• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Servis Süresi

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Servis Süresi

Arkadaşlar cihazın serviste kalma süresi sınırlı mı?
    Cihazı servise verdim 25 gündür serviste istanbula gitti geldi problemi çözemiyorlar.Geçici olarak bir uydu verip maduriyetimide gidermediler,next.com dan şikayette ettim hiçbir tepki yok... Ne yapmam gerekiyor?Tüketici mahkemesine mi gitsem?

30 iş gününü Doldur derim
    2000 süper hd-9000 Ultra cam +Dishce motor- 1.50 canak + 20 Uydu 3000 kanal-Next ye 9950 cıs D-smart,Philips dijitürk

Bir Milletin Islahı Kötülerin İmhası İle Değil, Neslin Eğitim ve Terbiyesiyle Mümkündür.

Yorum yap

meteahmetaksu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Arkadaşlar cihazın serviste kalma süresi sınırlı mı?
      Cihazı servise verdim 25 gündür serviste istanbula gitti geldi problemi çözemiyorlar.Geçici olarak bir uydu verip maduriyetimide gidermediler,next.com dan şikayette ettim hiçbir tepki yok... Ne yapmam gerekiyor?Tüketici mahkemesine mi gitsem?
      30 günlük yasal süreyi bekleyin. Ayrıca cihazınızı servise teslim ettiğinize dair elinizde herhangi bir belge var mı? Eğer varsa bunu iyi muhafaza ediniz.

Kolay gelsin.

Yorum yap

Ürün teslim eden Adı ve Soyadı:
        Cihaz seri no ( tam olarak eksiksiz yazılmalıdır):
        Cihaz model bilgisi:
        Ürün teslim edilen Yetkili servis adı ve ili:
        Yetkili servisimizin size verdiği servis fiş no:
        Size ulaşabileceğimiz telefon numaranız:
        bu bilgileri [email protected] yazın bir cihazınız ile bilgiye ulaşayım.

Yorum yap

İlgili mail ile iletişime geçebilirsiniz.

Konu kapanmıştır.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
          X