• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Kodi Repo [XorioN] - Wetek

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Eline sağlık hocam. Wetek Play 2 gelse de denesek.

Yorum yap

slm
      xorion usta
      bende rica etsem user paas
      tesekürler

Yorum yap

selam guzel bir calisma gorunuyor wp2 aldim hollandadan XMO kayit yaptiracaktim user ve password almak icin yardim olursaniz sevinirim basrailarin devami

Yorum yap

TurkVOD da sonraki sayfalara geçiş hangi tuş ile yapılıyor acaba?

Yorum yap

user ve password almak icin yardim olursaniz sevinirim

Yorum yap

Arkafaşlar, bu konu üzerinden user ve pass istemeyin, lütfen PM yoluyla isteyin ve ayrıca sadece WETEK kullanıcılarına gönderiyorum.

Yorum yap

Yandan gülen güzel insan

ne yapalım seni artık wetek dünyasında bulabiliyoruz.

duydum ki 3'ü bir arada yapmışsın,bizleri unutmuşsun

series portal ölü link dolmuş.Modulus XorioN çalışmaz olmuş.

programımı geri isteyerek işe başlayalım.sonra bakarız belki yeni bir program yaparsın bana eski günlerdeki gibi.

LG 58uh635v bunu almayı düşünüyorum.tengildet de sağlık sorunlarından ilgilenemiyor artık.samsung dan vazgeçtim.

yoksa şu ön spariş ile aylarca beklediğiniz wetek 2 den mi alsam ne dersin ustam

Yorum yap

ismailglr Nickli Üyeden Alıntı
                  Yandan gülen güzel insan

ne yapalım seni artık wetek dünyasında bulabiliyoruz.

duydum ki 3'ü bir arada yapmışsın,bizleri unutmuşsun

series portal ölü link dolmuş.Modulus XorioN çalışmaz olmuş.

programımı geri isteyerek işe başlayalım.sonra bakarız belki yeni bir program yaparsın bana eski günlerdeki gibi.

LG 58uh635v bunu almayı düşünüyorum.tengildet de sağlık sorunlarından ilgilenemiyor artık.samsung dan vazgeçtim.

yoksa şu ön spariş ile aylarca beklediğiniz wetek 2 den mi alsam ne dersin ustam
                  İsmail seni burda görmek ne kadar güzel

Modulus'e ne zamandır hiç bakamıyorum hatta nerdeyse hiç bir şeye pek bakamıyorum.. İşlerim hafiflesin yine ilgileneceğim ama aklımda android ve webos uygulaması yapmak var.

Bu arada gördün mü bilmiyorum ama ben LogoMatik'i bitirdim en sonunda )
                  Eskisine oranla çok daha gelişmiş bir model oldu..

Valla tv konusunda ben de emin değilim ben LG webos2 kullanıyorum ve memnunum elbette samsung tv ler de çok güzeldir. Android li tv lerde ise performans nasıl onu da bilmiyorum ama eminim wetek teki performans yoktur.

Benim evdeki dağılım şu şekilde;

Tv: LG (modelini unuttum ama webos2 var) Tv de sadece kumandayla sesli olarak youtube araması yaptırmak ama inan bunu aşırı çok kullanıyorum ve çok ama çok başarılı.. Mkvod u burda kullanmıyorum. Kendim bişey yapınca kullanırım sanırım. Bir de harici depolardan (usb bellek falan) film için de tv yi kullanıyorum h265 lerde de hiç sorun yok ve bence çok başarılı bir oynatıcı.

Receiver: Vu Plus Uno kullanıyorum ve tv ye bağlı yani tv için bunu kullanıyorum vod için bazen TurkVod kullanıyorum ama pek nadir.

Media: Bunun için Wetek Play kullanıyorum ve LibreElec ile yani Kodi ile kullanıyorum ve Kodi mükemmel iyi çalışıyor yani VOD uygulamaları için kesinlikle Kodi kullanıyorum. Android tarafı da oldukça güzel ama ben Kodi yi seviyorum ve Wetek Play e Enigma2 de yükleniyor ama ona özel E2 kumandam yok ve gerek de duymuyorum ayrıca yeni çıkacak olan Wetek Play2 ye henüz E2 desteği gelmedi ileride gelir mi bilmiyorum ama bence gelir.

Kısaca Wetek geliştiriciler ve bu işi hobi olarak görenler ve medya eklentilerine düşkün kullanıcılar için çok ideal bir cihaz ama sadece ve sadece TV izlemek için yani E2 için alınıyorsa bence tekrar düşünülmeli.

Yorum yap

LogoMatik i bitirdiğine çok sevindim nerde paylaştın göremedim ben.

4 aydır takipdeydim seni ama bazı sorunlardan yazmıyordum.ilerde anlatırım.

