• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

keneye yardım

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• keneye yardım

arkadaşlar kusura bakmayın konularımızla bir ilgisi yok ama ben bu kene isminden kurtulmak istiyorum malum son günlerde yaşanan kene saldırıları flan sıktı beni bu ismi ve birde resim eklemek istiyorum bunu nasıl yaparız tarif ederseniz memnun olurum saygılar.:toplu:
    NEXT2000SÜPERPULAS(USB)DİGİTÜRK,D-SMART,EMP8İN1DİSEGC.) TÜRKSAT,HORBORT,ASTRA19,EUTELSAT3,SİRUS,TOHOR,NİLS AT

KENE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar kusura bakmayın konularımızla bir ilgisi yok ama ben bu kene isminden kurtulmak istiyorum malum son günlerde yaşanan kene saldırıları flan sıktı beni bu ismi ve birde resim eklemek istiyorum bunu nasıl yaparız tarif ederseniz memnun olurum saygılar.:toplu:
    ismi yanılmıyorsam hocalarımız üstatlar değiştiriyor resim ekleme olayı formun en altında deneme bölümünde

Yorum yap

onuryekebas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      slm kene isimini pire olarak değiştir
      sayın arkadaşım foruma dün girmişsin bu gün diğer forum arkadaşınla dalga geçiyorsun burası bilgi paylaşım platformu dalga geçme yeri değil varsa paylaşacağın bilgi yazarsın herkes sana teşekkür eder lütfen bundan sonraki yazılarında daha dikkatli ol yoksa banlanırsın benden sana dost tavsiyesi
      BU VATAN HEPİMİZİNDİR VE HEP BÖYLE KALACAKTIR

EĞER İNSANIM DİYORSAN ÖNCE SEVMEYİ ÖĞRENİN
      ÇÜNKÜ SEVGİ ANAHTARI TÜM KÖTÜLÜK KAPILARINI KAPATIR İYİLİK KAPILARINI AÇAR

Yorum yap

ismini bir kendini bilmez dalga geçti diye sakın deyiştirme arkadaşım
        AYBERK ELEKTRONİK

Yorum yap

hakkatten arkadaş biraz ileri gitmişsin bu konu üzerinden çok zaman geçti varsa bir fikrin söylersin yoksada susman gerekir burası yolunu kaybetmişlerin yeri değil ustalarıma beni savundukları için ayrıca teşekkür ederim saygılar
          NEXT2000SÜPERPULAS(USB)DİGİTÜRK,D-SMART,EMP8İN1DİSEGC.) TÜRKSAT,HORBORT,ASTRA19,EUTELSAT3,SİRUS,TOHOR,NİLS AT

Yorum yap

tasarım hocam değiştir şu arkadaşın adını koymuş beğenmemiş valla
            MACH1 HOCAM SAĞOLSUN

Yorum yap

kenan_citak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              tasarım hocam değiştir şu arkadaşın adını koymuş beğenmemiş valla
              Bizlerde bununla ilgili yetki yok. Organik yapabilir ancak.

Yorum yap

organiğin gözünden kacmış olabilir şimdiye kadar değişirdi keşke pm atsaymış ona..

Yorum yap

KENE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  arkadaşım organik ustaya özel pm at.normalde isim değiştirilmiyor ama hocanın insiyatifine kalmış.sanırım değiştirir.bi dene istersen.saygılar.
                  --------Eller bene beg diyormuş nedim,
                  ben senin bene bir ola deyişini istirem.
                  ---------

Yorum yap

hangi ismi kullanacağınıda belirten bi mail adarsan sorun çözümlenir sanırım...
                    :::::::::ATAM İZİNDEYİZ BİZ DE FENERBAHÇELİYİZ:::::::::

Yorum yap

Bence iyi usta degistirme.Boyle devam et.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                      X