• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Beko Bc 500d Ci Cİhazla Cok Geri Kaldim

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Beko Bc 500d Ci Cİhazla Cok Geri Kaldim

MRB ARKADASLAR BENİM CİHAZ BEKO BC 500D CI MENUDE SISTEM BILGISINE GIRDIGIMDE SISTEM BILGISI 291, YUKLEYICI VERSIYONU A3.91 CİHAZ VERSIYONU v4.3.96 UYGULAMA VERSIYONU BO-JCI 3.58.32 YAZIYO BU CIHAZ NEKADAR GERI KALMIS BU CIHAZA NELER YAPABILIRIM VEYA YAPTIRABILIRIM AYRICA X DREAM MODUL VAR ELIMDE AMA SIMDI HIC BIR KANALI COZMUYOR (UZUN ZAMNDIR BURALARDA DEGILDIM ILGILENEMEDIM GERI KALDIK GELISMELERDEN)YANI KISACA BU CIHAZ VE MODULLE EN SON NE YAPABILIRIM NELERI SEYREDEBILIRIM YARDIMCI OLURSANIZ SEVINIRIM

Forum kurallarına uyunuz ve küçük harfle yazınız...!

Yorum yap

vandavales Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      MRB ARKADASLAR BENİM CİHAZ BEKO BC 500D CI MENUDE SISTEM BILGISINE GIRDIGIMDE SISTEM BILGISI 291, YUKLEYICI VERSIYONU A3.91 CİHAZ VERSIYONU v4.3.96 UYGULAMA VERSIYONU BO-JCI 3.58.32 YAZIYO BU CIHAZ NEKADAR GERI KALMIS BU CIHAZA NELER YAPABILIRIM VEYA YAPTIRABILIRIM AYRICA X DREAM MODUL VAR ELIMDE AMA SIMDI HIC BIR KANALI COZMUYOR (UZUN ZAMNDIR BURALARDA DEGILDIM ILGILENEMEDIM GERI KALDIK GELISMELERDEN)YANI KISACA BU CIHAZ VE MODULLE EN SON NE YAPABILIRIM NELERI SEYREDEBILIRIM YARDIMCI OLURSANIZ SEVINIRIM
      Forumda Büyük Harfler İle Yazmayın .. !!

Cihaza yazılım yüklesende emu da izeleyecegin cok bir sey yok CW ile calısan Sirius'taki 12111 deki kanallar var oda istesen module yazılım yukleyince calısıyor .. yada hotbird uydusundan modul ile Redlight mixx ve italy,inxtc kanallarını izleyebilirsin inxtc kanalında su an sorun var umarım en kısa sürede oda aktif olur...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
      X