• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Benjamin DSR 8000 ALL CAS Yazılımı

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Benjamin DSR 8000 ALL CAS Yazılımı

Download Yazılım 184p 23.03.2006
    Download STB Tool.exe 1.8 Downloader Programı
    Download STB Tool Türkçe Yazılım Yükleme Programı

Ana Şifre: 0103 (Güvenlik şifresini unuttuğunuz zaman kullanabileceğiniz tüm şifreleri kırabilen ana şifre)
    Patch fonksyionunu aktif hale getirmek için:
    *Ana Menüden sırasıyla, Sistem Ayarları - Güvenlik Ayarları - Multi-CAS - Açık / Kapalı ...
    AÇIK konumunda, şifreli kanallar otomotik olarak açılacaktır, şifreli kanallara erişimi kesmek için KAPALI seçeneğini aktif hale getiriniz.
    *Key_Edit menüsü için ise 8282'yi tuşlayıp, güncel şifreleri doğru provider'lara girmek suretiyle şifreli kanalları açabilirsiniz.
    BISS algoritmalı NBA TV'yi açmak için ise, patch modunu aktif hale getirdikten sonra, bu iki kanal üzerinde full screen'de 8280 numarasını tuşlayınız. Karşınıza çıkan key menüsünde aktif şifreyi seçip kaydettikten sonra kanallar hemen açılacaktır.
    SPICE PLATINUM
    DSR 8000 ALL CAS modelinde SPICE PLATINUM kanalını açmak için yapmanız gerekenler:
    1. Spice Platinum kanalını açınız.
    2. Kanal üzerinde 8282 tuşlayınız, key_edit sayfası açılacaktır.
    3. Key_edit sayfasında iken kumandadan mavi tuşa basınız.
    4. Çıkan listeden, Viaccess 007C00 veya Viaccess 015000'ten birini seçiniz.
    (Her iki şifrede zaman zaman değişmektedir, eğer bir sorunla karşılaşırsanız diğer aktif olanını seçmeyi deneyin.)
    İyi seyirler...

Benjamin DSR 8000 ALL CAS 23.03.2006 Yazılımı 1nolu mesaja eklenmiştir,bilginize.

Yorum yap

ramon Nickli Üyeden Alıntı
      Benjamin DSR 8000 ALL CAS 23.03.2006 Yazılımı 1nolu mesaja eklenmiştir,bilginize.
      Merhaba,

184p yazılımı yüklü. polsat çözülüyor ama multivision ve TPS çözülmüyor. AES keyi günlük giriyorum. Açmıyor. Haftasonu açıyordu. Şimdi açmıyor. Yeni yazlım mı gerekiyor yoksa ben de mi sorun var.

Yorum yap

arkadaşım sen doğru şekilde girdigine eminmisin

Yorum yap

şifreyi girmek istiyorum

Yorum yap

olimpia

ramon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Yorum yap

benjamin dsr 8000 soft cam loader arıyorum bulamadım

Yorum yap

ellerine saglık

Yorum yap

benjamin dsr-8000 yazılım arıyorum acillll!!!!!

Yorum yap

selam dostlar yardımcı ulun lınk yok

Yorum yap

arkadaşlar atv yi 1,84 yazılımı çözüyor fakat en üstteki yazılım inmiyor farklı bir site çıkıyor yardımcı olursanız sevinirim acilll 1,84 yazılma ihtiyaç var elinde 1,84 yazılım olan varsa lütfen yardım etsin

Yorum yap

dsr 8000

arkadaşlar atv çözmüyor dsr 8000 1,84 yazılım çözüyor elinde olan vasa yardımcı olursa sevinirim

Yorum yap

kanal 1 icin olan yazilimi sanirim atv icinde olur... deneyiniz...

Deneme imkanim yok... deneyin ve sonucu yaziniz lutfen...

*Ana Menüden sırasıyla, Sistem Ayarları - Güvenlik Ayarları - Multi-CAS - Açık / Kapalı ...

AÇIK konumunda, şifreli kanallar otomotik olarak açılacaktır, şifreli kanallara erişimi kesmek için KAPALI seçeneğini aktif hale getiriniz.

****_Edit menüsü için ise 8282'yi tuşlayıp, güncel şifreleri doğru provider'lara girmek suretiyle şifreli kanalları açabilirsiniz.

BISS algoritmalı NBA TV'yi açmak için ise, patch modunu aktif hale getirdikten sonra, bu iki kanal üzerinde full screen'de 8280 numarasını tuşlayınız.
                          Karşınıza çıkan *** menüsünde aktif şifreyi seçip (1 kalanı 000000 sonun kadar ) kaydettikten sonra kanallar hemen açılacaktır.
                          -= MARMARA UYDU TEKNOLOJiLERi MERKEZi =-

I LOVE THIS FORUM

SüperTeklif'e üye ol, sen de kazan!

KAHRAMANLAR buraya tikla...

Yorum yap

patch modunu aktif hale getirmek nasıl oluyor arkadaşım anlatırmısın biraz .........

Yorum yap

benjamin 8000 . 1,94 yazılım yüklü atv ok.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X