• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

En Güzel Reklam ?

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• En Güzel Reklam ?

Reklam izlemek günlük hayatımızın vazgeçilmez bir durumuna gelmiştir. Günümüzdeki reklamlarda çok ilginç olmaya başladı. İster istemez izliyoruz. Benim en beğendiğim reklam pınar prebiyotik reklamı güzel beyin,burun,kemik,bağırsak falan yağmışlar orda beyini okan bayülgen çok güzel seslendirmiş.ayrıca kemiği engin günaydın,burunuda özkan uğur konuşmuş reklama ayrı bi güzellik katmış.

eee kızdırmayın beni kapattır giderim bu vücüdü bodruma taşınırım yav... resmen kopuyorum yaw hehee ayrıca bu reklaı isteyene upload edecem buraya ...

Pınar Prebiyotik Reklamı; son zamanlarda tv'lerde çıkmaya başlayan son derece hoş bir reklam, oldukça dikkatimi çekti.. Çok şirince düşünülmüş ve hazırlanmış bir reklam açıkcası.

"Beyn", "Kemmik" gibi karakterlerlerin arasında geçen diyalog sayesinde reklam amacına ulaşabilmiş ürün çok iyi anlatılabilmiş diye düşünüyorum..
    Karakterlerin sarfettikleri replikler de bir o kadar ilgi çekici ve şirin.

Ozellikle reklamın başında "Beyn" in "Mikrop bu yav, napıyım elime terlik alıp girenin kafasına mı atayım" ve reklamın sonunda "Prebiyotikte işe yaramazsa kapatıp giderim bu vücudu ben, bodruma yerleşirim" diyalogları benim en çok dikkatimi çekenler, ve en çok beğendiklerim..

Umarım İzlerken keyif alacağımız bu tur reklamlar artar..
    (¯`'•.¸¯`'•.¸, ________________ , .•'´¯) .•'´¯)
    (¯`'•.¸¯`'•.¸««««««««««»»»»»»»»»¸.•'´¯).•'´¯)
    ----==>>>>--->Kaon Sunny Team TR & Ar/ge Club Turkey<---<<<<==----
    (_¸.•'´_¸.•'´««««««««««»»»»»»»»»`'•¸_)'•.¸_)
    (_¸.•'´(_¸.•'´¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯ `'•.¸_)`'•.¸_)

Teknik konularda pm atmayın foruma yazın birlikte çözüm bulalım..!

arkadaşlar ben tam bir reklam manyağıyım istediğiniz reklamlar varsa buraya yazın l&#252;tfen...
    (¯`'•.¸¯`'•.¸, ________________ , .•'´¯) .•'´¯)
    (¯`'•.¸¯`'•.¸««««««««««»»»»»»»»»¸.•'´¯).•'´¯)
    ----==>>>>--->Kaon Sunny Team TR & Ar/ge Club Turkey<---<<<<==----
    (_¸.•'´_¸.•'´««««««««««»»»»»»»»»`'•¸_)'•.¸_)
    (_¸.•'´(_¸.•'´¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯ `'•.¸_)`'•.¸_)

Teknik konularda pm atmayın foruma yazın birlikte çözüm bulalım..!

Yorum yap

Hazırlanıyor...
    X