• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Beşiktaş'ın muhtemel rakipleri

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Beşiktaş'ın muhtemel rakipleri

Beşiktaş´ın, UEFA Kupası 2. ön eleme turundaki rakipleri yarın belli oluyor... Temsilcimizi zorlayacak tek takım olarak Hajduk Split gözüküyor.

Ülkemizi önümüzdeki sezon Avrupa’nın kulüpler bazındaki ikinci önemli organizasyonu olan UEFA Kupası’nda temsil edecek olan Beşiktaş’ın 2. ön elemedeki rakipleri yarın belli oluyor... Geçtiğimiz sezon Şampiyonlar Ligi’nde mücadele eden Siyah-Beyazlılar’ı bu turda zayıf rakipler bekliyor. Kara Kartal’ın ilk maçı 14 Ağustos, rövanş ise 28 Ağustos’ta olacak. İsviçre’nin Nyon kentinde çekilecek olan kura çekimi TSİ 14.00’de, Şampiyonlar Ligi kura çekiminden önce başlayacak.

İŞTE MUHTEMEL RAKİPLER
    Takım Ülke
    Hajduk Split Hırvatistan
    Vojvodina Novi Sad Sırbistan
    Borac Cacak Sırbistan
    Maccabi Netanya Israil
    Hapoel Kiryat Shmona İsrail
    Slaven Koprivnica Hırvatistan
    APOEL Nicosia G.Kıbrıs
    Omonia Nicosia G.Kıbrıs
    IB Ljubljana Slovenya
    NK Koper Slovenya
    Zrinjski Mostar Bosna Hersek
    Siroki Brijeg Bosna Hersek

Kaynak : Fanatik

basit takım diye birşey yok artık..
    iyi motive olamazsan her takıma yenilebilirsin bunun örneklerini defalarca kez yaşadık..
    ''şeker gibi kura'' diyenleri çok gördük ama sonunda çok kez üzüldük..
    daha dün gibi hatırlıyorum euro 2004 elemelerinde baraj maçına kalmıştık ve kura çekiminde gazeteler manşet atmıştı ''hadi çek bi letonya'' diye..
    aynen öyle oldu Letonyayı çektik kurada ama kura şekerli değil biraz tuzlu geldi elendik :ehehe: :ehehe:

Yorum yap

G-Force Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      basit takım diye birşey yok artık..
      iyi motive olamazsan her takıma yenilebilirsin bunun örneklerini defalarca kez yaşadık..
      ''şeker gibi kura'' diyenleri çok gördük ama sonunda çok kez üzüldük..
      daha dün gibi hatırlıyorum euro 2004 elemelerinde baraj maçına kalmıştık ve kura çekiminde gazeteler manşet atmıştı ''hadi çek bi letonya'' diye..
      aynen öyle oldu Letonyayı çektik kurada ama kura şekerli değil biraz tuzlu geldi elendik :ehehe: :ehehe:
      dostum ben inanıyorum ki bjk kesin bu takımlara yener

Yorum yap

Hazırlanıyor...
      X