LG 58uh635v webos 3 bunu alacam n11 de 3580 lira.mkvod çalışır dimi bunda.

ya da alırsam bana özel bişeyler yaparsın artık.samsung ve seyirTURK ün geleceğini parlak görmüyorum.tengildet usta hiç bu kadar uzak kalmazdı.inşallah onun içinde herşey yolundadır.

wetek forumda gördüğüm kadarıyla hobi olarak çok güzel bir uğraş gibi görünüyor.fiyatı da gayet makul.onu da bir gün mutlaka alırım gibi.

ok.ru linkler bayağı bir telif hakkına takılmış.onlinedizi.co dan link alamaz oldum.o yüzden modulusü bir ara güncelle.

wetek de openload linkler çalışıyor mu?galiba ayrıca parser gerekmiyormuş.

neyse artık hep buralardayım.bizim foruma da beklerim

Yorum yap

• ismailglr Nickli Üyeden Alıntı
                      LogoMatik i bitirdiğine çok sevindim nerde paylaştın göremedim ben.

4 aydır takipdeydim seni ama bazı sorunlardan yazmıyordum.ilerde anlatırım.

LG 58uh635v webos 3 bunu alacam n11 de 3580 lira.mkvod çalışır dimi bunda.

ya da alırsam bana özel bişeyler yaparsın artık.samsung ve seyirTURK ün geleceğini parlak görmüyorum.tengildet usta hiç bu kadar uzak kalmazdı.inşallah onun içinde herşey yolundadır.

wetek forumda gördüğüm kadarıyla hobi olarak çok güzel bir uğraş gibi görünüyor.fiyatı da gayet makul.onu da bir gün mutlaka alırım gibi.

ok.ru linkler bayağı bir telif hakkına takılmış.onlinedizi.co dan link alamaz oldum.o yüzden modulusü bir ara güncelle.

wetek de openload linkler çalışıyor mu?galiba ayrıca parser gerekmiyormuş.

neyse artık hep buralardayım.bizim foruma da beklerim
                      LogoMatik linki bu:
                      http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=72183

Evet uzun zamandır yazmıyordun ben de seni çok merak ettim ama şu bizim panel takipten birazcık takip edebiliyordum seni

Openload için de parser ister ama hazır url resolver lar kullanıyoruz ve bunların güncellemesini de takip etmek gerekebiliyor.

Bir daha böyle uzaklaşma

Yorum yap

• yok inşallah hep buralardayım artık.

panel takipteki mesajını görmüştüm.bir ara onu da güncelleyelim

galiba bizim 3 ü bir arada link i kapatmışsın.enigma 2 den giremiyoruz.

ok.ru parsel ile de soracaklarım var.

senin wetek de extra exclusive modullerin var mı? guclu ustanınkiler yetiyormu yoksa

Yorum yap

• ismailglr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          yok inşallah hep buralardayım artık.

panel takipteki mesajını görmüştüm.bir ara onu da güncelleyelim

galiba bizim 3 ü bir arada link i kapatmışsın.enigma 2 den giremiyoruz.

ok.ru parsel ile de soracaklarım var.

senin wetek de extra exclusive modullerin var mı? guclu ustanınkiler yetiyormu yoksa

3 ü bir arada linki değişti o yüzden sana yollarım..

Valla exclusive i bırak standart bile yapmıyorum uzun zamandır. Onlinedizi.co bana özel mesaj atmış ve son derece kibarca bizim modulu yapma demişler. Bu sebeple kaldıracağım.

Yorum yap

• hadi ya onlinedizi.co ya biri ispiyonladı galiba

guclu usta da çok zaman ayıramıyor galiba onun modüllerde sık sık gidiyor.

berkenkey daha aktif şu sıralar modul işinde.

bakalım zaman neyi gösterecek TURKvod, seyirTURK ve MKvod dan ilk hangisi kapanacak.

vodlar kapanırsa sizin wetekler bir işe yaramaz ya da iş sana düşer yep yeni bir vodumuz olur.

"XorVod" yakında yep yeni modüller ile tüm wetek kullanıcılarının hizmetinde

Yorum yap

• İsmail dostum hoşgeldin aramıza, çok uzun zaman oldu seni görmeyeli. Sevindim...

Vodlar kapanırsa WeTekler bir işe yaramaz demek inan o kadar komik kalıyor ki özellikle de Kodi / Elec tarafında.
                              Kodi / Elec tarafında inan o kadar geniş bir dünya var ki görsen şaşarsın, onun için E2 gibi düşünme derim. E2 için Vod sayısı 1 elin parmaklarını geçmezken bu Kodi / Elec'te 100lerle ifade edebilirim.

Sevgiler...

Yorum yap

• madem xorion ustayı buradan yakaladık bende ismail usta gibi buradan sorim sorumu arkadaş hiç aklımda yokken kanıma girip hiç sevmediğim kodi için 100 lerce xmlyi editlettin bana ama uygulama çalışmıyor.bu arada dikkat ettim bizle takılmamak üretkenliğini arttırmış şahsen android uygulamanı bekliyorum ertık enigma2 den iyice soğudum saygılar..

NOT : onur

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X