• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

WeTekPlay2 WeOS v1.4 by OTA Güncelleme

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

ip tv üzerinden nasıl yapıyoruz. bouquet manegent ordan mı yine?yoksa başka?
    Tşk

Yorum yap

yesilyolx21 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      ip tv üzerinden nasıl yapıyoruz. bouquet manegent ordan mı yine?yoksa başka?
      Tşk
      Ok tuşunun hemen solundaki tusa basıp iptv seciyoruz..

Yorum yap

Ben de aksine ip tv buketinden izliyormuşum. m3u listesini yeni gördüm.
        Ama denedim, ikisinde de sorun var. Bazı kanallarda THİS STREAM HAS STOPPED hatası alıyorum. Özkaradağ Ustamdan ses yok bir el atsa..

Yorum yap

Ozkaradag dostumun eline cihaz bir geçse anasını bile ağlatır ama ne yazıkki cihazı bekliyorlar..

Yorum yap

yesilyolx21 Nickli Üyeden Alıntı
            Ben de aksine ip tv buketinden izliyormuşum. m3u listesini yeni gördüm.
            Ama denedim, ikisinde de sorun var. Bazı kanallarda THİS STREAM HAS STOPPED hatası alıyorum. Özkaradağ Ustamdan ses yok bir el atsa..
            Tabii olmaz, cihazsız bir yere kadar dostum.

Asbest dostumuza yatıp kalkıp dua edin.

Sevgiler...

Yorum yap

İnşallah kısa zamanda cihazlarınız gelir artık. Takip ediyorum çoğu arkadaşın sabırı kalmadı, kimi de umudunu kesti.
              Evet Asbest arkadaşa teşekkür ediyorum Faydalı bilgi ve ilgisi için..

Siz wetek playi beklerken, geldiği gündendir çekiyorum ben
              Bir türlü oturtamadım yada oturtmak istemiyorum ben
              Sürekli uğraşıyorum yok Libre yok Tvheadend yok weos yok bilmem ne...

Son sorun da ip tv 1-2 dakikada duruyor biliyorsunuz şimdi de bununla uğraşıyorum hadi bakalım

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum yap

ayni problem benim wp2 cihazida yapiyor 1 -2 dakika oynuyor( THİS STREAM HAS STOPPED) gelip kannal gidiyor ozkaradag daha iyi bilir ama bu buffiring yapmiyor
                simdilik perfecht player ile bakiyorum cok guzel oynuyor webtv olana kadar

Yorum yap

ziya1969 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  ayni problem benim wp2 cihazida yapiyor 1 -2 dakika oynuyor( THİS STREAM HAS STOPPED) gelip kannal gidiyor ozkaradag daha iyi bilir ama bu buffiring yapmiyor
                  Kanal taşıma silme falan varmı weos 1.4 te?

Yorum yap

silme var tasima daha yok onu dreamboxEdit ile liste yapip usb ile wp2 yukluyorum

Yorum yap

Iptv ler nasıl çalışıyor iyimi ?

Yorum yap

IptvSolutions Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        Iptv ler nasıl çalışıyor iyimi ?
                        webtv de uydu kannallari ve iptv bir arada iptv bolumune iptv m3u listesi denidim 1 ile 2 daki arasindan oynuyor yayin gidiyor yayin gidince kanal degistirince geliyor ama ayni sekilde 1 ile 2dakida sonra ayni porblem webtv uzerinden wp2 eksikler var ilerde yeni yazilimlar cikar sa duzelir insallah (Andriod bolumunde sorunsuz caliyor simdilik iptv ler )

Yorum yap

Bilgi için teşekkürler.
                          Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                          http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                          www.nextyazilim.com

Yorum yap

ziya1969 Nickli Üyeden Alıntı
                            webtv de uydu kannallari ve iptv bir arada iptv bolumune iptv m3u listesi denidim 1 ile 2 daki arasindan oynuyor yayin gidiyor yayin gidince kanal degistirince geliyor ama ayni sekilde 1 ile 2dakida sonra ayni porblem webtv uzerinden wp2 eksikler var ilerde yeni yazilimlar cikar sa duzelir insallah (Andriod bolumunde sorunsuz caliyor simdilik iptv ler )

Şu sorunu çözecek yok mu arkadaş ? [emoji30]

Yorum yap

ziya1969 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Perfect playeri indirdim. Ama usb deki m3u dosya mı görmüyor? Bir şey mi atlıyorum?

Yorum yap

yesilyolx21 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                Perfect playeri indirdim. Ama usb deki m3u dosya mı görmüyor? Bir şey mi atlıyorum?

Usb içeriğini görüyor ama m3u dosyasını görmüyor..

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X