• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

En iyi yazılım hangisi

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• En iyi yazılım hangisi

Merhaba arkadaşlar.

Ben yeni bir DOBRATECH aldım ve şu anda
    B04.21 R4.03 K4.01 var.
    yani baya eski

Bugüne kadar çıkan yazılımların hangisi daha iyi , hangisini tavsiye edersiniz.

Teşekkürler

panzer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar.

Ben yeni bir DOBRATECH aldım ve şu anda
    B04.21 R4.03 K4.01 var.
    yani baya eski

Bugüne kadar çıkan yazılımların hangisi daha iyi , hangisini tavsiye edersiniz.

Teşekkürler
    Bu yazılımı kullanabilirsiniz...
    Computer High Engineer
    Next YE-2000 Dobratech / D-SMART HD / Next 2000 HD / Dreambox DM 500 - 800 HD / 2000 X CI PLUS / Next 2000 Super DPCIS - 2.20mt Hareketli - 1.70mt Hareketli - 5 Ayrı 90-120 Lik / 2 X Wave Frontier T90 / Dragon 3.02 / Dragon 4.01 / Joker /Zeta/Xcam Angel ve Orion/ Matrix / Magic ve diğer Kart ve Moduller
    Türk insanı para gibidir . İçine ışık tut , Atatürk yoksa sahtedir.
    Bilinçsizce söz söylemektense otur , oku, düşün, anla, kavra öyle gel..

Yorum yap

hayirli ugurlu olsun kardesim cok guzel makina umarim ilerde cikacak yazilimlarlada daha guzel olacak
      Next Machina 3D (1080p Full HD) Black

Yorum yap

Bu yazilimda ccam iyi problemsiz calisiyormu

Yorum yap

Çalışıyor bir problem yok..
          Computer High Engineer
          Next YE-2000 Dobratech / D-SMART HD / Next 2000 HD / Dreambox DM 500 - 800 HD / 2000 X CI PLUS / Next 2000 Super DPCIS - 2.20mt Hareketli - 1.70mt Hareketli - 5 Ayrı 90-120 Lik / 2 X Wave Frontier T90 / Dragon 3.02 / Dragon 4.01 / Joker /Zeta/Xcam Angel ve Orion/ Matrix / Magic ve diğer Kart ve Moduller
          Türk insanı para gibidir . İçine ışık tut , Atatürk yoksa sahtedir.
          Bilinçsizce söz söylemektense otur , oku, düşün, anla, kavra öyle gel..

Yorum yap

Arkadaslar baskalari bu sitede en iyi yazilimin b04 34 oldugunu yaziyor , lutven yardim edin hangisi daha iyi ?
            cihazi falan bozmak veya kilitlemek istemiyorum cunku ben yurt disinya yasiyorum ,yani
            bersey oldugunda servise falan goturemen.

Yorum yap

panzer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              Arkadaslar baskalari bu sitede en iyi yazilimin b04 34 oldugunu yaziyor , lutven yardim edin hangisi daha iyi ?
              cihazi falan bozmak veya kilitlemek istemiyorum cunku ben yurt disinya yasiyorum ,yani
              bersey oldugunda servise falan goturemen.
              kardeş b04 34 makinanın yazılımı değil.boot dosyasıdır.dobratech bölümünde yazılım arşivi diye bir bölüm var oraya bak.yazılımların açıklamaları da var.hangisi işini görecekse onu yükle kullan.kolay gelsin

Yorum yap

Hazırlanıyor...
              X