• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

yardım!!!newcamd 2 çalışmıyor...

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

takdogan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bazen bağlantınızda sorun olmasa bile bu olabiliyor genellikle kullandığınız serverların yığılma yaşamasından olsada cihazı resetleme modemi resetlemeden sonra sorun çözülebiliyor.bazende bağlantınızın problemli olmasıda etkin olabiliyor.hattınızdakı parazitler yada sorunlar geçici olarak buna neden olabiliyor..
    takdoğan arkadaşım işten geldim biras önce newcamd2 çok güsel sağlıklı çalışıodu donma falan yoktu pc nin başına geçtim geri döndüm iptal yine newcamd DNS query fail yazmaya başladı diom yeni yazılımı yüklesemmi ama yazılımdan değil şaşırdım kaldım ve bu olay bir haftadır oluyor ondan önce walla hiçbi sorun yoktu ne diyeyim çözemedim

Yorum yap

ak_horus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      takdoğan arkadaşım işten geldim biras önce newcamd2 çok güsel sağlıklı çalışıodu donma falan yoktu pc nin başına geçtim geri döndüm iptal yine newcamd DNS query fail yazmaya başladı diom yeni yazılımı yüklesemmi ama yazılımdan değil şaşırdım kaldım ve bu olay bir haftadır oluyor ondan önce walla hiçbi sorun yoktu ne diyeyim çözemedim
      arkadaşım kullandığın kabloda kırılma yada ezilme varmı bi ona bakarmısın yada imkanın varsa başka bir kabloyla dene galiba senın kabloda bi tuhaflık olmalı....

Yorum yap

aklımdayken bir ara da kabloyu adsl'nın başka bir portuna takmayıda deneyebilirsin adım adım yaparak bulacağız sorunu

Yorum yap

[QUOTE=takdogan;290966]aklımdayken bir ara da kabloyu adsl'nın başka bir portuna takmayıda deneyebilirsin adım adım yaparak bulacağız sorunu [/QUOTE

takdoğan arkadaşım portları değiştirdim kabloyuda kontrol ettim şimdi newcamd2 ok ama newcamd1 yok ve newcamd1 ayarları url adresi falan kendiliğinden silinmiş yeniden ayarladım açmıo. dns olayı inşallah bidaha tekrar etmezde rahat ve huzurlu tv izlerim yardımlarını esirgemediğin için çok teşekkürler SAYGILAR

Yorum yap

[QUOTE=ak_horus;290978]
            aklımdayken bir ara da kabloyu adsl'nın başka bir portuna takmayıda deneyebilirsin adım adım yaparak bulacağız sorunu [/QUOTE

takdoğan arkadaşım portları değiştirdim kabloyuda kontrol ettim şimdi newcamd2 ok ama newcamd1 yok ve newcamd1 ayarları url adresi falan kendiliğinden silinmiş yeniden ayarladım açmıo. dns olayı inşallah bidaha tekrar etmezde rahat ve huzurlu tv izlerim yardımlarını esirgemediğin için çok teşekkürler SAYGILAR
            newcamd1'de sanırım zaten şu an yığılma var yanı ondan kopu kopuk yayın alman doğal olabilir. onemli olan newcamd2'de kesilme olmasın o olmuyorsa sorun hallolmuş demektir...

Yorum yap

newcamd adresini yanlış bir harf yapmış olmayasın şu an newcamd1 açık

Yorum yap

salim1965 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                newcamd adresini yanlış bir harf yapmış olmayasın şu an newcamd1 açık
                ben hemen kontrol yapamadığım için oyle yazdım ama salim1965 kontrol yapmış o zmana yazdıklarında harf hatası varmı diye kontrol etsen iyi olur....

Yorum yap

bu arada dikkatimi çekti bu saattemı işten geliyorsunuz ??? !!!!!!

Yorum yap

newcamd1 adres: next.mt2.cx ve belesciyiz.mt2.cx

Yorum yap

toprak yardıma teşekkurler ..arkadaşın işine yarayacaktır.

Yorum yap

arkadaşlar şuan newcamd1 ve 2 açık yardımlarınız için teşekkürler sanırım newcamd ler arası geçiş yaparken cihazı arka düğmeden aç-kapa yapmak gerekiyor yoksa ya donuyor yada açmıyor ama aklım hala şu dns olayında zaten bir haftadır mersinde türk telekomun bir portu çökmüş dedikodusu vardı ondan kaynaklanıo olabilir kolay gelsin arkadaşlar size

Yorum yap

arkadaşlar şuan newcamd1 ve 2 açık yardımlarınız için teşekkürler sanırım newcamd ler arası geçiş yaparken cihazı arka düğmeden aç-kapa yapmak gerekiyor yoksa ya donuyor yada açmıyor ama aklım hala şu dns olayında zaten bir haftadır mersinde türk telekomun bir portu çökmüş dedikodusu vardı ondan kaynaklanıo olabilir kolay gelsin arkadaşlar size
                          sorununun hallolmasına sevindim...iyi geceler...

Yorum yap

bu arada dikkatimi çekti bu saattemı işten geliyorsunuz ??? !!!!!!
                            bbir haftadır yoğun tempo takdoğan arkadaşım kamu işinde çalışıoz ama 2-3 gün sonra normal mesai saatleri . bende 05/06/2007 yazılımı yüklü hala zaman olmadığından yeni yazılımı yükleyemedim sağolsun salim arkadaşımız yeni yazılımı okeyledi memnun kalırsın dedi yarın bı gidişle sabahlarız galiba

Yorum yap

bbir haftadır yoğun tempo takdoğan arkadaşım kamu işinde çalışıoz ama 2-3 gün sonra normal mesai saatleri . bende 05/06/2007 yazılımı yüklü hala zaman olmadığından yeni yazılımı yükleyemedim sağolsun salim arkadaşımız yeni yazılımı okeyledi memnun kalırsın dedi yarın bı gidişle sabahlarız galiba
                              oo işin zor allah kolaylık versin..ne yaparsın evdekilere ekmek goturmek için çalışılan her saat kutsaldır dostum.siz genede erken yatmaya bakın.....

Yorum yap

bu arada salım1965 ben size toprak dedim ama az once başka bir forumda kocaelinden olduğunuzu okudum ben sizi izmirli biliyordum...ozur...genede memeleketimin ayrı guzel bir yerindensiniz...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X