• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

sinyal sorunu

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• sinyal sorunu

merkezi sistem anteni olan binada oturuyorum cihazımda sinyal seviyesi 58 ile 67 arası olmasına rağmen çoğu tp lerde yayın alabiliyorum oysa trt hd yayınlarını sinyal seviyesi 66 olmasına rağmen kalite 0 yayın alamıyorum sizce sebep ne olabilir. tp değerleri 11054/30000/v çanak türksata bakıyor.

Diğer daireler de sinyaller normal mi normalse kablonuzda bir sıkıntı olabilir machina 3D çift tünerli ise kabloyu diğer tunere takın ve cihazdan tüner 2 yi seçin

Yorum yap

zafer3801 Nickli Üyeden Alıntı
      merkezi sistem anteni olan binada oturuyorum cihazımda sinyal seviyesi 58 ile 67 arası olmasına rağmen çoğu tp lerde yayın alabiliyorum oysa trt hd yayınlarını sinyal seviyesi 66 olmasına rağmen kalite 0 yayın alamıyorum sizce sebep ne olabilir. tp değerleri 11054/30000/v çanak türksata bakıyor.
      Aynı sorunu bende yaşadım özellikle TRT kanallarını seyredemiyordum merkezi sistemden TV ye giden kabloyu değiştirdim sorun çözüldü

Saygılar
      Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
      Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
      X