• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

next 5000 cı mpa acil yardım

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• next 5000 cı mpa acil yardım

Arkadaşlar next 5000 cı mpa model cihazıma burn x dosyasını yükledim.Daha sonra güncel yazılımı attım ama yazılımız sonunda download failed hatası verdi ve ekran kayboldu.sadece fişe taktığımda yarım o çiziyo sonra hiçbirşey görünmüyo ekranda.Burn x dosyasını tekrar yüklemeye çalıştım olmadı.yazılım almıyor.Anlayan arkadaşlardan acil destek bekliyorum.

arkadaş burn x dosyası attıktan sonra kumandadan kırmızı tuşa basacaksın dısplayde 7777 ve 6666 yazdıktan sonra fişi çekmeden direk cihaza uygun yazılımı atacaksın kolay gelsin..

Yorum yap

yanlıs yazılım yüklemissin öbur dosyayı yukle he bide 11 ay yazılımı hatalı 10. ay yazılımı at NERDEN Mİ BİLİYOM

Yorum yap

:trts:Aynisi Benİm Basima Geldİ

Yorum yap

Merhaba..

rc05 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Arkadaşlar next 5000 cı mpa model cihazıma burn x dosyasını yükledim.Daha sonra güncel yazılımı attım ama yazılımız sonunda download failed hatası verdi ve ekran kayboldu.sadece fişe taktığımda yarım o çiziyo sonra hiçbirşey görünmüyo ekranda.Burn x dosyasını tekrar yüklemeye çalıştım olmadı.yazılım almıyor.Anlayan arkadaşlardan acil destek bekliyorum.
          Teknik Bilgiler:

1-Next yazılımlarında cihazın ön paneli hiç ışık yanmama durumunun nedeni yanlış yazılım veya yarım kalmış olabileceğinden olur....
          2-100 tane yazılım atmışsam hepsinde de failed yazdı ama 3 4 saniye sonra succesinful yazdı sorun olmadı
          3-belli bir dönemden sonra yapılan yazılımlarda menüde tv çıkış frekansı 38 iken 40 yapıldı ani bir sıfırlamada scart bağlantılı tv de görüntüyü bulamayacaksınız bu nedenle bir kereye mahsus cihazınızı tv ye anten kaplosuyla bağlayıp tv de tarama yapıp görüntüyü bulduktan sonra ayarların kaydedilmesi için fabrika ayarlarına çevirin cihazı kapatıp scartla bağlayın cihazı görür
          4-ön panelde hiç ışık yok cihaz arızalı olmayabilir yazılımdan sonra tüm kanal listesi silinmiş veya menü üzerinde bir seçenek sunuyor diye mantıklı bir işlem yapamıyorsunuz çünkü tv de görüntü yok veya cihaz açılmadı deyip çare arıyoruz tv de uhf sisteminde tarama yapmıyoruz...
          tüm bunları yaptınız da olmadı...
          5-flash arızalandı, ön panel gözü arızalı geçmiş olsun derim hangi elektronik parça değişeceğni teknisyen arkadaşlar bilir...dunkes:

Yorum yap

üstata benim cihazda aynı ama ben burn x yazılımı atıp atmadığama emin değilim nereden bulabilirim yardımcı olurmusun lütfen

Yorum yap

Hazırlanıyor...
            X