• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Hayalinizdeki araba bu olsaydı ne yapardınız.

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Hayalinizdeki araba bu olsaydı ne yapardınız.

tüm sülalemle birlikte gezerdim herhalde
    [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
    www.next.com.tr

Yorum yap

sadece hayellerde kullanılabilecek bir araba gerçekten yoksa park sorunu,kullanılabilecek yol sorunu,şöför vs. ama araba çok ilginç 50 metre uzunluğu var galiba

Yorum yap

Vay bee arabaya bak ne sokağı döner ne mahaleye girer otobanda bi ileri bi geri dolan babam dolan :deh:
        ALLAH Nasip Ettirmeyeceği bir Şeyi Hayal Ettirmez .!!.!! Hz. Osman (r.a)
        Next 2000 super HDTV_Orginal ®
        Next 2000 cx super plus_Orginal ®
        MACHINA 3D_V.I.P.___(2'ci seri)_gri panel (26.02.2015)
        Next 1.2 Diseqc Motor/ 70.5 E_68.5 E_53 E_46 E_45 E_42 E_39 E_36 E_31,5 E_28,2 E_26 E_23,5 E_21,5 E_19,2 E_13 E_9 E_7 E_4,8 E
        Windows 7 home basic- intel core i7-3770k - 3.50 Ghz - 3.50 Ghz
        Redmi Note 8 - 65 gb /48MP , FHD+, 8 çekirdekli Qualcomm Snapdragon işlemci (26.01.2020) "Akta Gamat

Yorum yap

valla arabayla kimseyi gezdirmezdim ztn ön kapıdan girip arkadan çıkmaya çalışsa mahallenin öbür ucundan çıkar gezdirmeye gerek kalmaz

Yorum yap

arkadaşlar aracın arka kısmında yüzma havuzuda var o detayıda atlamayalım.

Yorum yap

bütün mahalleyi gezmeye götürürdüm
              MACH1 HOCAM SAĞOLSUN

Yorum yap

Hazırlanıyor...
              X