• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Azeri Kanalları Biss Kéyleri ( İdman Tv - İctimai Tv - Medeniyyet Tv - Az Tv)

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

12 34 56 9c 65 43 21 c9 az tvnin şifresi bu hala minixte bunla açıktı maç biraz öncesine kadar
    Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
    http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
    www.nextyazilim.com

Yorum yap

Usta Next 8000xcam cihazla bunuda denedim olmadı.Bu cihazla ilgili bi çalışma yapsanız Malum yarın gs maçı var.Bide bu cihazla seyredebilen oldu mu varsa hangi yazılımla nasıl izleriz.İdman tv yi açabildim ama az tv olmadı.

Yorum yap

dark67 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Usta Next 8000xcam cihazla bunuda denedim olmadı.Bu cihazla ilgili bi çalışma yapsanız Malum yarın gs maçı var.Bide bu cihazla seyredebilen oldu mu varsa hangi yazılımla nasıl izleriz.İdman tv yi açabildim ama az tv olmadı.
        edit edit

Yorum yap

http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=60079 bunu atıp fabrika ayarı yapıp denedinmi emunu açıp dün ?
          Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

Depo

Next Yazılımları için
          www.nextyazilim.com

Yorum yap

http://www.mach1digital.com/mach1for...966#post486966 bu yeniyi yükle

Depo

Next Yazılımları için
            www.nextyazilim.com

Yorum yap

İdman Tv Kanalına ait Kéyler çökmüştür.
              [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
              www.next.com.tr

Yorum yap

Karbon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                İdman Tv Kanalına ait Kéyler çökmüştür.
                Usta bende şimdi idman tv bakmaya çalışıyodum.Usta çöktü derken yeni ****** belli mi?

Yorum yap

mach1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  Usta mesajını yeni farkettim ilgin için saol yazılımı attırıp gs maçını izledim Ama şimdi de ****** mi çökmüş ?

Yorum yap

Kod:
                    [FONT="Tahoma"][B]IDMAN TV[/B] 
                    Turksat 3A(42.0°E)
                    [B][COLOR="Red"]10964 H 12800[/COLOR][/B] 5/6 
                    Ident: 1FFF
                    [COLOR="Red"][B]New SID :0005[/B][/COLOR]
                    Index Hex Kéy :  [B][COLOR="Red"]34 53 45 00 34 53 45 00[/COLOR][/B]
                    B 1FFF 10964:12800:H:0005 3453450034534500 ;{42.0°E} Idman TV
                    X 2600 0005 2ADA 34534500345345003453450034534500 ;{42.0°E} Idman TV 
                    [U][COLOR="red"][B]Only Football Encrypted[/B][/COLOR][/U][/FONT]
                    [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
                    www.next.com.tr

Yorum yap

evet yeni ****** ile açıyor şimdi girdim kumandadan bende

Yorum yap

bu değerleri girdim ama açmadı... cihazım next 7500 cı ...benim cihazda bniss girilirken provedir girişi 6 haneli ...*** girişi 2 haneli...*** data girişi 16 haneli her yolu denedim başaramadım ilgilenirseniz sevinirm...

Yorum yap

bende bu cihazla mınıx arasında kaldım özellikler aynı diğerinde internet seçeneği cazip geliyor..tavsiyelerinizi bekliyorum...

Yorum yap

cihazım ye 7500 cı ne yaptıysam idman azritv açılmıyor yardım bekliyorum...birde next 18000 veya minix hd için tavsiyeniz varmı...

Yorum yap

harpoon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              cihazım ye 7500 cı ne yaptıysam idman azritv açılmıyor yardım bekliyorum...birde next 18000 veya minix hd için tavsiyeniz varmı...
                              bu dosyayı yükle dosya uzman hoca dan alınmıştır kendisine teşekkür ederim ve ayrıca kanalın bulundugu tpyi silip yeniden tpyi ekle ve tarat açmazsa elle gir

7500 serilerine elle *** girebilmeniz için ilk öne emu sistemini açmalısınız.Emu sistemini açmanız için
                              Menu den Tercihlere geliniz.Okeyleyiniz.

Lisan seçiminini OKEY'leyiniz.

Lisan seçiminden Türkçe yi seçiniz.Kırmızı tuşla kaydediniz.

Kayıt işleminden sonra aynı ekranda iken kumandanızdan 2528 kodlayınız ve alttaki resimde sağ alt köşede görüldüğü gibi XCAS (Sarı) tuşunun geldiğini göreceksiniz.

Sarı ( XCAS) tuşuna basınız ve çıkan *** menusunden ses artırma tuşu vasıtasıyla BISS menusune geliniz.En son satırda Yeni *** (Yeşil Tuş) ekley'i tıklayınız.

01 20 02 - 01 - 10 00 00 00 00 00 00 00
                              01 20 02 - 0F - 10 00 00 00 00 00 00 00
                              Keylerini girerek kırmızı tuşla kaydediniz.

Kırmızı Tuşa basarak kaydedip çıkınız.*** girme işleminiz bitmiştir.

Yayıncı kuruluşun ismini yazmak isteyenler SAT tuşuna basarak

İsim düzenlemesi yapıp kaydedebilirler.

34 53 45 00 34 53 45 00 kéyi bu

resimler için nebutv hocayada teşekkürler
                              Eklenen Dosyalar

Yorum yap

ilginiz için çok teşekker ederim 34 53 45 00 34 53 45 00 bu keyi giriyorum yinede açmıyor..pp kısmına kanalın frekansı ıd kısmına ne girilecek biliyormusunuz...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X