• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

9000 ultra'ya (mach1-doktor)yeni yazılım gelmiyecek mi

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• 9000 ultra'ya (mach1-doktor)yeni yazılım gelmiyecek mi

9000 ultra'ya yeni yazılım gelmiyecek mi ?
    Bu konuda bilgisi olan uzmanlarımız, yetkililer bilgi verirse tüm 9000 ultra kullanıcıları sevindiririz.
    Ben bişeyler duydum next-botech arasında sorun varmış gibi. Bu doğrumu acaba ?
    Eğer sorun varsa bu cihazları ne yapacağız, zeta cam gibi xcam modul kartlar gibi elimizde mi patlayacak yoksa. Sadece newcamd1 kaldı oda bittimi zaten balon gibi patlayacak.
    saygılar
    NEXT YE-9000 X CAM Ultra
    Galatasaray

1-next ile botech arasında kavga olsa ne olmasa ne olur.sen cihazı botech den değil next den aldın.merak ettim acaba araya girip ayırmayı filanmı düşünüyosun.
    2-zeta cam ve xcam modül ü nextmi üretiyorda onla bi kıyaslama yaptın.
    3-cihazı ne yapacağın konusunda verebileceğim en iyi öneri kullanmaya devam etmendir.
    4-sende yine newcamd var bende oda yok ben ne yapayım(NEXT8000xcam kullanıyorum)
    5-yazılım verilirse ilk burada yayınlanır.takip etmeye devam..

sağlıcakla kal,kolay gelsin ...

Yorum yap

Kim ne yapmış o ne yapmış bunları bırakalım cihazınıza yazılım çıkarsa forumda verilir kolay gelsin.

Yorum yap

sevgili @alpinx bu telaşınız nedendir bilmem ama şu an hangi cihazda ne yazılım var sadece 1 derecedeki digitvler var polsatlar var başka yok sende iyi biliyorsun yazılım için sayın @doktor yeni yazılım verecek sabırlı olmak lazım bende şu an next 2000 cx süper var onada bekleniyor klay gelsin......
        VU+DUO GİGABLUE 800 UE PLUS GİBERTİNİ 135 CM MOTORLU
        125 OFFSET MOTORİZE LG SMART TV FULL PROGRAMLI İPTV Lİ TV

AZBOX PREMUM HD 42,19,23,5,07,01,UYDULAR
        GigaBlue quad Xtreand et 9000

Yorum yap

aydınlatıcı bilgi için teşekkürler

Yorum yap

umarım yeni çıkacağı söylenen yazılım gene sırf milletin ağzını kapatmak, yazılım vermiş olmak için verilmez ve problemsiz çalışır ve artık umarım test yazılımı değil de ana yazılım olur.

Yorum yap

problemli çalışan daha doğrusu pekte çalışmayan test yazılımlarına alıştık.gene çıkar bi test yazılımı...nedense ultra konusunda pekte iç aydınlatıcı gelişmeler maalesef yok.umarım bundan sonra ultra konusunda destek arttırılır...konuyla ilgili olanlara başarılar...

Yorum yap

Takdoğan hocam yine sabah sabah döktürmüssün.bende bu arda boş durmayıp iki gün önce [email protected] ye zehir zemberek email attım ama hala cevap yok bu gidişle sanırım 9000 ultrayı alıp firmanın önünde yere calacağım başka care kalmadı millet aya çıktı biz hala yaya. umarım birileri kalkıpta silahmı dayadılar demez
                2000 süper hd-9000 Ultra cam +Dishce motor- 1.50 canak + 20 Uydu 3000 kanal-Next ye 9950 cıs D-smart,Philips dijitürk

Bir Milletin Islahı Kötülerin İmhası İle Değil, Neslin Eğitim ve Terbiyesiyle Mümkündür.

Yorum yap

Arkadaslar almayin sizlere zorlami sattilar ben 8000 Xcam Plus
                  kulandim ve inanin cöpe attim ve gittim VANTAGE X221 USB,li aldim
                  yazilim destegi eniyi olan makina su,anda
                  Vantage ve Octagon

saygilar

Yorum yap

fbservet Nickli Üyeden Alıntı
                    Takdoğan hocam yine sabah sabah döktürmüssün.bende bu arda boş durmayıp iki gün önce [email protected] ye zehir zemberek email attım ama hala cevap yok bu gidişle sanırım 9000 ultrayı alıp firmanın önünde yere calacağım başka care kalmadı millet aya çıktı biz hala yaya. umarım birileri kalkıpta silahmı dayadılar demez
                    bunları zamanında çok konuştuk ve yazdık.ama malesef verilen cevaplar uzucu oldu.1- zorlamı sattılar (bence bi firmanın dememesi gerekli bi cevap) 2- size yazılım çıkacak diye garantimi versiler (diğer markadalar sanırım verdiler onlarda sorun yok) 3- next'te destek bitmez (destek bir yana bilgi isteyince bile konu ya kitlenır yada silinir) 4- cihazı botechktenmi aldınızda bunu soruyorsunuz (teknık servisi arayınca botech'i arayın diyorlar ve numarasını veriyorlar)... bunlara cevap aramaya kalkıncada tatlı sert uyarılar oluyor... benım üzüldüğüm nokta aslında forumlar tartışma gerektiğinde eleştirme daha iyiyi yada daha doğruyu bulma adına yapılan paylaşım yerleridir.ama firmanın temsilcisi konumuna gelmiş gibi verilen cevaplar üzüyor benı.eğer burası firmanın bir anlamda temsil yeriyse eleştiri yada oneri,yada tavsiye yada bilgilenme hakkımızı yapıyoruz.pekte onay gormuyor.ve burası firmanın şikayet ofisi falan değil deniyor.e o zaman ne diye tepkiyle karşılanıyor mesajlar.? neden bir anlamda firmayı koruma içgüdüsü oluşuyor ? anlamak zor tabi.tabi bunlar benım görüş yada düşüncelerim benı bağlar...katılan olur yada olmaz.saygılar.

