• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

20.9.2006 Xpa Chipliler için Share Yazılımları hakkinda sorular

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

serginho_ist Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sonunda kavradım sanırım anladığım kadarıyla anlatayım 7500 ler için konusuyorum arkadaslar diğer cihazlar nasıldır bilmiyorum...

yeni yazılımı yüklüyoruz cihazımıza sonra menü-tercihler-lisan seçimi 2528 kırmızı tuş ve emu aktif oldu... Yine aynı menü de dil seçeneklerinin altında emulation diye birşey çıkıyor yeni yazılımla beraber XCAM olarak gözüküyor onu C/S yapıyoruz...
    daha sonra cs tools programını açıyoruz ve gerekli ayarları yapıyoruz (ayarları yazamıyorum çünkü server bulmak gerek bunuda bekleyeceğiz ustalardan yada internet sitelerinden kendimiz bulacağız) sonra com1 i seçeceğiz bende com1 sanırım sizde de öyledir... Connecte bastığımız zaman tamamdır...

gerisi ne olacak nasıl olacak tam olarak bende bilmiyorum çünkü rs 232 kablom reciver a kadar uzanmıyor ve malumunuz üzre server ımız yok gelişmeleri server edindikten sonra anlayacağız...
    Tsk ettim dostum anladim bunu ye-7500 ftax cihaza yüklemem mümkün mü?
    Tek 90 lık canakla Türksat
    120 lik canak iki Lnbli Hotbird ve Astra 19
    Next YE-7500 FTAX

Sevgilerimle Nightmann

Yorum yap

add server bilgileri girilecek
      com seçilecek
      connect e basılacak
      bu kadar

ne yazılacam

cs ver 09 programını actım

ekleyı tıkladım
      servır property
      server name
      ıp adresı
      port
      protocol
      caıd
      user ıd
      passwor
      burlara ne yazılacak
      bılmıyorum
      yardımcı olurmusun

Yorum yap

serginho_ist Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        sonunda kavradım sanırım anladığım kadarıyla anlatayım 7500 ler için konusuyorum arkadaslar diğer cihazlar nasıldır bilmiyorum...

yeni yazılımı yüklüyoruz cihazımıza sonra menü-tercihler-lisan seçimi 2528 kırmızı tuş ve emu aktif oldu... Yine aynı menü de dil seçeneklerinin altında emulation diye birşey çıkıyor yeni yazılımla beraber XCAM olarak gözüküyor onu C/S yapıyoruz...
        daha sonra cs tools programını açıyoruz ve gerekli ayarları yapıyoruz (ayarları yazamıyorum çünkü server bulmak gerek bunuda bekleyeceğiz ustalardan yada internet sitelerinden kendimiz bulacağız) sonra com1 i seçeceğiz bende com1 sanırım sizde de öyledir... Connecte bastığımız zaman tamamdır...

gerisi ne olacak nasıl olacak tam olarak bende bilmiyorum çünkü rs 232 kablom reciver a kadar uzanmıyor ve malumunuz üzre server ımız yok gelişmeleri server edindikten sonra anlayacağız...
        elektrikçiden bilgisayardan uydu cihazına yetecek kadar 11 li zil teli al r232 kablosunu ikiye bölüp uçları aç rengi rengine bağla çalışıyor ben öyle yaptım oldu.
        ayrıca özel mesajını konrol et.
        saygılar.

Yorum yap

Name=MCT+ Redlight ok
          NewCamd 5.25
          Host=85.100.230.104
          SKey=01 22 03 04 42 22 07 08 09 10 77 A1 B1 11
          User=ekstra01 -to- ekstra20
          Pass=ekstra01 -to- ekstra20
          P00_Port=41216
          P00_CaID=0500
          P00_Prov=020910,FFF400,enjoy

Yorum yap

valla ben hiç bir şey anlamadım arkadaşlar sayın hocam yazmış ama bunu uydu attık diyelim ki benimkisi uyuyor baba uydu next amam bunu nasıl bağlıyacağız ve nasıl seyredeceğiz

Yorum yap

arkadaşlar,benim cihaz 5000xcı cpa çipli.card sharing yazılımları benim cihaza da olur mu?teşekkürler

Yorum yap

arkadaşlar bu yazılıma çoklu tps key dosyası atılabiliyomu bu yazılım yüklenince emu devre dışımı kalıyor bilgilendirirseniz sevinirim saygılar
                SİNYOR RFF
                MENDERES AİRPORT

Yorum yap

arkadaşlar bende 7500 cı xpa cipli var. Bu sharin yazılımla Newcamd-G-box gibi paylaşımlara girebiliyormuyuz. Teşekkürler

Yorum yap

aslankral.10 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    arkadaşlar bu yazılıma çoklu tps key dosyası atılabiliyomu bu yazılım yüklenince emu devre dışımı kalıyor bilgilendirirseniz sevinirim saygılar
                    ewet arkadaşım key atılıyor... Paylaşıma açmak için tercihler lisan seçiminde altta emlation bölümü var onu C/S yapıyoruz bu durumda emu aktif olmuyor yani keyler çözülmüyor share paylaşımı açık o seçeneği Xcam yaparsan emuyla izlenen kanalları izleyebilirsin saygılar

Yorum yap

mikaragoz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      arkadaşlar bende 7500 cı xpa cipli var. Bu sharin yazılımla Newcamd-G-box gibi paylaşımlara girebiliyormuyuz. Teşekkürler
                      evet

Yorum yap

mhtakif Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        evet
                        evet demişsiniz de, gbox a nasıl girebiliyorsun ? anlatırmısın ?

Yorum yap

merhaba bu cs in newcamd 5.25 i destekleyeni yok mu acaba. üye olduğum iki sunucuya da bağlanamaıyorum cs ile!!!

Yorum yap

Az önce deneme amaçlı wsp yazılımı ile üye olduğum sunuculara
                            bağlanmaya çalıştım ve protokol olarak camd3(cs357) seçtiğimde
                            bağlantı sağlandı!!!! tani ki next receiver wsp ile çalışmıyo!
                            şimdi soru şu: cs yazılımına (cs0.9) se.enek olarak nasıl camd3 (cs357) eklenebilir?
                            yok mu bi bilen?

Yorum yap

arkadaşlar share li yazılımı next7500ci xpa ya yükledim ama emulation xcam yazı çıkmadı ve ok basınca donma oldu acaba bi hatamı yaptım yardımınızı bekliyorum saygılar
                              SİNYOR RFF
                              MENDERES AİRPORT

Yorum yap

hem sever kullanarak hemde şu anki gibi emu yükleyerek çalışacakmı bu yazılımlar

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X