• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

YENİ Next Pandora HD ( Android Uydu Alıcı ) Özellikleri

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• 19-04-2013, 20:30 #357
    meryigit
    Yeni Üye

Üye No: 124963
    Giriş: 11-03-2013

Dlna ile android ve iOS telefondaki videoları nasıl izleyebiliriz acaba çok sayıda uygulama denedik ama olmadı

Yorum yap

• Bende cihaz yok meryigit o olayıda denememiştim gurcalarken cihazı aldığın yere bir sor yarın bakalım biliyorlarmı
      Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
      http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
      www.nextyazilim.com

Yorum yap

• iMediashare uygulamasina bakin telinizdeki veya tabletinizdeki videolari oynatabilirsiniz veya resimleri

Yorum yap

• Next Pandora' da IPTV nasıl çalışır ?

Sayın forum yetkilileri, pandora' da IPTV uygulaması hakkında bir görselli bir anlatım yapma şansınız varmı. Bende http:62.xxxx.... bir satırım var fakat ne elle girebiliyorum nede usb ile cihaza yukleyebiliyorum. usb ile yuklemede uygulama durduruldu hatası veriyor...

Yorum yap

• Video İncelemesi var mı acaba?

Yorum yap

• bora2004 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              Sayın forum yetkilileri, pandora' da IPTV uygulaması hakkında bir görselli bir anlatım yapma şansınız varmı. Bende http:62.xxxx.... bir satırım var fakat ne elle girebiliyorum nede usb ile cihaza yukleyebiliyorum. usb ile yuklemede uygulama durduruldu hatası veriyor...
              KANAL 7,http://live.gostream.nl/kanal7/kanal7/playlist.m3u8

dosttum yukarıda verdiğim link örnektir kanal isminden sonraki virgül aynı yukarıdaki gibi oluçak iptv.txt dosyasına atıp usb den cihaza yükleye bilirsin bu şekilde...

Yorum yap

• pandorada modul

dsmart modulum var ama bu makınada opsıyonel denen modul hakkında fırma yetkılılerınınde haberi yok bu konuda bılgısı olan varmı

Yorum yap

• Bu ürünü alırsak ( YasaL olarak ) Digitürk play den maçları izleyebilecekmiyiz ? Normal üyelik ile yılda 720 tl veriyorum Next Pandora alırsam 200 tl verip maçları izleyebilirim düşüncesindeyim. Deneyen arkadaşlar varsa yada bilgisi olan arkadaşlar cevaplarınızı bekliyorum. Saygılar sevgiler ... yoy:

Yorum yap

• grean Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    Bu ürünü alırsak ( YasaL olarak ) Digitürk play den maçları izleyebilecekmiyiz ? Normal üyelik ile yılda 720 tl veriyorum Next Pandora alırsam 200 tl verip maçları izleyebilirim düşüncesindeyim. Deneyen arkadaşlar varsa yada bilgisi olan arkadaşlar cevaplarınızı bekliyorum. Saygılar sevgiler ... yoy:
                    digiturkplay çok güzel çalışıyor. ben dün akşam galatasaray maçını seyrettim. internet üzerinden dizi izle, digiturkplay uygulamaları gayet güzel çalışıyor.

Yorum yap

• bora2004 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      digiturkplay çok güzel çalışıyor. ben dün akşam galatasaray maçını seyrettim. internet üzerinden dizi izle, digiturkplay uygulamaları gayet güzel çalışıyor.
                      Cevap için teşekkürler. Digitürkplay çalışıyorsa benim için 10 numara cihaz olucak gibi görünüyor hem keyif hem tasarruf edecem cihazı alırsam yoy:

Ürün ile ilgili tanıtım videosu eklenmiş izlemek isteyenler Next Pandora HD buraya göz atabilirler... :wave:

Yorum yap

• Selamlar MODÜLLÜ olan cihazların bir sonraki gelecek olan partide geleceğini yazmıştı MACH 1 üstadımız...Opsiyonel derken demekki ilerleyen zamanda ANA KARTA eklenebilicek şekilde üretimi düşünülmüştür...Keşke biraz daha beklese idiniz şimdi cihazı kullanırsınız diğer MODÜLLÜ olan parti geldiğinde elinizdekini bir miktar daha ucuza satar üzerinede az bir şey koyup o zaman bu cihazın MODÜLLÜ olanını alırsınız.Şimdiki hali ile bu cihaza MODÜL ilavesi yapılamaz diye düşünüyorum çünki MODÜL girişi KOMPLİKE bir olaydır bir sürü ANA KART üzerinde giriş içermektedir...Şu hali ile cihazın ANA KARTINDA sadece KART GİRİŞİ diye tabir edilen EMBEDDED vardır...Umarım bir nebze yardımcı olabilmişimdidr.BU arada cihazınızı güle güle kullanmanızı dilerim.
                        MACHİNA - 3-D
                        8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
                        PHILIPS 7665 LED TV... PHILIPS ALTIN UÇLU HDMI KABLO.
                        TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

• şu anda benim gördüğüm sorunlar; kablolu network ağında es file manager ile başka bir cihazdaki 1080p mkv filmlerde sorun var. dosyaları görüyor oynatıyor fakat takılma var. mx player kullanıyorum bu arada. dts ses kodeğini tanımıyor. iptv' yi çalıştıramadım.1

Yorum yap

• İptv neyi çalıştıramadın txt olarak usbye attığın linklerin hiçbirimi çalışmadı?
                            Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                            http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                            www.nextyazilim.com

Yorum yap

• 3g modemle çalışıyormu

Yorum yap

• 3g modemle çalışan cccam server açan cıhaz varmı hangileri daha iyi

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X