• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

acil yardim 2002dap plus 705b yazilim hatasi

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• acil yardim 2002dap plus 705b yazilim hatasi

2002 dap plus fmb serisi cihazima yazilim attiktan sonra key menusunde bisskey dosyasinin icinde cryptoworks edit yaziyor _ CW key =biss edit _ conax key =CW cryptoworkskey =conax edit yaziyor yani hepsi karisik bunu nasil duzeltebilirim tesekkurler

@mulis.ugur Cıhazınızı kople resetleyını duzeldiğini göreceksiniz şimdiden kolay gelsin iyi calişmalar.

Yorum yap

ALFA73 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      @mulis.ugur Cıhazınızı kople resetleyını duzeldiğini göreceksiniz şimdiden kolay gelsin iyi calişmalar.
      cihaza nasil resetleyebilirim ? fabrika ayarina mi getirmem lazim? tesekkurler

Yorum yap

@mulis.ugur Evet fabrika reseti şifre 8503'dur bılgınıze

Yorum yap

@mulis.ugur Evet fabrika reseti şifre 8503'dur bılgınıze
          tesekkurler ALFA 73

Yorum yap

cihazi resetledim sorun duzelmedi keys menusu karisik lutven yardim

Yorum yap

@mulis.ugur Karışik olması eskıden key yazma sahasında PAKET ISIM'ri göruyordunuz şimdi ise PAKET İSİM'ri yerine PAKET IDENT NO'rı var onun icin bu kadar telaşlisiniz sıze yardımcı olayım ama orda tektek elle gırceğinize cıhazınıza aıt olan SOFT CAM dosyasını atınız daha ıyı olur ama genede sızın icin nerde tam olarak takıldınız buraya yazınkı sıze tam cep vereyım vaya verelım şimdiden ıyı calişmalar.

Yorum yap

ilk once yardiminiz icin tesekkurler cihazimda 704c yazilim yuklu idi sonra yeni cikan 24/08/06 yazilimi pclink2.0 kalemden her zaman yaptigim gibi yukledim cihazi actigimda dil secenek uyguladim sonra CAS aktif hale getirdim CAS system menusu acildi ekranda sirayla Seca,Viaccess,Irdeto,Nagra,Biss,CW,Conax,Cryptowor ks
                Biss keye tikladigimda icinde Edit Cryptoworks key yaziyor butun ident crypto ya ayit
                CW keye tikladigimda icinde Edit Biss key yaziyor butun ident Biss e ayit
                Conax keye tikladigimda icinde Edit CW key yaziyor butun ident CW ye ayit
                Crytoworks keye tikladigimda icinde Edit Conax key yaziyor butun identler' Conax a ayit
                karisiklik sifreleme system icindeki edit keyler olmasi gereken yerde degildir
                buna ragmen OK olan sifreli paketlerin tps premiere ve diyerleri hepsi calisiyor

Yorum yap

@mulis.ugur Sı son olarak bı tavsıyede buluncam ıstersenız bunu yapmaya bılırsınız bu karar sızın ok.

Şimdi cıhazınızı kople fabrıka resetı atıp cıhazınızı STB ( GECICI KAPAMA ) KONUM'na alıp ardından cıhazınızı BOOT KONUM'na alıp cıhazınıza aıt olan
                  pclink2.0 loaderını kulanarak SARI AMPUL ıkonundan cıhazınıza aıt olan enson cıkan FMB 705 B EMU YAZILIMI atınız yazılım yukleme işlemi bıtıkten sonra tekrardan cıhazınızı kople fabrıka resetı atınız.

Yorum yap

@mulis.ugur Sı son olarak bı tavsıyede buluncam ıstersenız bunu yapmaya bılırsınız bu karar sızın ok.

Şimdi cıhazınızı kople fabrıka resetı atıp cıhazınızı STB ( GECICI KAPAMA ) KONUM'na alıp ardından cıhazınızı BOOT KONUM'na alıp cıhazınıza aıt olan
                    pclink2.0 loaderını kulanarak SARI AMPUL ıkonundan cıhazınıza aıt olan enson cıkan FMB 705 B EMU YAZILIMI atınız yazılım yukleme işlemi bıtıkten sonra tekrardan cıhazınızı kople fabrıka resetı atınız.
                    BOOT konumuna getirmek icin p+ basili fisi takip 0030 mu yazmasi gerekiyor

Yorum yap

@mulis.ugur Cıhazı BOOT konumuna alma dedığiniz gibidir şimdiden kolay gelsin iyi seyirler.

Yorum yap

aynen uyguladim olmuyor edit keyler yine ayyni karisiklik var hatta onceki yazilimi geri yukledim reset yapip tekrar yeni yazilimi yukledim yinede olmuyor
                        yardimlarin icin yinede tesekkurler
                        yeni bir yazilim beklemem lazim heralde

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                        X