• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

ses gitti 9000-cı

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• ses gitti 9000-cı

kardesler yatarken kolum uzaktan kumandaya deydı ses kapandı mtv de ertesı gun yıne oldu ve bu seferde atv nın sesı kapandı.uzaktan kuamandadan.faklı dıl seceneklerıne baktım duzelmedı sag sol steryo yaptım yıne duzelmedı bır tuz kombınasyonu var galıba bılıyorsanaız lutfen yardım edın 9000-cı

saygılarla...:help:

teac Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardesler yatarken kolum uzaktan kumandaya deydı ses kapandı mtv de ertesı gun yıne oldu ve bu seferde atv nın sesı kapandı.uzaktan kuamandadan.faklı dıl seceneklerıne baktım duzelmedı sag sol steryo yaptım yıne duzelmedı bır tuz kombınasyonu var galıba bılıyorsanaız lutfen yardım edın 9000-cı

kumandadan ses açma ve kapama tuşlara bastıgın zaman tv de ses barı görünüyormu görüüyorsa tv nin arkasına baglanan skart cablosuna bak
    Bu Günü Düşünürüm,Dün Geçti,Yarın varmı? Gençligime'de Güvenmem,Ölen Hep İhtiyarmı?

TAKO 2000 DEN FORUM DOSTLARINA SEVGİLER

Yorum yap

teac Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

ilginç bi durum bi çözumunu bulursan bende bilgilenmek isterim arkadaşım ...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
      X