• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Emu Dosyaları Hakkında

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next Emu Dosyaları Hakkında

Hala yanlış dosya atıp Tps Absat vs açmadı diyenler yada Tps zaten açmadığı halde cihaza attım açılmadı diyenler var aşağıdakileri okuyun emu keyleri atmadan önce cihazlarınıza
    1-8000xcamlarda önce Softcam atılır Superloader ile sadece Absatı açar ondan sonrada Keyfly ile Dat veya Kfy key dosyaları atılır Hispesat ve diğer paketler için

2-9000 tüm seriye 9000 Emukeys dosyası atılır Tps-Absat açar

3-5500-6500-7500 vs serilerinde Keymaker V2.0 ile key dosyası atılarak Tps-Absat ve diğer paketlere bakılır

4-Fmb Ve Inflerde tps açmaz absat aeslerde sığmaz o yüzden 3-4 dosya yapmak gerek eski yazılım için Softcam içinden yoktur açmaz

5-Tps Auto yazılımı atmamış 614c yi yuklememiş arkadaşlar Nextemukeys 614b yi kullansın Tps-Absat açar

6-Tps Auto yazılımını atmış 614c yi Xpluslar Nextxplusemukeys 614c yi kullanacaklar

7-Super Pluslarda Tps Au 110 Yazılımını atmış arkadaşlar Superplus Emu Keys 110 Keylerini kullansınlar Tps Absat açar eski yazılımda olanlar Superplusemu keys 109 dosyasını atsınlar ..
    Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
    http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
    www.nextyazilim.com

saol adaş bu açıklama bizi şupelerden kurtardı...
    C# Is Good Programming

Only C#

I Love C#

Yorum yap

@mach1 her arkadaş xplus ve super plus serilerinde (614c-110) versiyonunu yükseltse veya düşürse sizlerde iki dosya zahmetinden kurtulsanız.Sadece bir öneridir.Saygılar.
      Next HH Disecq motor 120 çanak 42E-30W
      2 x 90 çanak 5 Uydu.42E-19E-13E-7E-5E

Yorum yap

ya hocam bende next 2000 plus inf cihaaaz var ben buna emu atıyorum hiçbirşey farketmiyo ya bana yardımcı olurmusunuz anlam vereöiyorum.hiç olmadı bi kanal açsın neden böle oluyo acaba bakıyorum emu kısmına bi türlü doğru yazılımı yani emuyu bulamıyorum yardım ederseniz çok sevinirim

Yorum yap

Cihaz bilgisinden kırmızı 1234 ile emunu aç sonra nextplus emukeys dosyasını at d+ cabo premier srg vsler açar....
          Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
          http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
          www.nextyazilim.com

Yorum yap

8-2005/7600/25000 serilerinde Kaon Key Editörü veya Softcam editörü vasıtasıyla güncel key dosyalarını cihazınıza yükliyerek şifresi açılabilen kanalları izleyebilirsiniz.....
            Eklenen Dosyalar

Yorum yap

Bilgi için teşekkürler.

Yorum yap

mach1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                Hala yanlış dosya atıp Tps Absat vs açmadı diyenler yada Tps zaten açmadığı halde cihaza attım açılmadı diyenler var aşağıdakileri okuyun emu keyleri atmadan önce cihazlarınıza
                1-8000xcamlarda önce Softcam atılır Superloader ile sadece Absatı açar ondan sonrada Keyfly ile Dat veya Kfy key dosyaları atılır Hispesat ve diğer paketler için

2-9000 tüm seriye 9000 Emukeys dosyası atılır Tps-Absat açar

3-5500-6500-7500 vs serilerinde Keymaker V2.0 ile key dosyası atılarak Tps-Absat ve diğer paketlere bakılır

4-Fmb Ve Inflerde tps açmaz absat aeslerde sığmaz o yüzden 3-4 dosya yapmak gerek eski yazılım için Softcam içinden yoktur açmaz

5-Tps Auto yazılımı atmamış 614c yi yuklememiş arkadaşlar Nextemukeys 614b yi kullansın Tps-Absat açar

6-Tps Auto yazılımını atmış 614c yi Xpluslar Nextxplusemukeys 614c yi kullanacaklar

7-Super Pluslarda Tps Au 110 Yazılımını atmış arkadaşlar Superplus Emu Keys 110 Keylerini kullansınlar Tps Absat açar eski yazılımda olanlar Superplusemu keys 109 dosyasını atsınlar ..
                ilerki zamanlarda bu maddeler 8,9,10.. vs diye gidecek gibi.................:yazyaz:
                NEXT 2500 fmb - 1.50 next çanak - next lnb
                opos 1.05 - matrix modul

Yorum yap

özden Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  ilerki zamanlarda bu maddeler 8,9,10.. vs diye gidecek gibi.................:yazyaz:
                  TPS auto yazılımı atanlar , TPS yi seyredebiliyor mu? bu konu neden es gecilmis?

Yorum yap

bilgi için sağol dostum.
                    next ye 2000 cx süper plus usbsiz
                    dreambox 500s

Yorum yap

orda yazıyor 6-Tps Auto yazılımını atmış 614c yi Xpluslar Nextxplusemukeys 614c yi kullanacaklar
                      :helal::helal:

Yorum yap

2000 super plus 110 yazılımında tpsler okey günlük keyleri yükle sadece.
                        kay:

Yorum yap

cimbomlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          TPS auto yazılımı atanlar , TPS yi seyredebiliyor mu? bu konu neden es gecilmis?
                          şu an tps au çökmüş durumda şimdilik güncel softcam'lerle izlemeye devam edebilirsiniz...
                          Forum Kuralları

Yorum yap

iyi akşamlar arkadaşlar bir sorum olacak. 9000 ultra kullanıyorum.hemen hemen her gün sofcam atıyorum bu sofcamın içinde bütün keyler mevcutmu?yoksa başka key yükleyecekmiyiz? örneğin biss nagra veya cdw

Yorum yap

karabela Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              iyi akşamlar arkadaşlar bir sorum olacak. 9000 ultra kullanıyorum.hemen hemen her gün sofcam atıyorum bu sofcamın içinde bütün keyler mevcutmu?yoksa başka key yükleyecekmiyiz? örneğin biss nagra veya cdw
                              Şimdilik sadece Bissler yok. Softcam dosyasının içerisinde olduğu halde Editörün Biss keyleri atmaması nedeniyle sadece biss keyler gitmiyor.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X