• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

hangi uydu

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• hangi uydu

arkadaşlar astra 19.2 uydusunu izliyorum am bu uydu yavaş yavaş nagra 3 oluyor ben başka uyduya geçmek istiyorum sizlerin tavsiyesi hangi uyduya geçeyim çanak çapı 120 cm parabol anten saygılar.

cemo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar astra 19.2 uydusunu izliyorum am bu uydu yavaş yavaş nagra 3 oluyor ben başka uyduya geçmek istiyorum sizlerin tavsiyesi hangi uyduya geçeyim çanak çapı 120 cm parabol anten saygılar.

Thor 0.8 W Uydusu tercihim

Yorum yap

Thor a devam.

Yorum yap

teşekkürler uydu hakkında bilgi varmı

Yorum yap

cemo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          teşekkürler uydu hakkında bilgi varmı

http://www.flysat.com/digitv.php süper kanallar var kesinlikle tavsiye ederim...

Yorum yap

emree Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            http://www.flysat.com/digitv.php süper kanallar var kesinlikle tavsiye ederim...
            teşekkürler;uydu arama frekansını da yazarsanız çok memnun olacağım.bende de 120 lik parabol anten var fakat bir türlü thor uydusunu bulamadım.ayarlamak için epey uğraştım lnb şeklini bir resim veya çizelge ile anlatırmısınız.yer bursa.
            emeklerinize sağlık.
            ORIJIN
            :muckk:

TÜRKSAT-ASTRA-HOTBİRD-HELLASAT-SİRÜS
            :zipla:

SS2 TV KARTI NEXT 19500 SUPERİOR + ve NEXT 2000 XCI PLUS
            :bravo:
            YORUMSUZ KONU ÖKSÜZ ÇOCUK GİBİDİR...
            Biz kimsenin düşmanı değiliz.
            Yalnız insanlığın düşmanı olanların düşmanıyız.
            M.Kemal ATATÜRK

Yorum yap

Eutelsat W3 Uydusunun 1 santim solunda aşağıya çanağı indir gene 1cm kadar sinyali aç ayarlarken

Yorum yap

recepyalman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                teşekkürler;uydu arama frekansını da yazarsanız çok memnun olacağım.bende de 120 lik parabol anten var fakat bir türlü thor uydusunu bulamadım.ayarlamak için epey uğraştım lnb şeklini bir resim veya çizelge ile anlatırmısınız.yer bursa.
                emeklerinize sağlık.
                Şuan bulunduğunuz konumu bozmayın bence zira; 1 derece Thor'da bulunan Digi TV paketi keyleri çöktü ve yeni keyler bilinmemektedir.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                X