadece cihazlarınızdan birinin resmini çekin koyun yeter biz gerekeni yapıp vip şifrenizi yollarız.
                    MACHİNA - 3-D

Yorum yap

• CFUNAL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      Merhaba,

Teşekkür ederim.
                      - VİP bölümü şifreniz gönderildi.

Yorum yap

• Bende aranıza katıldım arkadaşlar. vip şifresi alabilir miyiz?

Yorum yap

• jacop14 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          Bende aranıza katıldım arkadaşlar. vip şifresi alabilir miyiz?

Cihazınız hayırlı olsun güle güle kullanmanızı dilerim,vip şifreniz en kısa sürede size yollanacaktır. kay:
                          MACHİNA - 3-D

Yorum yap

• jacop14 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            Bende aranıza katıldım arkadaşlar. vip şifresi alabilir miyiz?

- Aramıza hoşgeldin dostum.
                            - VİP bölümü şifren gönderildi.

Yorum yap

• Yorum yap

• vip şifresi alabilirmiyim

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X