• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

*Pandora 5 Büyükler*

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

grean Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Es file explorer dan cihaz - data klasörüne gelince boş klasör diyor içi boş yani anlamadım gitti.
    grean duvar kağıtları olan dosyayı upload ettim,.rar'lı dosyayı açıp istediğini duvar kağıdı olarak ayarlayabilirsin.

Fenerbahce Duvar Kağitları

Yorum yap

turkeyforuma konu açmıştım buraya göz atsın pandoracılar diye 1 gün durdu konu şimdi kökten gitmiş silmişler. Ne desem boş ordakiler için çekemiyorlar.Doktor efendinin işidir başka kimse değildir...
      Boşver arkadaşım senide banlarlar yoksaBiz bize yeteriz,arayan bulur zaten burayı.Bizi oralardan kovanlar birgün ayağımıza gelecekler merak etme sen...

Yorum yap

besthacker Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Boşver arkadaşım senide banlarlar yoksaBiz bize yeteriz,arayan bulur zaten burayı.Bizi oralardan kovanlar birgün ayağımıza gelecekler merak etme sen...
        Resimler için teşekkürler. Doktor efendinin ben amacını çözemedim. Pandora için yazılım yada düzenleme birşey yapmıyor ama herşeye karışıyor.Benim next ile bir alakam yok diyor yazılım verenlere paylaşım yapanlara müdahale yapıyor çözemedim ben kendisini. Konu sileceğine kapat konuyu bu sebepten dolayı kapattım de millet bilsin. Değişik bir insan .:alalal:

Yorum yap

Bir zamanlar '' MArkalar için değil İnsanlar için Çalışırım '' diyen doktor ustaya ne oldu acaba bumu insanlara çalışmak insanlara fırça atmak mesajlarını silmek konuları kapatmak cihazın eksiklerini hatalarını kulanıcıya yüklemek mi insanlar için çalışmak...

Yorum yap

Sıradaki takımımız Kara Kartal...Hadi bismillah, yola devam

Yorum yap

ya rar şifresi nedir

Yorum yap

pepsi22 Nickli Üyeden Alıntı
                ya rar şifresi nedir
                İlk mesaja eklendi.

Yorum yap

DigitürkPlay uygulamasının hangi sürümünü kullanıyorsunuz ? Düne kadar 3.0.3 olanını kullanıyordum bugün açmaya kalkınca yeni sürüm var googleplay'i ziyaret edin diyor Yeni sürüme yükseltince görüntü malesef %20 en az bozuluyor.

Yorum yap

10 yılım geçmiş Turkeyforum da ve uyarı aldım insanları başka foruma (buraya) yönlendirme diye. Paylaşıma izin yok , yorum yapmak yok , şikayette bulunmak yasak. Yıllardır Next cihaz aldık ama boşa almışız geç anladık Sağlık olsun.

Yorum yap

grean,kardeş forum mu diyordun??? Oranın başında "doktor" lakaplı "Ruh Hastası" olduğu müddetce bize kardeş falan olamaz.

Yorum yap

teşekkürler

Ellerine, aklına sağlık besthacker. :bravo:

Yorum yap

Resimler için teşekkürler. Doktor efendinin ben amacını çözemedim. Pandora için yazılım yada düzenleme birşey yapmıyor ama herşeye karışıyor.Benim next ile bir alakam yok diyor yazılım verenlere paylaşım yapanlara müdahale yapıyor çözemedim ben kendisini. Konu sileceğine kapat konuyu bu sebepten dolayı kapattım de millet bilsin. Değişik bir insan .:alalal:
                          kevser27 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          Bir zamanlar '' MArkalar için değil İnsanlar için Çalışırım '' diyen doktor ustaya ne oldu acaba bumu insanlara çalışmak insanlara fırça atmak mesajlarını silmek konuları kapatmak cihazın eksiklerini hatalarını kulanıcıya yüklemek mi insanlar için çalışmak...
                          grean,kardeş forum mu diyordun??? Oranın başında "doktor" lakaplı "Ruh Hastası" olduğu müddetce bize kardeş falan olamaz.
                          - Kimsenin arkasından atıp tutmayın. Siz işinize bakın.
                          - Doktor orada da yazar burada da yazar.
                          - O forumun kuralları orayı, bu forumun kuralları burayı bağlar.
                          - Ayrıca kurallarımızın 8. maddesine göre forumda şifreli şekilde dosya paylaşımı yasaktır. Lütfen dosyanızın şifresini kaldırın.

Forum Kuralları Madde 8:
                          Forumda paylaşıma sunulan dosyalarda hiçbir şekilde dosya şifreleme tekniği kullanılmayacaktır. Tespiti durumunda sorumlu kişi hakkında yaptırım uygulanacaktır.

Yorum yap

Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            - Kimsenin arkasından atıp tutmayın. Siz işinize bakın.
                            - O forumun kuralları orayı, bu forumun kuralları burayı bağlar.
                            - Ayrıca kurallarımızın 8. maddesine göre forumda şifreli şekilde dosya paylaşımı yasaktır. Lütfen dosyanızın şifresini kaldırın.

Forum Kuralları Madde 8:
                            Forumda paylaşıma sunulan dosyalarda hiçbir şekilde dosya şifreleme tekniği kullanılmayacaktır. Tespiti durumunda sorumlu kişi hakkında yaptırım uygulanacaktır.
                            Eyvallah,bana bugüne kadar dayanabildiğiniz için teşekkür ederim.
                            Onun yazdığı yerde ben yazmam.
                            Allahaısmarladık....

Yorum yap

Eyvallah,bana bugüne kadar dayanabildiğiniz için teşekkür ederim.
                              Onun yazdığı yerde ben yazmam.
                              Allahaısmarladık....
                              - Yazıp yazmamak size kalmıştır.
                              - Ayrıca size destek olma konusunu mach1'e sorabilirsiniz. "Arkadaşa yetki verelim daha çok paylaşım yapsın, forumda daha çok vakit geçirsin" dedim. Önünüzü kesmek isteseydim bugüne kadar bunu yapardım ama yapmadım. Size destek olmak istedik.
                              - Karar sizindir.

Yorum yap

1-Ruh Hastası dediğim adam Ruh Hastasıdır,sözümü geri almıyorum.Bizim sözümüzü kesip arkamızdan sallamıştır.Oh ne ala bir şey demedik..
                                2-Varsa bir hatamız,kusurumuz özel mesaj var oradan uygun bir dille uyarabilirdin.Ortalık yerde dosta kabahati söylenmez...
                                3-Kim kime destek oluyor???Onu ben anlamış değilim maalesef...
                                4-Karar elbette benim,zorla güzellik olmuyor..
                                5-Üstadın dediği gibi ''Geldi geçti,üç beş günlük fasıldı...
                                6-Sürç-i Lisan ettiksek tüm dostlardan affola...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X