• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

D-Smart Şikayet

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• D-Smart Şikayet

nerdeyse 2 yıllık d-smart Hd maxi paket üyesiyim .geçen ay 43 lira olan faturamın yerine 50 lira ödedim..müşteri hizmetlerindeki bayana neden haber vermiyorsunuz üylerinize belki ben o fiyatı ödemek istemiyorum diyorum bilgilerinizi kontrol ediyorum diyor gelecek ay 51 lira faturanız gözüküyor 2 gün gecikme bedeli diyor..peki diyorum yeni üyelere 35 lira olan üyelik bedeli eski üyenize neden 50 lira yok böyle saçmalık diyorum..anlıyorum efendim diyor) digitürk müşteriyi elinde tutmak için 40 takla atıyor d-smart müşteriyi kaçırmak için 40 takla atıyor..neyse bu faturayı ödedikten sonra iptal ettirecem ve d-smart alanlar 2 kere değil 5 kere düşünsün derim saygılarımla..

Digiturk gerçekten öyle ben iptal ettirecektim üyeliğimi geçen aylarda fiyat yüksek geliyordu ilk açıldığından beri üye olduğum halde bir baktım yeni paketler ve üye olanlar daha az ödüyor kapatın dedim aynı gün içinde 3 kez aradılar hepside çok hoş sesli bayanlardı birde indirim yaptılar üstüne birde digiturk+ hd cihaz vs diye işi bağladılar eski philips cihazı aldılar hd getirdiler Hd lendik adamlar üye kaybetmemek için bayağı ısrarcı çalışıyorlar
    Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
    http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
    www.nextyazilim.com

Yorum yap

dt birde üstelik natgeoları getirdi

Yorum yap

d smart da 40 paketi 24 verdi

Yorum yap

üyeliğimi iptal ettiremiyorum böyle bi şey var mı ya

Yorum yap

ozayarda Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            üyeliğimi iptal ettiremiyorum böyle bi şey var mı ya
            üyelik iptalinde nasıl sorun sçıkarıyorlar?

Yorum yap

Hazırlanıyor...
            X