• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

next 8000 x cam açılırken şifreistiyor.

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• next 8000 x cam açılırken şifreistiyor.

arkadaslar amcam teletexse bakmıs. sonra tekrar teleteksi acmıs bu sefersadece ust ve alttaki satır cıkıp cihaz<kapanmıs tekrar acıldıgında şifre istiyor ve kumanda dan hiçbir tus kullanılmıyor. yaklasık 10 sn sonra kapanıp tekrar acılıyor. 070208 tarifli yazılımı attım ama yine aynı neyapmam gerekiyor. acil yardım ederseniz sevinirim.

kardes makinaya yeni settings yükle düzelir

Yorum yap

slm

:sagol: slm arkadasım 4132 yazıp sıfreyı makınayı reset at yenıden yukle kanalları duzelır yada son yazılımı yukle sorun ortadan kalkar

Yorum yap

sulo_kurt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        :sagol: slm arkadasım 4132 yazıp sıfreyı makınayı reset at yenıden yukle kanalları duzelır yada son yazılımı yukle sorun ortadan kalkar
        Kumanda çalışmazken nasıl 4132 yazabilsin. :ehehe:

Yorum yap

Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Kumanda çalışmazken nasıl 4132 yazabilsin. :ehehe:
          arkadaslar halletim. ilk önce YE 8000 X CAM EMU_20030603 yukledim sonrada YE-8000XCAM_280608 yukledim oldu cihaz acıldı. kanal tarttım kanallarda çıktı sorun yok. ilginize teşekkler

Yorum yap

Geçmiş olsun. İyi seyirler.

Konu kapatılmıştır.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
            X