• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Videolarımızı Convert Edip Super Plusta Usbden İzlemek İçin Resimli Anlatım

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• kardeş rapidshare error veriyor link kırıkmı acaba?

Yorum yap

• hayır link çalışıyor bilginize....

Yorum yap

• link kırık....

Yorum yap

• Ben apexle denedim sonra diğer programla tsye çevirecektim ama apexle çevirdiğim dosya sessiz.Normal dosyayı çevirmedim ben ama. İpod için alt yazı gömüp mp4 yaptığım dosyayı mpege çevirttirdim. SOrun burdan mı kaynaklanıyor acaba?Normal film dosyasını çevirip alt yazıyı bazı uydu kanallarında kumandadan yaptığımız gibi açabiliyomuyuz acaba?
          Birde şu allok video convert çok hızlı ama register olmayınca dosyanın yarısını çeviriyor Birisi bana keyini atabilir mi acaba?

Yorum yap

• keyini atarda buradan atamaz forum kurallarını okuyun
            isteyen msn den veya başka bir şekilde atabilir ama burda olmaz illegal paylaşım yasak...

Yorum yap

• Error
              The file could not be found. Please check the download link. bu hatayı veriyor link???

Yorum yap

• hasan197728 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                Error
                The file could not be found. Please check the download link. bu hatayı veriyor link???
                kırık olan rapidshare linkini kaldırıp orjinal sitesindeki linki ekledim şimdi indirebilirsiniz
                program trialdir full sürüm için satın almanız gerekiyor veya bi yerlerden keyini bulun ama burada paylaşmak yasak

Yorum yap

• Ben bu denilenleri yaptım ts dosyası olarak flah belleğime attım ve 2000 ye cis cihazıma taktım filmi açmaya çalışıyorum cihaz kapanıyor açılıyor bir ara play veriyor sonra gidiyor bir yerde yalnışlıkmı yaptım acaba ama dosya uzantısı denildiği gibi ts yardımcı olursanız sevinirim..

Yorum yap

• gece sabaha kadar bu iş için uğraştım ama gene olmadı

Yorum yap

• çok tşk.

Yorum yap

• gokhan704 Nickli Üyeden Alıntı
                        Ben bu denilenleri yaptım ts dosyası olarak flah belleğime attım ve 2000 ye cis cihazıma taktım filmi açmaya çalışıyorum cihaz kapanıyor açılıyor bir ara play veriyor sonra gidiyor bir yerde yalnışlıkmı yaptım acaba ama dosya uzantısı denildiği gibi ts yardımcı olursanız sevinirim..
                        arkadaşım videoları (ts) yapmak için XviD4PSP 5.0 programını kullan ayarlarıda çok kolay ve ücretsiz.Hiç sorun yaşamazsın.

Yorum yap

• ya vlc playeri cihaza yüklememe gerek varmı benim cihaz açmıyorr vidyoları..??

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                          X