• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 Cis SÜper Plas Yenİ

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next 2000 Cis SÜper Plas Yenİ

ARkadaşlar yeni bir makina aldım ama tam kullanmasını bilmiyorum şifreli kanalları nasıl açabilirim yeni bir yazılıma gerek varmı cihaz bilgisine girerek kırmızıya basıp 1234 yazmama rağmen olmadı yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler.

Arkadaşım yeni yazılım atacaksınız.forumu iyice okuyunuz.

Yorum yap

fth818181 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      ARkadaşlar yeni bir makina aldım ama tam kullanmasını bilmiyorum şifreli kanalları nasıl açabilirim yeni bir yazılıma gerek varmı cihaz bilgisine girerek kırmızıya basıp 1234 yazmama rağmen olmadı yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler.
      hayırlısı olsun arkadaşım güzel cihaz almışın
      10/08/2007 yazılımını yükle usb ile çok kolay
      yüklemeninde resimli anlatımı forumda var yani cihazın bütün bilgisi var
      yükledikten sonra kumandadan yeşile bas güncellemeni yap kanallar açık
      selamlar

Yorum yap

arkadaslar ben next 2000 cıs super plus usb lı almayı dusunuyorum bu hafat ıcınde bana yardımcı olurmusunuz nasıl bır cıhaz yada tavsıye edebılecegınız bundan baska bır cıhaz varmı dsmartı sordum bana dedıler yazılım atamazsın multıvısıonları ızleyemessın dıe sadce mac ıcın ızlenebılır dedıler cunku cıhazı dsmart programlıyomus benım ıcın onemlı olan yazılımının sureklı olması tavsıye edebılecegınız baska bı cıhaz varmı

Yorum yap

arkadaşım önce selamlar
          dsmart digitürk bunlar ticari işler
          next YE 2000 cıs süper plus usb li gariban bank süper bir cihaz
          zamanın yoksa tavsiye ederim zamanım var beklerim diyorsan eylülde fuarda görünüme sunulacak 2007 cıs süper plus usb li internet uyumlusu çıkacak tercih senin
          ben satıcısı değilim fakat NEXT ten başka cihaz tanımam sonra forumların en büyük march1
          üye sayısı usta sayısı hoca sayısı burda daha çok cihazın hakkında en doğru seçimleri en çabuk burda cevaplanır yani acıkcası burası NEXT hastanesi her derde çare var
          hayırlı çalışmalar
          mesela ben konuya abone olduğumdan konu hakkında msn me gelen haberle haberdar oldum

Yorum yap

pekı bu ınternetlı modelınde ne gıbı bır degısıklık olur ayrıca next2000 super plus cıs usblı olanının yazılımını her zman bulabılırmıyım bunun acısını cok cektım cunku sansuı ıle lutfen yardım edın arkadaslar use ilgilendıgın ıcın tesekkurler

Yorum yap

Next serisinde (geçde olsa) hafıza yettiği sürece destek alırsın

Yorum yap

sagol doru1 arkadaşım
                internet uyumunu sormuşun menü kısmında internet yazısı var buraya resmini taşıyamadım veb sitemi tamamlayınca inşallah taşıma işini kolaylıycaz
                kolay gelsin

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                X