• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

next -ye 2000 dobratech hakkında

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• next -ye 2000 dobratech hakkında

arkadaşlar bu cihazı kullananlardan sormak istiyorum yeni cihaz alacagım tavsiye edermisiniz uyducum bana atlanta yı öneriyor ben 6-7 yıldır next kullanıcısıyım vaz geçmek istemiyorum ama ne gibi sorunlar var bir bilen yazarsa sevinirim saygılar. özellikle ustalardan cevap bekliyorum.
    next machina 3d

Abartıldığı kadar sorunlu bir cihaz değil düzenlenecek kısımları olduğu doğru server kulanacaksanız Newcamd ilk günden bu yana sorunsuz bu forumdan kolaylıkla üye olabilirsiniz c ccamd beklenen yazılımla daha iyi olacağı söyleniyor yani eleştiriler bu yönde bu cihazın zayıf yönü ayrıca D-Smart Digitürk modüllü üyelikler sorunsuz kısaca özetlersek bana göre on üzerinden bugünkü haliyle sekiz (10/8) alır son karar sizin.
    NEXT MACHINA 3D

Yorum yap

Ben aldim arkadasim nexte ve ustalarimin destegine guvenerek abartildigi kadar sorunlu bir cihaz degil zamanla daha iyi olacak emin ben tavsiye ederim ama son karar senin elbete bana gore su ana kadar nextlerin icinde en gelismisi bu.
      Next Machina 3D (1080p Full HD) Black

Yorum yap

ilginize teşekkur ederim bende alma düşüncesindeyim doktor da bu konuda zaten destek vereceğini açıkladı ama yinede aklımda soru işareti kalmasın istiyorum özellikle ustaların yorumunu bekliyorum.
        next machina 3d

Yorum yap

soru isaretleri hayat boyunca olur kardesim hayirlisi olsun diyelim
          Next Machina 3D (1080p Full HD) Black

Yorum yap

m1ali Nickli Üyeden Alıntı
            ilginize teşekkur ederim bende alma düşüncesindeyim doktor da bu konuda zaten destek vereceğini açıkladı ama yinede aklımda soru işareti kalmasın istiyorum özellikle ustaların yorumunu bekliyorum.
            bende alalı 1 ay oldu istersen o kadar para verme sana satayım anlaşırız

Yorum yap

koparkok Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              bende alalı 1 ay oldu istersen o kadar para verme sana satayım anlaşırız
              olabilir ne kadar istiyon özel pm at
              next machina 3d

Yorum yap

Arkadaşlar bu cihazın fiatı ne kadar acaba HD cihaz almak istiyorum bu cihazı kullananlar memnun mu ? Yazılımları devamlı geliyor mu?
                KANAT VARDIR DOĞANLARI PADİŞAHA GÖTÜRÜR.
                KANAT VARDIR KUZGUNLARI LEŞE GÖTÜRÜR.
                :tr:

Yorum yap

dobratech de sadece server baglanarak ***** kanal izleyebiliriz emu sofcam yükleyerek izleyemeyizmi ben almayi düsünü

Yorum yap

......

vbox48 eleştirmek değil önemli olan
                    NEXT 9000 ULTRA.newcamd 1 yazılımı Next YE-9000 XCam Ultra 10.02.2010 Yazılımı
                    DREAMBOX 800 HD (2 TANE)
                    DREAMBOX 500 S GEMİNİ 4.70(2 TANE)
                    diseqc motor power tech 1 tane power jack 1 tane:20 uydu:
                    INVERTO DİGİTAL-LABS WHİTE TECH UNİVERSAL SİNGLE LNB HDTV DVB-S2 COMPLİANT HD READY
                    _NEXT 2000 SUPER CİS(2 TANE) -NEXT 2000 CX
                    _NEXT 8500 XPA
                    _NEXT 7500 XPA (2 TANE)

Yorum yap

arkadaşlar sonunda bende aldım artık iyi kötü kullanacagız herkese teşekkurler
                      next machina 3d

Yorum yap

m1ali Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        arkadaşlar sonunda bende aldım artık iyi kötü kullanacagız herkese teşekkurler
                        hayırlı olsun güle güle kullan pişman olmayacaksın bu cihazı aldıgına kimseye kulak asma kullanmana bak

Yorum yap

sampiyon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          hayırlı olsun güle güle kullan pişman olmayacaksın bu cihazı aldıgına kimseye kulak asma kullanmana bak
                          teşekkurler usta bende sizlere çok güvendim aldım pişman olmayacagımı biliyorum
                          next machina 3d

Yorum yap

Dobra cihazınının yerine daha iyi bir cihaz model gelecekmi

eğer anakart ve yazılım sorununları varsa bu modelde......

3 aydır herkes çözüm bekliyor...
                            Hiremco TurBo4K

Yorum yap

Ben artık yeni bir model gelse de Next 2000 serisini bitirdim kafamda( Next 9000 Ultra PVR serisinin HD si çıkarsa anında alırım. Next 2000 CX Super Net işimi görüyor doğrusu. Cardsharing olayı var cihaz hızlı; yazılımı stabil sorunsuz çalışıyor. Ben elimdeki Next 2000 HD leri satana kadar yazılım çıktı çıktı; çıkmadı umrumda olmaz satınca( Gerçekten de sıkıldım artık. Goldmaster 50900 ve 77900 ile kayıt yapıyorum. Next 2000 CX Super Net'imle cardsharing yapacağım Mach1 hocamın serverından alıp. Bir de HD Box 10000 HD PVR alırsam olay tamamdır.
                              DIGITURK IRDETO MODUL
                              D-SMART D-FIX MODUL
                              TİVİBU IRDETO MODUL
                              ---------------------------
                              SKYSTAR 2 USB HD TV CARD
                              -------------------------
                              TECHNISAT DIGIT ISIO STC 4K
                              HUMAX 4TUNE 4K
                              KATHREIN 926 4K
                              VU+ DUO 4K
                              DREAMBOX ONE 4K
                              WETEK PLAY 2 4K