• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

DreamBox...FlashWizard İle İmage Yükleme...Videolu Anlatım...

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• DreamBox...FlashWizard İle İmage Yükleme...Videolu Anlatım...

Arkadaşlar dreambox işinde yeni olanların pek çoğu benim ilk zamanlarda çektiğim sıkıntıları çekecektir..Bende o arkadaşlara yardımcı olabilmek için ufakta olsa bir katkım olacaksa bu işi öğrenmelerinde videolu bir çalışma yaptım..Gerçi emu yükleme ve kanal sıralama ile ilgili çalışmalarımda var eğer forum beğenirse öteki çalışmalarımı da burada paylaşmak isterim...
    FlashWizard ile image yükleme diğer bütün programlardan herhalde daha hızlı daha kolaydır..Benim için süre 2 dakikadan daha az...Yeni başlayan arkadaşlar aşağıdaki linkten videoyu indirip seyredebilir ve bir fikir alabilir..Takıldığınız bir yer olursa buradan sorabilirsiniz....
    >>>>>Videolu Anlatım İçin Lütfen Tıklayın<<<<<
    ...!!!Egitim, her zaman sahibini pesinden takip eden bir servettir!!!...
    >>>>>Emeği olmayan, emeğin degerini bilmez<<<<<

Aekadas yardiminiz icin co...k hemide cok tesekurler, allah razi olsun bu 7020s icinde gecerli mi?...saygilar

Yorum yap

evet geçerli olması lazım hiç bir fark yok sadece usb belleğe yükleme işlemi yapacaksanız yükleme kısmını değilde soldaki ikinci bölümü seçip daha sonra yükleme yapacaksınız..ama bu program sayesinde ben 1 dakika 4 saniye yeni yazılım atıyorum..hemde hiç bir kablo bağlamadan dream e direk wireless tan gönderiyorum..teknoloji harika bişey.....
      ...!!!Egitim, her zaman sahibini pesinden takip eden bir servettir!!!...
      >>>>>Emeği olmayan, emeğin degerini bilmez<<<<<

Yorum yap

ercev Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        evet geçerli olması lazım hiç bir fark yok sadece usb belleğe yükleme işlemi yapacaksanız yükleme kısmını değilde soldaki ikinci bölümü seçip daha sonra yükleme yapacaksınız..ama bu program sayesinde ben 1 dakika 4 saniye yeni yazılım atıyorum..hemde hiç bir kablo bağlamadan dream e direk wireless tan gönderiyorum..teknoloji harika bişey.....
        cevabiniz ve yardimiz icin tesekkrler, ama anamadim bir sey var siz nasil hiç bir kablo bağlamadan yazilim PC den DREAMa gonderiyirsunuz ?lutfen anatirmisiniz...saygilar

Yorum yap

hocam link uçmuş

Yorum yap

link tuş olmuş
            dreambox 500S = 2x1
            8'li DiSeqC ve 4'lü DiSeqC
            42'39'E-95cm Offset 2x4'lü Next 0,3db
            19'16'13'5'E-100cm Offset 2x4'lü Next 0,3db,2x4'lü İnverto 0,4db
            7'9'E-95cm Offset next 0,3db,İnverto 0,4db
            1'W-98cm Offset 4'lü İnverto 0,4db
            RG 6/U-6 F,75 Ohm-RG-PVC-Cu Birtaş Coaxial Kablo
            Aynı anda 9 uydu (8+1),Avcılar/İSTANBUL!!!
            "facta non verba" dunkes:

Yorum yap

tessekur arkadas

Yorum yap

teşekürler

Yorum yap

keşke videoyu tekrar yükleseniz ne güzel olur

Yorum yap

Teşekkürler,

Yorum yap

teşekkür ettik dosyayı görelim diye ama eskiymiş baya

Yorum yap