• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

pozisyonerli çanak kurulumu yardım

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

senin daizek motor merkezini kaybetmiş ondan önce merkez ayarlıyacan sonra uyduları tarıyacan
    next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

muratbab Nickli Üyeden Alıntı
      Yaw arkadaşlar benim kafamın almadıgı şey benim çanak hispasata dönmüyor ne yaptımsaolmadı motoru birazgeri çektim yineolmadı yer gaziantep tepe uydum 36 (E) sesat Çanak 150 cm 22 (W)dereceye kadar dönüyor ve sonuna geliyor nası ayarlıcaz bunu sizce sorun nerde
      motoru en uca kadar çek ve sabitle hala hispaya ulaşamıyorsan motorun içinden limit ayarını biraz daha genişlet anlamıyorsan bir motor kurulumu ustasına ayarlattır.
      NOT:anlattıklarım kollu motorsa geçerlidir diseqc motordan anlamam
      BU VATAN HEPİMİZİNDİR VE HEP BÖYLE KALACAKTIR

EĞER İNSANIM DİYORSAN ÖNCE SEVMEYİ ÖĞRENİN
      ÇÜNKÜ SEVGİ ANAHTARI TÜM KÖTÜLÜK KAPILARINI KAPATIR İYİLİK KAPILARINI AÇAR

Yorum yap

benim izmirden tepe uydun ne acaba?
        NEXT 2000DPCIS SUPER PLUS USB
        NEXT 2000CIS SUPER PLUS USB
        D-SMART NEXT 9500 X CIS
        NEXT 2000 HD e-sata

Yorum yap

amon Nickli Üyeden Alıntı
          benim izmirden tepe uydun ne acaba?
          İzmir..........27:09 E38:25 N

Buna göre ayarını ya 26 derece doğu Badr uydusuna göre, ya da 28.2 derece doğu Eurobird uydusuna göre yapacaksın.

Yorum yap

Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            İzmir..........27:09 E38:25 N

Buna göre ayarını ya 26 derece doğu Badr uydusuna göre, ya da 28.2 derece doğu Eurobird uydusuna göre yapacaksın.
            teşekkürler usta yarın sabah erkenden bu işi bitireyim çok teşekkürler.
            D-SMART NEXT 9500 X CIS
            NEXT 2000 HD e-sata

Yorum yap

şansa bak buugn yağmur yağdı olmaz böyle şans :S
              D-SMART NEXT 9500 X CIS
              NEXT 2000 HD e-sata

Yorum yap

amon dostum bir daha sesin çıkmadı. kurulumu ne yaptın ?

Yorum yap

evet amon bende merak ettim birşeyler yaptınsa bizlerle paylaşmanı isterim

Yorum yap

yaptım hayırlı olsun arkadaşlar canavar gibi oldu hem dsieq motor hemdekollu ilgilendiğiniz için hepinize teşekkürler sonucu geç yazdığım için kusura bakmayın
                    D-SMART NEXT 9500 X CIS
                    NEXT 2000 HD e-sata

Yorum yap

amon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      yaptım hayırlı olsun arkadaşlar canavar gibi oldu hem dsieq motor hemdekollu ilgilendiğiniz için hepinize teşekkürler sonucu geç yazdığım için kusura bakmayın
                      ayrı ayrı 2 çanakmı kurdun iki değişik motordan bahsetiğine göre

Yorum yap

yan odaya dsieq diğer odayada kollu
                        D-SMART NEXT 9500 X CIS
                        NEXT 2000 HD e-sata

Yorum yap

amon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          yan odaya dsieq diğer odayada kollu
                          çokta iyi etmişsin gel keyfim gel artık hayırlı olsun

Yorum yap

arkadaşlar bendede kollu motorlu canak anten var.bazı kanallarda (sky türk haber türk)gibi kanallarda görüntü alamıyordum malesef ayar yapayım derken ben dahada bozdum.şimdi bir cok kanal cıkmıyor sinyal seviyesi cok düşük posizyonerli cihazımda tamir den daha gelmedi.acaba nasıl ayar yapabilirim bu clark kuşagını nasıl bulabilirim.bulundugum şehir kastamonu şimdiden teşekkürler.saygılarımla

Yorum yap

kerim73 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              arkadaşlar bendede kollu motorlu canak anten var.bazı kanallarda (sky türk haber türk)gibi kanallarda görüntü alamıyordum malesef ayar yapayım derken ben dahada bozdum.şimdi bir cok kanal cıkmıyor sinyal seviyesi cok düşük posizyonerli cihazımda tamir den daha gelmedi.acaba nasıl ayar yapabilirim bu clark kuşagını nasıl bulabilirim.bulundugum şehir kastamonu şimdiden teşekkürler.saygılarımla
                              Kastamonu......33:47 E41:22 N
                              Bulunduğun ilin enlem ve boylamı bu şekilde. Bu durumda siz anteni Eurobird 3 & Intelsat 802 33.0°E uydusunda 17683 H 17362 frekansından sinyal alacak şekilde ayarlarsanız Clark kuşağına oturur anten.

Kolay gelsin.

Yorum yap

arkadaşım bilgi için teşekkürler bu uydu türksat 1b ile eutelsat w4 arasında bir yerde oluyor herhalde.ayarı yaparken canaktan kolu cıkarmam gerekir sanırım.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X