• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

office dosyalarını açma

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

bu cihazda gördüğüm 2 eksiklik var diğer özelliklerinden çok memnunum harika bir cihaz...
    biri teletexi arkadaşın dediği gibi sayfadan sayfaya geçişte bir çok cihaz hafızada tuttuğu için direk geçerken bunda sayaç dönüp duruyor birde gereksiz uyduları silme fonksiyonu olsa daha iyi olurdu...

bir arkadaşta usb girişi arkada olsa iyi olur demiş çok saçma

bence önde konumu süper kim dizayn etmişse tebrik ederim ........

görüntü kalitesinede laf yok eskiden kırılmalar oluyordu ama son yazılımlardan sonra hiç rastlamadım belkide kanallardan kaynaklanan bir sorundu...

şu an gayet iyi....

genel bir değerlendirmede 10 üzerinden 9 alır

Yorum yap

arif0571 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      200 kanalı seçerek ilk sıradakileri yani 2000 bine taşırkendemi bir saniye bile sürmüyor.yoksa 3-5 tanedenmi bahsediyorsun.
      ben 9000ultradan bahsediyorum istersen 1 den 4000ne veya 4000den 1 al istersen2000 kanal seç saniyesinde taşıyor

Yorum yap

evet 2 gün oldu hala üstatlardanb ses seda yok.yoksa ben farklı bi cihazın eksikliklerini mi yazdım....

Yorum yap

next 2000 cx super plus kullanıyorum özellik, kullanılabilirlik ve özellik değiştirme bakımından en sevdiğim makina diyebilirim
          Ama eksiklikleri tabiki var.

1- next kanal geçişler iyi sayılır ama çokta mükemmel değil
          2- Kanal taşıma gerçekten yavaş ( yazılımı şubatta güncellemiştim.)
          3- usb ye tv kaydederken ts , avi vs kayıt için seçenekler eklenebilir.
          4- cihazın usb den bilgisayarın usb sine bağlanma eklenebilir. ( rs 232 gerek kalmadan )
          5- Görüntü kalitesi daha iyi olmazı için çalışma yapılabilir.

aklıma gelenler bunlar
          Emeğinizden ve çalışmalarından dolayı teşekkür ederim.
          Nextten başka cihaz kolay kolay kullanmam

Yorum yap

ben yaklaşık 5 yıldır bu işlerle hobi olarak uğraşıyorum kurulumu yapmadığım cihaz kalmadı neredeyse kendimde 8 tane uydu alıcısı değiştirip kullandım 8 i de nextti ve şimdi 2000 cıs super plus kullanıyorum sorunları yazan arkadaşların yazdıkları sorunlarla ben karşılaşmadım ve (next kadar yazılımsal desteği güçlü ve güncel makina görmedim)... next 2000 cıs ın üzerine makina tanımam olabildiğince hızlı bence ismi gibi super bir cihaz.

Yorum yap

yuann2 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              ben yaklaşık 5 yıldır bu işlerle hobi olarak uğraşıyorum kurulumu yapmadığım cihaz kalmadı neredeyse kendimde 8 tane uydu alıcısı değiştirip kullandım 8 i de nextti ve şimdi 2000 cıs super plus kullanıyorum sorunları yazan arkadaşların yazdıkları sorunlarla ben karşılaşmadım ve (next kadar yazılımsal desteği güçlü ve güncel makina görmedim)... next 2000 cıs ın üzerine makina tanımam olabildiğince hızlı bence ismi gibi super bir cihaz.
              cihaz yazılım desteği çok iyi buna lafım yok.tpsler çöktü 1 hafta olmadan yazılım çıktı.usbye kayıt yapmak; usbdeki resimleri, videoları izlemek belli başına süper bi özellik.ama bu özelliklerle cis super plus güçlendirilirken, benim yukarıda yazdığım hususlarda sorunlar ortaya çıkmış; bunlardan kaçamazsınız gizleyemezsiniz.başda usb kullanımı için, içime attığım bu hususları artık sizinle paylaşmak istedim.Belki yazılımla çözülecek sorunlar çoğu.Amaç nexti daha iyi yerlere getirmekse bu sorunlardan kaçamayız.madem sloganımız iyiye değil en iyiye sahip olmaksa bu konular değerlendirilmeli.sorunun yeri bura değilse bize yön gösteren birilerinin çıkacağına da inanıyorum saygılarımla...

Yorum yap

.

2 yeni daha eksiklik çıkardım.
                1.Kanal gizleme:2kanalı kanal düzenlemeden gizli yapıp çıktım.Ardından kanal listesi üzerine gelip help tuşu 1234 yaptığımda kanallar gizlenmedi adeta silindi.çünkü 8 ve 9. kanalları gizlediğiniz zaman 10 ve 11. kanallar 8ile 9un yerine geçiyorlar sizce bu kanal gizlememi oluyor yoksa silme mi))
                2.cihaz elektrikten kapalı kalırsa bırakılan kanalda degil en son şifresi çözülen kanaldan açılıyor..

Yorum yap

savasci_78 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  2- Kanal taşıma gerçekten yavaş ( yazılımı şubatta güncellemiştim.)
                  Ben bu kanal taşıma işinin yavaş oluşu iddiasına taktım.
                  Bu olay next in sadece bir modelindemi var acaba? Eğer öyleyse neden temcit pilavı gibi ikide birde önümüze konuyor?
                  Daha önceki mesajımda da söylediğim gibi ben böyle bir hadise ile hiç karşılaşmadım.

Yorum yap

konunun başlığı ile tartışmları alakasız buluyorum.

@osnakli siz en iyisi gidin bir goldmaster alın kendinize daha fazla işkence etmeyin.

Yorum yap

~~fyt~~ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      konunun başlığı ile tartışmları alakasız buluyorum.

@osnakli siz en iyisi gidin bir goldmaster alın kendinize daha fazla işkence etmeyin.
                      Doğru söze ne denir...
                      Vu Duo2- Next Machina 3D

Yorum yap

Konu kapanmıştır.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                        X