• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

National Geografic 16E biss keys ok

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• next8000xcam plus

Tasarım kardeş,
    hareketli canağım var, xcamplus ta yazılım 13 mart 2007 yazılımı var,
    bu National Geographic Wildi nasıl izleyebilirim, yardımcı olabilirmisiniz....iyi geceler....

Yorum yap

• arkadaşım telstar 15w seç ve ordaki 11124 h18386 frekansınıgir ve uyduyu çağır gelince tarat kanaları kaydedince o kanalın üstüne gel kumandan audıo bas ordan türkçeyi seç ve izle okey. ben şuan izliyorum şimdi ayarladım

Yorum yap

• yasin 50 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        arkadaşım telstar 15w seç ve ordaki 11124 h18386 frekansınıgir ve uyduyu çağır gelince tarat kanaları kaydedince o kanalın üstüne gel kumandan audıo bas ordan türkçeyi seç ve izle okey. ben şuan izliyorum şimdi ayarladım
        yasin 50 arkadaşım, tamam bilinen uydunun üzerine geliyorum, kanalın üzerinde geliyorum, yalniz kanal şifreli, bu şifre olayını çözmeme yardımcı olurmusunuz....iyi geceler....

Yorum yap

• yimust Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Tasarım kardeş,
          hareketli canağım var, xcamplus ta yazılım 13 mart 2007 yazılımı var,
          bu National Geographic Wildi nasıl izleyebilirim, yardımcı olabilirmisiniz....iyi geceler....
          DMC paketini izliyebiliyorsan Nat Geo Wild'i de izleyebilirsin zira aynı keyi kullanıyorlar.

Yorum yap

• emü açıkdimi aktifmi yani şifreli kanalrı açmak için onun açıkolmasılazım eyer açıksa yine olmuyorsa son çıkan yazılımı at bende şuan oyazılım yüklü 21de çıkan yazılım biyükle bakalım açmasılazım

Yorum yap

• Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              DMC paketini izliyebiliyorsan Nat Geo Wild'i de izleyebilirsin zira aynı keyi kullanıyorlar.
              maalessef DMC paketinide izliyemiyorum, sinyal 80 lerde ama açmıyor.cihazın EMU su açık, açaba yazılımdan mı kaynaklanıyor. 13 mart yazılımı var....kal sağlıcakla.....iyi geceler.....

Yorum yap

• yasin 50 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                emü açıkdimi aktifmi yani şifreli kanalrı açmak için onun açıkolmasılazım eyer açıksa yine olmuyorsa son çıkan yazılımı at bende şuan oyazılım yüklü 21de çıkan yazılım biyükle bakalım açmasılazım
                yasin kardeş, emu açık, verilen yazılımları yükledikten sonra, kanal bilgilerini seting olarak yüklüyorum, acaba bundanmı sorun kaynaklanıyor......

Yorum yap

• Son günlerde key dosyası attıysan Cryptoworks keylerde sorun oluyor. Cihazını tekrar resetlersen kanalların açıldığını görürsün.

Yorum yap

• yimust Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    yasin kardeş, verilen yazılımları yükledikten sonra, kanal bilgilerini seting olarak yüklüyorum, acaba bundanmı sorun kaynaklanıyor......
                    Setting kullanma tabiki. Buda sorunun kaynağı.

Yorum yap

• tasarım hocamın dediği gibi reset atarsan düzelecektir birde tekrar tarat kanaları bence seting atma bide böyle dene bakalım

Yorum yap

Son günlerde key dosyası attıysan Cryptoworks keylerde sorun oluyor. Cihazını tekrar resetlersen kanalların açıldığını görürsün.
                        tasarım hocam, muhtemelen dediğin gibi, cihazıma kanal listesini seting olarak gönderiyorum.
                        Bir sürü uydu var, hepsinin kanalını teker teker taratmak zor olduğu için bu şekilde seting atıyorum...Sorun herhalde bundan, Bu şekilde bu kanalı izlemem mümkünmü acaba (kanalları seting olarak attıktan sonra),,,,,,,.

Yorum yap

• Telstar uydusunu tekrar tarat bakalım o zaman belki açabilir.

Yorum yap

Telstar uydusunu tekrar tarat bakalım o zaman belki açabilir.
                            hocam tarattım açmadı....herhalde seting meselesi.....cihaza reset atıp izlemek olabilir ama okadar uyduyu ve kanalı taratmak, düzenlemek zor.
                            Herhalde bu sevdadan vaz geçeceğim....iyi geceler......

Yorum yap

• dogru çüzüyor ses var gürüntü yo resim formatı deyişik 4.2.2 olarak yayın yapıyor
                              onun için boşuna uraşmayın

Yorum yap

• dogru çüzüyor ses var gürüntü yok resim formatı deyişik 4.2.2 olarak yayın yapıyor
                                onun için boşuna uraşmayın

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X