• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

TPS,ABSat Konuları İle İlgili Görüşler Ve Sorunlar (Lütfen Yeni Konu Açmayınız)

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• tps sorunu nasil cozulecek?
    yesil tusa basinca cihaz kapanip tekrar kendiliğinden aciliyor..
    bu bir arizamidir yoksa gecici bir durummudur?
    sorunun cozulmesi icin ne yapmaliyim?
    bu konu ile ilgili ayrintili bir bilgiye ihtiyacim var..
    vereceginiz bilgiler icin tesekkur ederim.

Yorum yap

• mahuya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      tps sorunu nasil cozulecek?
      yesil tusa basinca cihaz kapanip tekrar kendiliğinden aciliyor..
      bu bir arizamidir yoksa gecici bir durummudur?
      sorunun cozulmesi icin ne yapmaliyim?
      bu konu ile ilgili ayrintili bir bilgiye ihtiyacim var..
      vereceginiz bilgiler icin tesekkur ederim.
      Arkadaşım TPS auto cihazınızdaki yazılım eski olduğundan dolayı makinanızı resetliyor..Makinanızın modeli eğer super plus usb li seri ise yeni yazılımlar verildi.Eğer diğer seriler ise önümüzdeki hafta içini bekleyiniz.Üstadlar verebilirler...

Yorum yap

• arkadaşlar başka forumlara da bakıyorum. Konuya hakim arkadaşların next cizahlara eski modellerine yazılım hazırlamakta isteksiz olduğunu belirtiyorlar. Ben de bu kanıya vardım. Çünkü arkadaşlar daaha önceki mesajlarda test edildiğini yazıyorladı. Test bitmedi her halde. Ama yeni tip makinalara ne hikmetse hemen yazılım verdiler. Demek ki nextten vazgeçeceğiz demek ki. Bundan önce verdikleri yazılımları için teşekkür edip next defterini kapatalım.

Yorum yap

• Arkadaşım her cihazım altyapısı farklı bunu üstadlar açıkladı...Verilen yazılımlarda test yazılımlarıdır.Önümüzdeki hafta yazılımların verilebileceğini ilettiler.Ama ne yazıkki bu forumda ilk mesajınız next defterini kapatalım demişsiniz.Kişisel düşüncenizdir ama bunu ilk mesajda belirtmenizde ilginç...

Yorum yap

• Abicim ilk veya so mesaj fark eder mi?. İlla mesaj mı yazmak gerekiyor. Mesea teşekkür mesaj mı oluyor. Tam hatırlamıyorum ama bazı cihazlar 2 günde yazılım verdi. Biz bir haftayı geçti. Bilmem anlatabiliyor muyum

Yorum yap

• Şimdi şunu söyleyim.Bu test yazılımları verilenler....Bu insanlar acele ettikleri için veriliyor...Next tps yazılımı verdikten sonra yazılımlar sorunsuz olarak uzun süre seyredildi ve diğer marka cihazlara defalarca yazılım verilmek zorunda kalındı.Bizler bu tip şeyler yazarak iyi değil kötü yaparız.Ayrıca forumu iyice araştırmış olsaydınız @Mach1 üstad bu konuda gerekli açıklama da bulunmuştu.Eğer yazılım verilmeyecek olursa bunu açıklarım demişti..Lütfen daha sakin ve akılıca düşünmek lazım...Saygılar...

Yorum yap

• yeto Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                Abicim ilk veya so mesaj fark eder mi?. İlla mesaj mı yazmak gerekiyor. Mesea teşekkür mesaj mı oluyor. Tam hatırlamıyorum ama bazı cihazlar 2 günde yazılım verdi. Biz bir haftayı geçti. Bilmem anlatabiliyor muyum
                arkadasla aynı fıkırdeyım sunny e neden cıkmıyor hala dıger markalara bıle cıktı hergun forumlara yenı yazılım gelmıs hayalıyle gırıyorum sonuc=hayal kırıklıgı

Yorum yap

• Ben yeni yazılım geleceğini düşünüyorum. Üstadlar buna çare bulurlar...

Yorum yap

• sayın akadaşlar tps oto olmayan cihazlarda şu an tps paketlerinden bazıları normal k.e.y lerle açık bilginize
                    BU VATAN HEPİMİZİNDİR VE HEP BÖYLE KALACAKTIR

EĞER İNSANIM DİYORSAN ÖNCE SEVMEYİ ÖĞRENİN
                    ÇÜNKÜ SEVGİ ANAHTARI TÜM KÖTÜLÜK KAPILARINI KAPATIR İYİLİK KAPILARINI AÇAR

Yorum yap

• uyducubaba Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      sayın akadaşlar tps oto olmayan cihazlarda şu an tps paketlerinden bazıları normal k.e.y lerle açık bilginize
                      Ab-Sat Paketi: XXL, Chasse&Peche, Escales, Ab Moteurs, Motors TV,

Tps Paketi: Ushuaia TV, Planete Thalassa, Private Spice.

Yorum yap

• Herkese Merhaba;
                        İkinci kez yazıyorum.
                        TPS auto yokken Sbcl+Wsp Tool ile seyrediyorduk. Şu anda yine yapabiliyormuyuz? *** dosyası (Güncel Tps Sbcl Dosyaları) 9. ayda kalmış Yardımcı olabilirmisiniz?
                        İlgi ve Bilgi için teşekkürler

Yorum yap

• Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          Ab-Sat Paketi: XXL, Chasse&Peche, Escales, Ab Moteurs, Motors TV,

Tps Paketi: Ushuaia TV, Planete Thalassa, Private Spice.
                          TPS paketindeki 3 TP'deki kanallar açık, 10.911, 10.834 (Bu TP'deki kanalların birkaçı kapalı, gerisi açık) ve 10873

Yorum yap

• arkadaşlar merhaba. next 2000 plus kullanıyorum. ben yazdan beri tps yükletmedim. geçen hafta anteni astra'dan hotbird'e çevirdim. cihazın güncellenmesi için yeşil tuşa bastım. tv. nin ekranı mosmor oldu ve cihazda play yazısı çıktı ve cihaz kilitlendi. daha sonra aynı şekilde denedim ama her seferinde cihaz devre dışı kaldı ve play yazısı çıktı.sizden ricam tps outo yükletmeden (tps kanallarını izlemek istemiyorum) bbc prime, mtv, vh1 ve cnn izlemek istiyorum, buna ait yazılımı nasıl bulacağım. tps auto yükletmeyen arkadaşlar bu kanalları kesilmeden izleyebiliyor. ben de tps her gittiğinde sorun yaşamak istemiyorum. ilginize teşekkür ederim.

Yorum yap

• Bilgiç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              TPS paketindeki 3 TP'deki kanallar açık, 10.911, 10.834 (Bu TP'deki kanalların birkaçı kapalı, gerisi açık) ve 10873
                              Akşam saatlerinde hepsi gitti. Artık AB Sat dışındakiler açılmıyor.

Yorum yap

• İyi akşamlar;
                                "Latest Tps Files All Format" topici altında "Sbcl+Wsp Tool'un" kullandığı dosyalar var galiba yardımcı olursanız sevinirim. Bir el atarsanız USB'siz seride TPS seyredebilir
                                İlgi ve Bilgi için teşekkürler

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X