Yorum yap

kona Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      Arkadaslar almayin sizlere zorlami sattilar ben 8000 Xcam Plus
                      kulandim ve inanin cöpe attim ve gittim VANTAGE X221 USB,li aldim
                      yazilim destegi eniyi olan makina su,anda
                      Vantage ve Octagon

saygilar
                      bende alimden çıkaralı çok oldu...malesef buyuk umutlarla aldım ama istediğim performansı alamadım...dreambox'a geçeli çok oldu.verdiğim kişiyede bu yonlerini anlattım...

Yorum yap

eğer next i arayınca botech i arayın diye bir cevap veriliyorsa ki ben bilmiyorum vermemesi gereken bir cevap.
                        eğer cihaz çin de üretilseydi çin imi arayın denilenecekti.sanırım o konuda bir hata veya yannış anlama var.
                        @erencan üsdadımız yazılım cıkacağı ve beklenmesi gerektiğini söyledi.ama bu yazılım hemen önümüzdeki günlerde değil 2 ayı bulacak sanırım.

Yorum yap

dostlar bence 9000 ultra cihaz hakkındaki yorum ve eleştiriler çok yersizdir cihazın kaliteli olduğunu zaman gösterecektir ne yazıkki kıymetini bilemeyen dostlarım fazla sabırsız davranmışlardır bu cihazı elinde tutanlar bunu göreceklerdir ben şahsen hiç bir pişmanlık duymadım ve gayet verimli olduğunuda söyleyebilirim kendi adıma.
                          next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

yenisayfa arkadaşım sana katılıyorum bende next'in genel olarak tum urunlerini herkeze tavsiye ettim ve genel ürünlerinde kaliteli olduğunu gozlemledim.ancak nedense bu ultralar konusnda kullanıcılara bekleyin kaliteyi zaman gosterecek diyerek satamazsın ki ? muşteri cihazındakı kaliteyi aldıktan sonra hemen tatmak ister.markaları değerli kılanda bence budur.sürekli test yazılımı çıkıyor.genel olarak yeni çıkan yazılımda muhakkak bi şeyler tamır edilirken bir şeyler yitiriliyor.server desteği olmasa ne yazıkkı fta bi cihazdan farkı yok.yoksa cihazın yapı olarak yada ozellikler anlamında kalitesiz olduğuna asla bende katılmıyorum...umarın kısa zamanda son kullanıcıyı memnun edecek ve adı artık test olmayacak bir yazılım çıkarak ultra kullanıcılarınında bu şekılde gönlü alınmış olur..saygılar.

Yorum yap

takdogan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              bunları zamanında çok konuştuk ve yazdık.ama malesef verilen cevaplar uzucu oldu.1- zorlamı sattılar (bence bi firmanın dememesi gerekli bi cevap) 2- size yazılım çıkacak diye garantimi versiler (diğer markadalar sanırım verdiler onlarda sorun yok) 3- next'te destek bitmez (destek bir yana bilgi isteyince bile konu ya kitlenır yada silinir) 4- cihazı botechktenmi aldınızda bunu soruyorsunuz (teknık servisi arayınca botech'i arayın diyorlar ve numarasını veriyorlar)... bunlara cevap aramaya kalkıncada tatlı sert uyarılar oluyor... benım üzüldüğüm nokta aslında forumlar tartışma gerektiğinde eleştirme daha iyiyi yada daha doğruyu bulma adına yapılan paylaşım yerleridir.ama firmanın temsilcisi konumuna gelmiş gibi verilen cevaplar üzüyor benı.eğer burası firmanın bir anlamda temsil yeriyse eleştiri yada oneri,yada tavsiye yada bilgilenme hakkımızı yapıyoruz.pekte onay gormuyor.ve burası firmanın şikayet ofisi falan değil deniyor.e o zaman ne diye tepkiyle karşılanıyor mesajlar.? neden bir anlamda firmayı koruma içgüdüsü oluşuyor ? anlamak zor tabi.tabi bunlar benım görüş yada düşüncelerim benı bağlar...katılan olur yada olmaz.saygılar.

hocam öbür forumlarda olduğu gibi yine dökdürmüşsünüz.söylecek sözüm kalmadı ne demiş atalarımız ayinesi işdir kişinin lafa bakılmaz.Bildiğiniz üzere burada ve başka forumlarda ''' 9000 ultraya'' yazılım yokmu diye yazdığım için konum kapatıldı hatta hakarete uğradım sadece bir yerde hoşgörü gördüm oda en son fuarda biraz bilgi verebildiler sağolsun sanırım mach1 üstad ve uzm@n hocaydı epey stanta ilgilendiler onlarda olamasa zaten next bitmiştir. Bunun dışında next mi aldım hayır dert aldım
                              2000 süper hd-9000 Ultra cam +Dishce motor- 1.50 canak + 20 Uydu 3000 kanal-Next ye 9950 cıs D-smart,Philips dijitürk

Bir Milletin Islahı Kötülerin İmhası İle Değil, Neslin Eğitim ve Terbiyesiyle Mümkündür.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X