• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Pvr yeni yazılım hakkında

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• qommagene Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Özür usb hdd ye kayit anladim ancak fast forward ve rewind anlamadim...Lütfen bilgilendirirmisiniz...
    Kayıt ettiğiniz görüntüyü ileri ve geri götürüp istediğiniz yerden oynatabileceksiniz....

Yorum yap

• şimdi anlaşildı arkadaş
      Sana yapılmasını istemediğini başkasına yapma

Yorum yap

• mach1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Yanlış çalışıyor derken bende cıs var şu an kullandığım sorun yok sonr yazılımda ön tuşlarda
        Hocam cihazın ön panelindeki yön tuşlarından;yukarı ok sesi kısıyor,aşağı ok sesi açıyor,sol tuş kanalı azaltıyor,sağ tuş kanalı yükseltiyor.Ayrıca menu tuşu ok,exıt tuşuda menüye giriyor.Daha önce kumandadaki tuşların aynı görevleri yapıyorlardı.Anlatım biraz karışık oldu galiba ama kusura bakmayın..:ters: (hocam birde benim cihazdaki yazılım,hatalar var denilip geri çekilen yazılım onunla alakası olabilir mi?) İyi çalışmalar..

Yorum yap

• vectra_gt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Hocam cihazın ön panelindeki yön tuşlarından;yukarı ok sesi kısıyor,aşağı ok sesi açıyor,sol tuş kanalı azaltıyor,sağ tuş kanalı yükseltiyor.Ayrıca menu tuşu ok,exıt tuşuda menüye giriyor.Daha önce kumandadaki tuşların aynı görevleri yapıyorlardı.Anlatım biraz karışık oldu galiba ama kusura bakmayın..:ters: (hocam birde benim cihazdaki yazılım,hatalar var denilip geri çekilen yazılım onunla alakası olabilir mi?) İyi çalışmalar..
          @mach1 hoca "benim makinada öyle bir sorun yok" derken geri çekilmiş yazılımın hesabını yapmayın demek istiyor yani o yazılımı kullanmayın sorun kalmaz...Saygılar....

Yorum yap

• @mach1

ilk yazilimi yukleyip reset attim daha sonra yeniden son yazilimi yukledim sorun duzeldi......simdilik ...

ayrica son yazilimi 4gozle bekliyoruz....emeklerine tesekkur ederiz...

Yorum yap

• vectra_gt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              sorun sizin kullandığınız yani 2000 cx ile ilgili değil
              2000 cıs super plus ile ilgili ön panel tuşları mach1
              hoca onu söylemek istiyor saygılar
              Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
              Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

• Yardım için teşekkürler..

Yorum yap

• bendede 114.65 yazılımı yüklü ama sorun yok.

Yorum yap

• sorun kaldırılan yazılımda bendeki super cıs da ki tuşlarda aynı problem oluyor. yani doktor yazılım sorunlu geri çekiyoruz dediğinde,olayı nds kart desteğine bağlayıp ortalığı karıştıranlara duyurulur..
                    Sic Dis Pactum Parabellum

Yorum yap

• Hocam valla bende sayın ahaldaba arkadaşın belirtiiği gibi bu usb hdd ileride uyumlu hale getirilebilmesini (eğer mümkünse) rica edeceğim.Çünkü bende sizin receviveri mükkemmel bir cihaza çevirdiğinizden sonra gidip 2,5'' usb hdd aldım ama malesef cihazda bir türlü çalıştıramadım.(2.5'' smart disk sport modeli)eğer olabilirse çok mutlu olurum.Çalışmalarınız için şimdiden teşekkürler..

Yorum yap

• ayhanelektronik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        bendede 114.65 yazılımı yüklü ama sorun yok.
                        bendede 114.65 yüklü hiç bir sorun yok haklısın arkadaşım.

Yorum yap

• reis1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          sorun kaldırılan yazılımda bendeki super cıs da ki tuşlarda aynı problem oluyor. yani doktor yazılım sorunlu geri çekiyoruz dediğinde,olayı nds kart desteğine bağlayıp ortalığı karıştıranlara duyurulur..
                          ++++destek hocam

Al benden de o kadar....
                          Mach1 hocama Ve Doktor'a çalışmalrında başarılar.
                          .....Saygı ve Selmalar....
                          HER ŞEYİN BİR YERİ VARDIR, HER ŞEY YERİNDE OLMALIDIR.

Yorum yap

• mach1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            Bayram sonrası diye söylenmişti doktor şu an korede pvr yazılımları çoktan bitti gelince haberi vereceğiz
                            mach hocam bizim bu süper plusların yazılımını koreli arkadaşlarmı editliyor?bizim bu makinalar ne tabanlı?
                            technomate diye duydum doğrumu ve serisi nedir acaba bizi bilgilendirirmisiniz aziz üstadım

not:ne olur beni banlamayın mesajımı silmeyin ceap alabilirsem sevinirimdunkes:

Yorum yap

• Doktor hocanın dönmesini sabırsızlıkla bekliyoruz
                              :tr: :manga:
                              Başkalarını bilen kimse bilgili,
                              Kendini bilen kimse akıllıdır.:dedeeee:

Yorum yap

• Vallahi şimdiye kadar her arkadaşa biraz daha sabredin dedim ama iki gündür ben uyuyamıyorum açıkçası...........

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X