• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

SetEdit 918 Next 2000 Super Plus Kanal Düzenleme Editörü

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

hocam sağol iyi çalışmalar

Yorum yap

temasan53 Nickli Üyeden Alıntı
      İlginize ve emeğinize teşekkür ederim, ben şansıma küsüp vazgeçtim sağlık olsun ve size sonsuz teşekkür ederim....
      Dostum açıklamayı iyi oku. Çalışıyor hiçbir sorun yok.

Yorum yap

Teşekkürler emeğinize sağlık.çok iş yapacak bir paylaşım.
        [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
        www.next.com.tr

Yorum yap

çok teşekkürler x baron bende sorunsuz çalışıyor
          Cevizin kabuğunu kırıp özüne inmeyenler,
          Cevizin hepsini kabuk zanneder

Yorum yap

usta SE918loader ve SetEdit918l dosyalarını C\Program Files\SetEdit918 klasörü içerisine kopyaladım "Kısayol SE918Loader" de oluşturdum nod 32 antivirüste kapalı ama olmadı

Yorum yap

unal_34 Nickli Üyeden Alıntı
              usta SE918loader ve SetEdit918l dosyalarını C\Program Files\SetEdit918 klasörü içerisine kopyaladım "Kısayol SE918Loader" de oluşturdum nod 32 antivirüste kapalı ama olmadı
              Arkadaşım;

Evvelâ C\Program Files\SetEdit klasörü içine kopyaladığın SE918loader.exe dosyasından programı çalıştırmayı dene. Çalışırsa, artık bu yöntemi kullanmalısın.

Paylaştığım rarlı dosya içerisinde 'Beni oku' talimatı var. Orada da belirttim. Crack dosyası içinde bulunan SE918loader.exe dosyasından kısayol oluşturursan program çalışmaz. Kısayol'u C\Program Files\SetEdit klâsörü içine kopyaladığın SE918loader den oluşturacaksın.

Yorum yap

"C:Program Files\Setedit918\SE918Loader.exe
                Uygulama yapılandırması doğru olmadığından,bu uygulama başlayamadı. Uygulamayı yeniden yüklemek sorunu giderebilir." bu uyarı geliyor aslında kaçırılmayacak program ama

Yorum yap

.NET Framework gerekebilir.

Yorum yap

Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    .NET Framework gerekebilir.
                    Üstad; benimde şimdi aklıma geldi.

NET Framework 2.0 ve daha üstü programların kurulumu gerekebilir. Ben de NET. Framework 3.5 kurulu. Programı çalıştıramayan arkadaşlar, Başlat>Denetim masası>Programlar penceresinden NET. Framework'un hangi sürümünün yüklü olduğuna bir baksınlar. Tahminim 2.0 sürümde çalışması gerek. Olmuyorsa daha üst sürümleri yüklenmeli.

Yorum yap

cahilliğimi başlayın arkadaşlar ama bu program ne işe yarıyor acaba.
                      :ehehe:damarıma basanın kafasına basarımdunkes:

Yorum yap

programı kurdum çalıştırdım.benim pentium ııı de bile çalıştı

Yorum yap

fireman1325 Nickli Üyeden Alıntı
                          cahilliğimi başlayın arkadaşlar ama bu program ne işe yarıyor acaba.
                          Cihazınızdaki kanal listesini USB üzerinde Flash bellek'e kopyaladıktan sonra, bilgisayarınızda bu programı kullanarak TP listenizi kolayca güncelleyebilir, kanal listenizi kafanıza göre yeniden sıralayabilirsiniz. Güncellediğiniz kanal listesini USB ile tekrar cihazınıza gönderebilirsiniz.

Yorum yap

sağol x-baron

Yorum yap

ben bu PC' yi helak etmemmi şimdi dunkes: P3 ' te bile çalışıyo diyolar bunda olmuyo format atçam şimdi :yazyaz:

Yorum yap

Framework 3.0 yükledim ama bir faydası olmadı...Birşeyi tekrarlıyayım ben program çalışmıyor demedim , 20 Lımıtli olarak çalışıyor ve 1-2 aydır kullanıyorduk zaten....Bu gün dört ayrı bilgisayarda denedim ve Crack yapamadım...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X