• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

bs 650 ss fta

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• bs 650 ss fta

bs 650 ss fta cihazın yazılımı varmı yoksada ne zaman cçıkacak bilgisi olan varmı ? herkese iii çalışmalar

Maalesef bu cihaz için orijinal yazılımı dışında yazılım yok.
    Yenisi için de çalışma yok

Yorum yap

tşk

Yorum yap

650 Fta cihazların orjinal yazılımını nereden bulabilirim. Cihaz da bazı sorunlar var yazılımı kaynaklı olduğunu düşünüyorum.

Kilitlenme
        bazı kanalları göstermeme

Yorum yap

biraz zor

haksen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          650 Fta cihazların orjinal yazılımını nereden bulabilirim. Cihaz da bazı sorunlar var yazılımı kaynaklı olduğunu düşünüyorum.

Kilitlenme
          bazı kanalları göstermeme
          kardeş senin sorunun bence yazılım kaynaklı olmayabilir.Olsa bile Arçelik&Bekonun kurtarma yazılımını bulman lazım ki oda çokzor ben 1 yıldır bs 510dcı kurtarma yazılımı arıyorum ve hala bulamadım.sen orjinal yazılımı bulsan bile flashı silmen gerek kurtarma yazılımını nereden bulacaksın.Valla şimdiden kolay gelsin bence sen onu beko servisine devret.onlara yazılım gönderiliyor.
          Uğraşırsan yapmaya kolay gelsin...

Yorum yap

http://rapidshare.com/files/26053010...stesi.ROM.html kanal listesi

Yorum yap

http://rapidshare.com/files/260533805/LDER.zip.html bu yüklemem programı

http://rapidshare.com/files/260534180/YAZILIM.zip.html buda yazılım

Yorum yap

arkadaşlar bu cihazın emusu varmı? varsa emuya nerden nasıl girilir
                LEBEN ?

Yorum yap

aliharbiye Nickli Üyeden Alıntı
                  arkadaşlar bu cihazın emusu varmı? varsa emuya nerden nasıl girilir
                  dostum goldmaster bolümünde birbirine uyan cihaz yazılımları var oraya bakınız
                  next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

650 cıhazlarda malesef emu yok sadece 500dcı cıhazlar goldmaster a donusturulebılıyor

Yorum yap

arçelik beko 650 ss fta cihazlara emu ya ulaşmak için MENU SARI MAVİ TUŞALARA basmanız yeterli

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                      X